Burun Estetiği Pişmanlıkmış... Kalkık Burun

nefes 4-5. ayda ancak eskisine dönüyor bence o konuda endişelenme ve şişlikler de 2 ayda asla inmemiş oluyor biraz sabırlı olmanı tavsiye ederim bana da istersen özelden atabilirsin doktoru ve fotoğrafları
Evet nefes konusunu bende öyle duydum ama bazılarının bozulabiliyormuş. Mesela şu an çok rahat nefes alıyorum ama geceleri bir de yolda yürürken durum değişiyor. Atarım size de fotoğrafları

çok düşücek diyen doktor üzgünüm ama işinin ehli değildir bu konuyu okuyan arkadaşlara bilgi olması açısından yazıyorum öyle bir doktora denk gelirseniz ameliyat olmadan önce çok kez düşünün

İşinin ehli olmadığını da ben bu süreçte öğrendim... pişmanlıklar

Burnunuz yumuşadı mi her yöne doğru hareket ettirebiliyo musunuz

Ya şimdi de bu nefes konusu korkutmaya başladı beni ne demek ilerleyen yıllarda nefes sorunu olacak of allahim neye bulastik ya

Aynı problemleri yaşıyorum. 3 ay oldu sanki cehennemi yaşıyorum o kadar pişmanım ki. Sadece yandan problemli burnum varken şimdi ön profilimi de batırdım. Eski fotoğraflarıma bakıp bakıp duruyorum sanki ne varmış yan profilimde diyorum. Umarım hepimiz için de her şey düzelir gönlümüzce olur.

İnşallah. Revizyonla düzelir diyoruz ama onun psikolojisi de çok zor tekrar aynı kararı almak, o psikolojiye girmek falan inşallah gerek kalmaz revizyona ve istediğimiz gibi olur. Senin de daha çok yeni biraz sabretmemiz gerek.

Gerçekten çok mutsuzum ucu kaldırıldığı için kavisli görünüyor burnum dik ve sivri. Bilseydim kemeri aldırmadan sadece ucu için ameliyat olurdum en azından dümdüz ve doğal bi burun olurdu

nefes yüzünden sadece bi pişman oldum o kadar
Size bu şekilde destek kıkırdak konmasina rağmen mi yumuşadı. Benim burun ucu taş gibi kolumellama elim değdi çok sert ve açıyor sanırım bu işlemi yapmış bana ve düşmez yumusamaz gibi

Eklentiler

• 1000031454.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 102
Size bu şekilde destek kıkırdak konmasina rağmen mi yumuşadı. Benim burun ucu taş gibi kolumellama elim değdi çok sert ve açıyor sanırım bu işlemi yapmış bana ve düşmez yumusamaz gibi
Bunu görünce burnum sızladı ya yok bende yok sanırım bu şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…