Bugün ne giydin? Çek görelim..

aygırl canım teşekkür ederim patronum olmadığı gün kot giymiştim diğer günler klasik giyiniyorum mecburen

Ilgin0707 tam ben soracaktim canim is yerinde sorun olmuyormu diye :)) gundelik rahat duruyor uzerindekiler .. Kazagini begendim gri rengi cok severim

Beren seninde renklerin hos .. Ama keske cizmenin ust kismi katlasaydin biraz dar durmus gibi ?? Ama belki resimden oyle

Aslihasan elbisen ortam icin cok güzel cok $IK duruyor canim keske ayakta tümünü görme sansimizda olsaydi.. nisanlinla mutluluklar ..

aslıhasan kıyafetin hoş gözüküyor birde keşke ayakta poz verseydin.

aslıhasan : yaa ne kadar şık bi yer onu geçtim çok güzel giyinmişsin cnm yaaa alah bozmasın mutlulugunuzu:nazar:

günaydın
ASLIHASAN=Çok tatlı görünüyorsunuz:nazar:Allah mutluluğunuzu bozmasın inşallah

aslıhasan çok hoş olmuşssun. mutluluklar dilerim :KK69:

elbisenin alt kısmının dar-düz-siyah olduğunu varsayarsam şık bir elbise olduğunu söyleyebilirim.
tabiki çorap seçimi,ayakkabı/çizme seçimi,mont seçimi de önemli:26:
elbise güzel,kombin hakkında fikrim yok diyeyim:KK71:

cok tatlisiniz masallah canim:nazar: cok da shiksin yani

aslıhasan kıyafetini pek seçemedim canım o yüzden yorum yapamayacaım mutluluklar mutlu yaşlar diliyorum:KK71:

HEPINIZE COK TSK EDERIM YORUMLARINIZ ICIN.:KK69::KK71:

VALLA HIC AYAKTA POZ VERMEK AKLIMA GELMEDI O GECENIN HEYECANINDAN
AMA RENK UYUMU OLARAK GAYET BASARILI OLDUGUMU DUSUNUYORUM KOMBINLEME KONUSUNDA
ELBISENIN UST TARAFI GORULDUGU UZERI KAHVERENGI VE BEJ TONLARI KARISIMI OLDUGUNDAN
ICIME KAHV. STRAPTEZ BADI GIYDM YANLARDAN FRIKIK VERMEMEK AMACIYLA :KK17:
ELBISENIN ALTIDA KAHVERENGI DUZDU DIZ USTUYDU BIRAZ MINI DIYEBILIRIZ
ALTIMDADA INCE TON ACI KAHVE PIERRE CARDIN KULOTLU CORAP VARDI
VE DIZE KADAR BEJ RENGI CIZMELERIM...

AMİNN.... HEPIMIZ ICIN NICE NICE SENELER OLSUN SEVDIKLERIMIZLE :nazar: :KK16:

Almiracim elbiseni cok begendim tatLim cok §Ik duruyorsun :KK8:

image.php

Dogum'dan sonraki ilk resmimi ekliyorum :KK9: sabah kizimin yanina giderken cekildim evde :KK16:
Kalca ve Göbek hala duruyor malumm .. ama kamoflash edecek giyisiler buldum :KK9:
göbiside az icerii cektikmi tamamm :KK9:
Doguma girerken zaten toplam 6.kilo almisdim .. dogumdan ciktim 4.kilo gitmisti ..
suan 2.kilo fazlaligim var oda gitcek oda gitceeek :82:

(bu arada resim eklerken link cikiyor k.bakmayin direk resim cikmadi :S )

Almiracim elbiseni cok begendim tatLim cok §Ik duruyorsun :KK8:

image.php

Dogum'dan sonraki ilk resmimi ekliyorum :KK9: sabah kizimin yanina giderken cekildim evde :KK16:
Kalca ve Göbek hala duruyor malumm .. ama kamoflash edecek giyisiler buldum :KK9:
göbiside az icerii cektikmi tamamm :KK9:
Doguma girerken zaten toplam 6.kilo almisdim .. dogumdan ciktim 4.kilo gitmisti ..
suan 2.kilo fazlaligim var oda gitcek oda gitceeek :82:

(bu arada resim eklerken link cikiyor k.bakmayin direk resim cikmadi :S )

Öncelikle bebegine ve sana saglikli bir ömür diliyorum, Allah anali babali büyütsün. resmin acilmiyor

almira elbiseni beğendim:KK69:
ildem senin çizmelerin çok hoş :KK69:
kontesssss :KK52: soldaki hatuna bayıldım bana o yandakilerle kombin etmediğini söyle olur :KK37: çok tezat olur yoksa balım eteğine :KK69: çorabına :KK69: bide gömleğine bayıldım :KK69: bide sen kilo mu verdin yawruu enfes olmuşsun:KK53:

almira elbiseni beğendim:KK69:
ildem senin çizmelerin çok hoş :KK69:
kontesssss :KK52: soldaki hatuna bayıldım bana o yandakilerle kombin etmediğini söyle olur :KK37: çok tezat olur yoksa balım eteğine :KK69: çorabına :KK69: bide gömleğine bayıldım :KK69: bide sen kilo mu verdin yawruu enfes olmuşsun:KK53:

walla öyle kombinledim :KK60:
teşekkürler kuşum
kilo verdim evet :78:

X