Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar sanirim bende hamileyim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

bu ovülasyon testimiydi ama canım bu ikinci çizgin kopkoyu olması lazım pozitif olması için hamilelikte koyu olur çünkü biliyorum Allah allah nasıl yani ya neyse sonucunu paylaş bizimle de inşallah yanılmamışsındır.

Umarim ama bayaaa dustu.moralim 1 hafta once ve yimurtlamadan 1 gun snr negatifti boyle olunca cok umitlandim

Aa olurmu oyle seyya sen evde gebelik testi yaptnmi canm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

7. Günümde yapmıştım ama maalesef oda negatifdi. Sonrada kahverengi akıntı başladı.. Ümidimi yitirdim bende. Bide Dr öyle deyince iyice bunalıma girdim resmen.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ama allah korusun baska bisi varsa enazindan ultrasonla bakmasi lazimdi yani neden muayene etmediki cok garip bu doktorlar ya

Kızlar 8 mayista adet oldum sonrada ovulasyon testi kullandim 24 ünde ovulasyon gerçekleşti kalp ler de ilişkilerin olduğu günler nedersiniz kızlar olmusmudur buay sizce :)

Eklentiler

• $1401894698870.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 47
Ama allah korusun baska bisi varsa enazindan ultrasonla bakmasi lazimdi yani neden muayene etmediki cok garip bu doktorlar ya

Aynen Allah korusun ya kist felan varsa.. Başka bi doktoru aradım oda izindeymiş hafta ya gelecekmiş ozaman randevu ayarlarız dedi.. Acaba bidahamı test yapsam ? Kahverengi reglmi olur ya?

merhaba arkadaşar biz de 2.5 yıldır bekliyoruz aşılama çatlatma iğnesi klomen denedik benim de sizin bilgilerinize ihtiyacım var

İnşallah olmuştur. Allah bekletmeden verir inşallah :)

İnşallah olmuştur. Allah bekletmeden verir inşallah :)

Aminnn canim hepimize inşallah :) bence bugunde yap test enazindan negatif çıkarsa bi doktora git bence kist vardır belki oncedeb oyle bisey varmiydi

Bende de aynıları oldu. 6. Gün adrt oldum. Öncesinde sarı akıntı vardı. Acaba diyorum kimyasal mıydı. Adetim de değişikti çünkü daha çok pıhtı oldu. Ben bunu kimyasal yaşayan arkadaşlara soracaktım. O ay adetleri değişik oldu mu diye.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Umarim ama bayaaa dustu.moralim 1 hafta once ve yimurtlamadan 1 gun snr negatifti boyle olunca cok umitlandim

Sen hamile olduğunu nazil ogrendin canim

Olabilir canım. Kimayasal ile alakalı birşey diyemicem ne yazıkki..

Aminnn canim hepimize inşallah :) bence bugunde yap test enazindan negatif çıkarsa bi doktora git bence kist vardır belki oncedeb oyle bisey varmiydi

Haklısın canm. Ama negatif çıkıyorya bitiyorum ben o an. Artık bebek resimleri felan görünce ağlayasın geliyor
Ya bide benim kasıklarda değilde rahim hizasında ara ara sızı oluyor. Bazen bi cız ediyor? Böyle bile yaşamış olan varmı? Ne olabilir bu? Senin bi bilgin varmı canm?

kızlar selam ay çok sevindim 4 hamişmi var şimdi bugün allah nazardan korusun hadi bakim darısı olmanlara inşallah

yy canm benm ya baska doktora gitseydın keske çok kötüymüş gecıkme ya eğer bebiş yoksa olsamda tekrar önumuze baksak sen kanda baktırdın mı canm

Benimde bazen oyle oluyo canm o normaldir bence bisi deildir o ya nekadar zamandir istiyosunuz canm bebek bide buay ovulasyon testi yaptnmi

yy canm benm ya baska doktora gitseydın keske çok kötüymüş gecıkme ya eğer bebiş yoksa olsamda tekrar önumuze baksak sen kanda baktırdın mı canm

Hayır canm kana bakmadı.. Kahverengide regl dedi. Regl olunca hamile değilsin demektir dedi yapmadı..başka bi Dr'u aradım.bu hafta izinliymiş haftaya randevu ayarlayalım dedi..bakalım o nedicek. Ya bide beniahim hizasında ara ara cız ediyor?o ne olabilir? Hala azda olsa bi ümid

Ben Varim cnm bildiğin rahmim agriyodu şimdide dusecekmis gibi hissediyorum ama bende bugün bile uzayan akinti var 15 gündür bitmedi adetine 8 gün kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…