Burhan'ın Çeyiz Topiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabakların güzelmiş ben hiç anlamiyorum ve nefret ediyorum bu işlerle uğraşmaktan

Pasta takimi ve bi kac sunumluk alsak tamamiz o zaman. Benim ceyizimde kahvalti takimim yoktu

Pasta takimi ve bi kac sunumluk alsak tamamiz o zaman. Benim ceyizimde kahvalti takimim yoktu
Ben özellikle almamıştım, çeyiz takımının içinde vardı. O zamanlar bu işlerden de hiç anlamıyordum. Mağazaya girdik, beş dakika içinde aldım çıktım. Öncesinde hiç araştırmamıştım. Bence kesinlikle öyle yapın. Daha işlevsel oluyor.

Bir de güzellik algim yok asla uyum yakalyamam vs vs . Eşyaları da yavaş yavaş almam lazım ama koltuk perde halı TV unitesi nasıl uyum sağlar beynimin o kısmı yok mesela
Bize danış. Biraz Pinterest gezin, bir şeyler oturur kafanda. Sen neden yeni eşya alıyorsun?

Yakında uygun olunca foto gelir mi ? Önerilerine aşırı açığım.

Bize danış. Biraz Pinterest gezin, bir şeyler oturur kafanda. Sen neden yeni eşya alıyorsun?
Biz iki akıllı 23 günde evlenip direkt tüm parayla ev alınca . İkimizin bekarlık eşyalarını birleştirdik. Yeni sadece beyaz eşya aldık . Evdeki her şey o kadar uyumsuz ki :) eşimin koltuğu benim halım, eşimin kahve TV ünitesi ayakta zor duran benim beyaz 10 yıllık a 101 zigonum:) mutfakta aynı şekilde çatal kaşık tabakta takım olan hicbisi yok

Gayet akıllıca. Şimdi daha keyifli olur o tarz şeyleri almak. Yavaş yavaş, özenle seçilir, ihtiyaç neyse sadece o alınır. Evlenirken öyle olmuyor pek.

Esya hic sorun degilmis ya onemli olan mutlu olmak hersey zamanla oluyor. Bizde 45 gunde evlendik ne aldigimi hatirlamiyordum bile yine iyi kotu birseyler vardi. Simdi bende yeniden almak sorundayim herseyi birlikte yavas yavas yapalim. Tabi B Burhan Burhanitto icin sorun olmazsa

Ben hala anlamiyorum ama zevkimin farkina vardim kendime gore yavas yavas yapiyorum. Sizin fikirleriniz cok hos ama birlikte yaparsak yardim ederseniz sevinirim. Su an yemek takimi dusunuyorum ne yapmaliyim. Ben 6 kisilik takimlari birlestireyim diyorum. Diger turlu hem daha pahali hemde gereksiz seyler var

Arkidişler şu takım nasıl artık zevksiz olduğumu düşünmeye başladım.

Margırıtın önerdiği orta ahşapına da uyar sankim

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-26-11-54-18-61_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 45
Arkidişler şu takım nasıl artık zevksiz olduğumu düşünmeye başladım.

Margırıtın önerdiği orta ahşapına da uyar sankim
Çok iç karartıcı. Farklı renk 2 takım alıp, birbiriyle eşleştirmeye bakıyor artık insanlar.

Bu takım daha çok "aman tabakları karıştırmayalım vb" diye renk renk ayrılmış gibi duruyor.

12 kişilik takım almayın zaten. Hatta ben olsam değişik olsun diye tarzı birbirine benzeyen, iki farklı 6 kişilik takım alırım. Mesela 8 kişi mi davetli, 4 birinden 4 diğerinden kombinlerim. Ama birbirine uyacak tabii bu modeller. 6 kişilik bir misafir için de iki farklı alternatif olur elinizde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…