Bugün ne giydin? Çek görelim..

twetty eteğin çok güzel...

kontess seninde eteğini çok beğendim bide çorapların çok güzelmiş..

saçlarını söylememe gerek yok sanırım :KK69:

Resmimi ekliyim geçmişe bakıcam :KK17: belimde siyah deri bel kemeri vardı, yeni değil.. sıkıntıdan ekledim.. :KK37: :KK37: herkese selamlar :KK3:

kontes eteğine çoraplarına bayıldım çok güzeller saçlarına yorum yok zaten:KK53:tweety seni genelde çok beğeniyorum zaten bişey çekiyo sende benii:KK60:eteğin çok hoş saçların ne kadar uzunmuş:78:barbiem elbisen çok güzel leoparlı çok beğendim altını çizerek söylüyorum:KK9:ildem doğumdan kalan sadece iki kilonmu var yoksa ben mi öyle anladım tombik hanımlara taytlı kombinleri çok yakıştırıyorum sanada çok yakışmış canım:81:

kontes ba-yıl-dımm :nazar: eldivenlerini lütfen bana gönder pembiş kabanımla giyim erzuruma giderken :KK1::KK1:
ildemmm tuniğin pek tarzım değil canım ne yazık ki :18:
tivi sana kesinlikle uzun etek olmuyor, sen zirveni minilerle yaşıosunn :KK19::KK19:

kontes ba-yıl-dımm :nazar: eldivenlerini lütfen bana gönder pembiş kabanımla giyim erzuruma giderken :KK1::KK1:
ildemmm tuniğin pek tarzım değil canım ne yazık ki :18:
tivi sana kesinlikle uzun etek olmuyor, sen zirveni minilerle yaşıosunn :KK19::KK19:

saolasın bebişim ben de senin elbiseni çok sevdim :78:
tmm yollliyim:86:

@tivitim uzun etek out bence de:KK24: ama kombin uyumunu beğendim:KK12:

kızlar bende mini eteklerimi çok seviyorum:KK1: ama onları daha çok haftasonu kullanabiliyorum malesef işyerinde formalı değilim artık :KK8: ofisgirl takılıyorum :KK1: teşekkür ederim canlarım:KK17: geceyeli canım sağol ne çekiyor kız merak ettim :KK9: evet saçlarım uzun ama cılız malesef çok dökülüyo :KK14:

kızlar bende mini eteklerimi çok seviyorum:KK1: ama onları daha çok haftasonu kullanabiliyorum malesef işyerinde formalı değilim artık :KK8: ofisgirl takılıyorum :KK1: teşekkür ederim canlarım:KK17: geceyeli canım sağol ne çekiyor kız merak ettim :KK9: evet saçlarım uzun ama cılız malesef çok dökülüyo :KK14:

:KK60:orasını bende bilemedim

huzurum teşekkür ederim bu sefer giydiklerime bakmışsın teşekkür ederim :13:
barbi şahanesin elbiseni çok beğendim süper mini mi kız :KK8:

kuşum , kontesim saolun kuzular :KK69:

huzurum teşekkür ederim bu sefer giydiklerime bakmışsın teşekkür ederim :13:
barbi şahanesin elbiseni çok beğendim süper mini mi kız :KK8:

tibiticim aynı dertten muzdaribim :KK50: iş kıyafetlerim ayrı, özel hayat kıyafetlerim ayrı bıktım yeminle alışverişten :KK50: oraya ayrı al buraya ayrı poffffff :KK58:
süper mini değilde accuk mini bebem :KK1: ama tunik olarakda kullanılır cinsten likralı penye elbise :KK51:

kuşum , kontesim saolun kuzular :KK69:

tibiticim aynı dertten muzdaribim :KK50: iş kıyafetlerim ayrı, özel hayat kıyafetlerim ayrı bıktım yeminle alışverişten :KK50: oraya ayrı al buraya ayrı poffffff :KK58:
süper mini değilde accuk mini bebem :KK1: ama tunik olarakda kullanılır cinsten likralı penye elbise :KK51:

malesef öyle canım spor giyindiğim için genelde alışveriş yaparken klasik şeylere elim gitmiyor hiç :KK9: sanki paramı çöpe atmışım gibi geliyor :KK53:

