Burhan'ın Çeyiz Topiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Margırıt bizlere birer hayrına takımlar atar mısın

Arkidişler şu takım nasıl artık zevksiz olduğumu düşünmeye başladım.

Margırıtın önerdiği orta ahşapına da uyar sankim
Bendeki Moroccolara benziyor ama benimkilerin renkleri daha canlı. Bak şunlar:

Eklentiler

• IMG_5625.png
    730,2 KB · Görüntüleme: 62
Dediğim olay bu. O yıldızlı servisin üzerinde hepsi güzel duruyor. Love yazılı, kalpli, zürafalı, egzotik serisi tabakları vs. Her biri ayrı serinin ama bir arada iyi duruyor. Ben olsam takımdan ziyade bu tarz birbiriyle kombinlenecek parçalar alırdım. Bunların dikdörtgen tabakları falan da var.

Eklentiler

• IMG_5627.jpeg
    157,4 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_5626.jpeg
    151,6 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_5629.jpeg
    129,9 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_5631.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 52
Bende yemek takimi fikri istiyorum. Aslinda 18 kisilik almak istiyorum nasil bi yol cizeyim. Birde burada alacagim magaza yok link atsanda olur guvenilir degisim yapacak magazalardan. Ne guzel infulence ediyoruz seni
18 kişiliğe gerek var mı ya? Çok değil mi? O kadar gelen giden oluyor mu? Ben 12 kişilik takımı evlendiğimden beri anca 4-5 kere kullanmışımdır.

Cok hoş

Gold çatal bıçaklarını nereden aldın sayın elticim
Trendyol’dan, Fecra marka. Bulaşık makinesine de atıyorum, hiçbir şey olmuyor. Emsan, Jumbo gibi markaların yanında çok da uygundu fiyatı.

18 kişiliğe gerek var mı ya? Çok değil mi? O kadar gelen giden oluyor mu? Ben 12 kişilik takımı evlendiğimden beri anca 4-5 kere kullanmışımdır.
Aslinda isimi garantiye almak icin istiyorum 18 kirilirsa herhangi biri uzulurum ben nitekim oyle de oldu. Ya da mesela sen bi liste cikar evinde ne var ne yok ne zamanlarda kullaniyosun ona gore yetiyor demek ki bende aynisini yapayim. Ayrica esimin ailesi gelince baya kalabalik oluyoruz hos onlara gunlugu cikaririm ama yine de takviye gerekebilir dusuncesindeyim ve asiri derecede oneriye ihtiyacim var

Ev geniş mu peki, benim evim küçük ve her şeyi az almaya çalışıyorum. Sonra sigmak da mesele

Herkesin aile dinamiği farklı. Bizim eve o kadar kalabalık kişi nadir gelir. Gelirse de zaten hepimiz masaya sığmayız. Yarısı mutfakta, yarısı salondaki masada yer. Yer sofrası olsa yerde yer falan. Dolayısıyla tabakların hepsi bir arada yan yana istesem de durmayacak, takım olmasına ne gerek var öyleyse? 18 kişilik tabak alsam üç farklı 6 kişilik tabak alırdım ben. O hengamede, kalabalıkta kim kime dum dumayken kimse takım mı değil mi ona bakmaz bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…