Burun Estetiği Pişmanlıkmış... Kalkık Burun

Takıntı yapmayın sadece
Yapmamaya çalışıyorum, ilk zamanlara göre biraz daha iyiyim ama ara ara başa sarıyorum, baktım kötü hissediyorum hemen bana iyi gelicek şeyler yapıyorum veya iyi gelen kişilerin yanına gidiyorum. Böyle böyle halledicez bu süreci bakalım. Siz aynı süreci yaşadınız mı?

Hayır ben burun ameliyatı hiç olmadım ama takıntı yaptığım çok şey oldu ve bu beni yorgun ve bitkim hissettirdi bu yüzden takıntı yapmayon dedim

Hayır ben burun ameliyatı hiç olmadım ama takıntı yaptığım çok şey oldu ve bu beni yorgun ve bitkim hissettirdi bu yüzden takıntı yapmayon dedim
Takıntı değil de pirince kavuşucam diye evdeki bulgurdan olunca insan üzülmeden edemiyor, yok yere bu işe girdim ne görüntümde problem vardı ne de sağlığımda bazen bunu yaşamam gerekiyormuş gibi hem daha erken yorum yapmak için desem de olmuyor ama çabalıyorum iyi hissetmek için

Bence çok güzel bir burnunuz var şu an eminim ki.

Erol tunç var ben yurt dışından gittim ona yaptırdım işinde gayet iyi kaydırak gibi bina var orda iş yeri

Valla inşallah öyle gözüküyordur dışarıdan ben öyle hissedemesem de ve teşekkür ederim moral verdiğin için
Ne demek hepimiizn bazen morale ihtiyacı oluyor ben eminim ki sen çok güzel bir burna sahip oldun

Benim de aynı şekilde..
Mutluysanız ne mutlu
Sizin sorununuzu bilmiyorum ama istediğiniz her zaman özelden yazıp benimle iletişime geçebilirsiniz ve inanıyorum ki siz her şeyin üstedinden gelirsiniz çünkü hayata karşı umudunuz yüksek ve her ne olursa olsun öyle de olmalı

Çok geçmiş olsun odemler inince burnunuz oturur diye düşünüyorum daha çok yeni ben de kaç yıldır olmak istiyordum ilk ve son halini atarmisinz bir de nere de hangi doktora oldunuz

Özelden atayım eski hali ve yeni halini sana ama fotoğraflarda inan iyi duruyor arkadan çekilen fotoğraflar hariç. Işık açısı o kadar fark ettiriyor ki gün ışığından kaçar oldum mesela.
Ay ben de merak ettim.Sorun olmazsa bana da atar mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…