beren pek şirin olmuşsun
keşke çizmeni kıvırsaymışsın sanki daha hoş olurmuş

ilgin kazağın çok hoş sanada çok yakışmış
ama bence onu tek kullan canım siyah pantolonla

almira beğendim canım pek hoşsun

ildem kuzucuğun doğmuş tebrik ederim
allah sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin
kıyafet konusunda bence basenlerini saran tunikler tercih etme canım

kontes daha sık etek giymelisin bence
çok yakışmış
beyaz üstle saçlarının rengi eteğin güzelliği daha bir belirgin olmuş
güzel ferah bir görüntü olmuş canım
diğer fotoyu beğenmedim sadece şöyle kalça hizasında kaşe bir mont çok hoş olurdu bence

tibitoş fıstık gibisin herzamanki gibi
bende seni çok sempatik tatlı buluyorum
kıyafet için söyleyeceğim sadece bolero yerine kısa ince bir hırka güzel olurdu
yada renkli bir bluz olabilirdi çok kapanmış kıyafet renk olarak sanki
eteğini ise ben çok beğendim.

barbi gözalıcısın herzamanki gibi canım

beren pek şirin olmuşsun
keşke çizmeni kıvırsaymışsın sanki daha hoş olurmuş

ilgin kazağın çok hoş sanada çok yakışmış
ama bence onu tek kullan canım siyah pantolonla

almira beğendim canım pek hoşsun

ildem kuzucuğun doğmuş tebrik ederim
allah sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin
kıyafet konusunda bence basenlerini saran tunikler tercih etme canım

çok yakışmış
diğer fotoyu beğenmedim sadece şöyle kalça hizasında kaşe bir mont çok hoş olurdu bence

tibitoş fıstık gibisin herzamanki gibi
bende seni çok sempatik tatlı buluyorum
kıyafet için söyleyeceğim sadece bolero yerine kısa ince bir hırka güzel olurdu
yada renkli bir bluz olabilirdi çok kapanmış kıyafet renk olarak sanki
eteğini ise ben çok beğendim.

barbi gözalıcısın herzamanki gibi canım

canım o senin tatlılığın inanki :KK69: İnsan kendisi iyi olunca .. Güzel bakan güzel görür derler çok teşekkür ederim :KK70::KK73:

kontes eteğine çoraplarına bayıldım çok güzeller saçlarına yorum yok zaten:KK53:tweety seni genelde çok beğeniyorum zaten bişey çekiyo sende benii:KK60:eteğin çok hoş saçların ne kadar uzunmuş:78:barbiem elbisen çok güzel leoparlı çok beğendim altını çizerek söylüyorum:KK9:ildem doğumdan kalan sadece iki kilonmu var yoksa ben mi öyle anladım tombik hanımlara taytlı kombinleri çok yakıştırıyorum sanada çok yakışmış canım:81:

ay senin yorumu görmemişim kuşum pardon
çok teşekkür ederim :KK24::KK69:

çok yakışmış

ay nasıl da ayrıntılı bir yorum yazmışsın kuzum, çok merci fikirlerin için:KK69:
kalça hizasında kaşe mont olamadı çünkü rtük etek boyuna duuurrr:KK45: dedi
kamufle etmek zorunda kaldım:KK31:

Her Türlüü yorum icin sagoluun kizlaaar :KK16:
Burdaki yorumlari dikkate aliyorum bida o hatayi yapmiyorum böylece isime yariyor yani :KK9:

Geceyelim evet tatlim zaten toplam 6.kilo almisdim
bide erken dogum yapdigim icin daha fazla kilo almamda gerekmedi hani ..
dogumda 4.kilo gitti geriye kalan 2.kilo kaldi ..
sadece kiz bebeklerde basen kaliyormus diye duydum o derdim olacak gibi :KK59:
ama bakalim artik :KK66: vericem vericem :KK9: :KK9:

Kontesim etegin cok yakismis coraplarinda guzel penti delisi seni :KK60: :KK60:

Tweetcim kiyafetler hos ama uzerinde bolero sevmeme ragmen tuhaf durmus guzelim :KK19:

Barbiveken dostum birazcik leoparimsimi o :KK1: yakismis sirinlk siyahla guzel kombinlemissin:KK4:

X