....Bursalılar buluştu....

aycaaaaaaa

can oğluşlarrıımm :))
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2008
5.049
167
bakmak isteyenler batı görmek isteyenler gördu sanırım.. hatta yeni bulşuşma konusu bile açıldı haliyle resimlerin silinme zamanı geldi :)

Son düzenleme:
------------------------------------------------

Son düzenleme:
çok güzel bi gündü gerçektende
tekrarlayalım en kısa zamanda inşallah
hepimiz maşallah çok fotojenikmişiz

kızlar bugun trabzon bursa çift buluşma olmuşkaydirigubbakcemile3 .. hepiniz harika görünüyorsunuz dostlugunuz daim olsuna.s.:1hug:

ooohhh çok güzeldi gelmeyenler yansın vala en kısa zamanda bidaha bidaha :)

arkadaşlar güzel dilekleriniz için tşkler. amin (daim olur umarım) hihoyyyt

Dostluğunuz daim olsun, harika görünüyorsunuz...

saol a.s.

çok güzel bi gündü gerçektende
tekrarlayalım en kısa zamanda inşallah
hepimiz maşallah çok fotojenikmişiz

evt yaa :asigim:

dostluğunuz bakı kalsın...

aminn a.s

çoooook kıskandım:a015:

kıyamam :teselli: en kısa zamanda tekrarlarız sende katılırsın o zaman ...

ok harıka bır buluşma olmuş yıne gelemedığım için çok üzüluyorum ama anneme gelmeseydım bılkı ayçacım ben de gelırdım oh ne harıka yenı arkadaşlar da gelmış bu sefer her seferınde yenı yenı bursalı arkadaşlar hepınız bırbırınız den guzelsınız arkadaşlığınız daım olsuncanlarım benım

dostlugnuz daım olsun kızlarr maşallah cok gzuel cıkmıssınız:)

hepiniz güzelsiniz maşalallah ama ayça sen ışık saçıyosun etrafa

ayy canım yaa çok saol..

canımmm.. uzulme bidahaki sefre sende aramızda olursun inş.. anneye selm öpuldunuz ikinizde :1hug: ayrıca gusel dileklerin için saol cnm hepbirlikte arkadaşlığımız daim olur inş..:1rolleyes:

dostlugnuz daım olsun kızlarr maşallah cok gzuel cıkmıssınız:)

teşekkurlerr :icecream:

yaa kızlar bu arada benm hamburger yicektim unutmuşum.. eve gelince aklıma geldi okadar uzuldum ki.. oğlumun hamburgerini iyiki yemişim :roflol:

amanınnnnnnnnn amanınnnnnnnnnnnnn bursanın hatunları mı bunlar, maşşşşşşşallah bu ne güzellik büüüle :jeyyar: ayrıcana oğlanlarınız da çok yahuşuklu yani, dostluunuz daim olsun hatunlar, hepiniz birbirinizden güzel çıkmışınız, şampiş yavrum sana da hamilelik yüzü gelmiş hee, önceden de datluydun ama şimdik daha bi datlu olmuşun, Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…