Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontescim yine çok hoş bir hatun olup çıkmışsın ancaak(!) çorap ve eldivenler favorim oldu :KK69: etek de kalem etek modeli oluyor sanırım bu aralar ben de kafayı takmış durumdayım biraz da kalçalı olsam :KK50: sabah akşam kalem etek giyeceğim :90:

barbieveken elbisenin modeli hoşuma gitti deseni de ayrı bir hava katmış doğrusu :KK34: bu aralar kadınsı şeyleri daha bir güzel görünüyor gözüme :KK61:(eskiden sportif olmak hoşuma giderdi.:KK51:)

ildemmm doğum sonrası için süpersin bence o kadar güzel bir bebiş için nolacak ki 2 kilocuk :KK34::90::nazar:

Son düzenleme:
aygirl tuniğini ben beğendim canım parlak şeyleri seviyorum başka bir yerde çorapla da giymelisin çok güzel durur
aslıhasan canım çok güzel bir elbise çok yakışmış kombin olarak da merak ettim
kilo olarak fazlan var gibi görünmüyor hiç bel bölgenden şikayetçiysen bence kilo vermekten çok egzersizle hallet canım
ildemm tuniğin deseni güzelmiş ama senin vücut tipine olmamış bence canım kalçadan oturmuş belden bol durmuş çok daha kilolu durmuşsun
kontescim kıyafetini çok beğendim eteğin çok hoş çoraptan bende de var :KK1: üstündeki beyaz patlamış nasıl olduğu belli olmuyor ama renk olarak etekle çok uyumlu görünüyor ama ikinci fotoyu beğenmedim canım ben kıyafetle de uyduramadım eldivenler ayrı olarak çok güzelmiş
barbim çok güzel olmuşsun herşey çok uyumlu çok hoş görünüyor tunik olarak da giyilebilir dediğin gibi
tiviticim eteğini ben çok beğendim çizmeyle güzel durmuş bence üstüne daha açık renk bişey giysen daha iyi olurdu renkler çok kapamış birbirini

aslihasan elbiseni tam olarak göremesekte cok güzel oldugunu tahmin edebiliyorum...
beren gömlegini cok begendim, cok cici olmussun...
kontess etegine ve sacinin rengine bayildim....
twetty ve barbiveken her zamanki gibi yine cok $Iksiniz...
hepinize masallah... :nazar: :nazar: :nazar:

Tivitosum cok begendim canim seni; etegin cok güzel...
Barbicim süper olmussun; cok begendim seni de...
Kkontesscim ilk resime bayildim... etek cok güzel; üstünde de cok güzel durmus...

Kontesim etegin cok yakismis coraplarinda guzel penti delisi seni :KK60: :KK60:

Tweetcim kiyafetler hos ama uzerinde bolero sevmeme ragmen tuhaf durmus guzelim :KK19:

Barbiveken dostum birazcik leoparimsimi o :KK1: yakismis sirinlk siyahla guzel kombinlemissin:KK4:

twetty ben senin fizigini cok begeniyorum, fistik gibisin masallah. :nazar: etek cok güzel bu arada

aygirl tuniğini ben beğendim canım parlak şeyleri seviyorum başka bir yerde çorapla da giymelisin çok güzel durur
aslıhasan canım çok güzel bir elbise çok yakışmış kombin olarak da merak ettim
kilo olarak fazlan var gibi görünmüyor hiç bel bölgenden şikayetçiysen bence kilo vermekten çok egzersizle hallet canım
ildemm tuniğin deseni güzelmiş ama senin vücut tipine olmamış bence canım kalçadan oturmuş belden bol durmuş çok daha kilolu durmuşsun
kontescim kıyafetini çok beğendim eteğin çok hoş çoraptan bende de var :KK1: üstündeki beyaz patlamış nasıl olduğu belli olmuyor ama renk olarak etekle çok uyumlu görünüyor ama ikinci fotoyu beğenmedim canım ben kıyafetle de uyduramadım eldivenler ayrı olarak çok güzelmiş
barbim çok güzel olmuşsun herşey çok uyumlu çok hoş görünüyor tunik olarak da giyilebilir dediğin gibi
tiviticim eteğini ben çok beğendim çizmeyle güzel durmuş bence üstüne daha açık renk bişey giysen daha iyi olurdu renkler çok kapamış birbirini

aslihasan elbiseni tam olarak göremesekte cok güzel oldugunu tahmin edebiliyorum...
beren gömlegini cok begendim, cok cici olmussun...
kontess etegine ve sacinin rengine bayildim....
twetty ve barbiveken her zamanki gibi yine cok $Iksiniz...
hepinize masallah... :nazar: :nazar: :nazar:

Tivitosum cok begendim canim seni; etegin cok güzel...
Barbicim süper olmussun; cok begendim seni de...
Kkontesscim ilk resime bayildim... etek cok güzel; üstünde de cok güzel durmus...

çok teşekkür ederim hepinize :KK69::KK70::KK71:

kontescim yine çok hoş bir hatun olup çıkmışsın ancaak(!) çorap ve eldivenler favorim oldu :KK69: etek de kalem etek modeli oluyor sanırım bu aralar ben de kafayı takmış durumdayım biraz da kalçalı olsam :KK50: sabah akşam kalem etek giyeceğim :90:

teşekkürler canım. ben de çok beğeniyorum kendilerini. bi sürü bi sürü edindim hatta :KK60:

etek cok yakismis, kombinin de güzel, saclarin da makyajin da, tam bir lady
oyy çok saol canım , utandırdın beni :78:
64'den 61'e düştüm canım
daha da vericem inş
boyum 168:KK6:

bibeğim çok mercii :78: üzerimdeki krem renk boğazlı kazaktı:KK53:

X