Burun Estetiği Pişmanlıkmış... Kalkık Burun

Bende aynı süreçlerden geçtim hala geçiyorum 2.ayda bende sen gibiydim sanırım şimdi 4 ay dolmak üzere daha iyi hissediyorum gözüm alışmaya başladı sanırım..fotoğrafını atarmısın banada bir bakayım cnm üzme kendini

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun, umarım gün geçtikçe güzelleşip oturur yüzünüze. Fotoğrafı bana da iletebilir misiniz? Burun ameliyatı düşünüyorum ben de. Doktorunuzu da söyleyebilir misiniz
Teşekkür ederim, umarım dediğiniz gibi olur. Özelden yazıyorum şimdi.

Tabii ki atarım, sende bana ilk zamanlardaki halini ve şimdiki halini gönderebilir misin.

Merhaba, burunlar genelde basta cok kalkik oluyor ama zamanla iniyor. Bence merak etmeyin daha gözünüz de alisacak. Henüz cok yeni.

Merhaba, burunlar genelde basta cok kalkik oluyor ama zamanla iniyor. Bence merak etmeyin daha gözünüz de alisacak. Henüz cok yeni.
Evet bende karşılaştırdım birkaç saat önce kolaj yaptım ilk zamanlar ve 2.ay halini gözle görürülür bir düşme olmuş tabii ben bunu bugün fark ettim tabii hala çok kalkık ama düşücek gibi duruyor

Sevindim, kesin düser merak etmeyin. Burada cok kiside gördüm hatta bazilari keske daha az düsseydi diyor :)

Sevindim, kesin düser merak etmeyin. Burada cok kiside gördüm hatta bazilari keske daha az düsseydi diyor :)
Evet bende okudum öyle birkaç yorum ama onların ki aslında benim burnumun düşmüş hali olduğu için ilk baştaki halleri o yüzden öyle söylüyorlar bence ahaha

ne kadar süre oldu yaptıralı çok geçmiş olsun zamanla biraz düşüyor yanı en azından bende öyle oldu

canım 1 senede baya düşüyor en az 6 ay içinde de değişime uğruyor korkma düşecek o bende benimkinden çok korkmuştum sonradan düştü
Bende kendime zaman vermeye karar verdim umarım dediğiniz gibi olur sizin ilk zaman ve şimdiki halinin fotoğrafı varsa bana özelden yollayabilir misiniz

Bende kendime zaman vermeye karar verdim umarım dediğiniz gibi olur sizin ilk zaman ve şimdiki halinin fotoğrafı varsa bana özelden yollayabilir misiniz
canım 18 yaşında yaptırdım 35 yaşındayım inan hiç yok çok süre geçti üzerinden yani normal şuanki halinden paylaşabilirim eski halimden zor resim bulmam

canım 18 yaşında yaptırdım 35 yaşındayım inan hiç yok çok süre geçti üzerinden yani normal şuanki halinden paylaşabilirim eski halimden zor resim bulmam
Aaa tamam o zaman hiç zahmet etmeyin teşekkür ederim yine de. Peki hiç başka sıkıntı yaşadınız mı?

Aaa tamam o zaman hiç zahmet etmeyin teşekkür ederim yine de. Peki hiç başka sıkıntı yaşadınız mı?
nefes alamıyorum bütün estetik yaptıranlarda genel sorun bu nefes alamamak, bazen arada kanıyor kalın derili benim burnum çabuk şişiyor 17 sene oldu nereye yatarsam o tarafa dogru şişiyor sabahları masaj yapıyorum muhakkak 1 senede falan ısınmaya başlıyor yanı ilk zamanlar taş gibi oluyor burun ve soguk hep böyle mi olacak diyorsun ama 1 senede güzel oluyor sabret doktorun talimatlarna uy

Valla evet nefes alamayacağımı bilseydim yaptırmazdım asla özellikle geceleri burnum tıkanıyor horlamanın h'sini bilmeyen ben horluyormuşum. Dediğiniz gibi burnum taş gibi bazılarında bu durum kalıyormuş Allah korusun.

yok vücut sonradan kabul ediyor ısınıyor :)

Fotoğrafları atar mısınız merak ettim, doktor ameliyat sırasında malzeme ve teknik olarak ne kullandıysa ona göre düşüp düşmeyebiliyor. Size düşme payı koydum dediyse düşecektir. Gözünüzde alışır bence çok üzülmeyin.

nefes 4-5. ayda ancak eskisine dönüyor bence o konuda endişelenme ve şişlikler de 2 ayda asla inmemiş oluyor biraz sabırlı olmanı tavsiye ederim bana da istersen özelden atabilirsin doktoru ve fotoğrafları

Valla ben açık rinoplasti oldum ben kabul etmememe rağmen bana dedi ki kaldırabileceğim kadar kaldırıcam çünkü çok düşücek dedi ama teknik olarak tam ne yaptı destek kıkırdak koydu mu uca onu merak ediyorum kontrole gittiğimde sorucam, size de birkaç dakikaya ileticem fotoğrafları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…