Bugün ne giydin? Çek görelim..

günaydın
ASLIHASAN=Çok tatlı görünüyorsunuzAllah mutluluğunuzu bozmasın inşallah
ÖZLEM=Çoraplar çok şekermiş ablacığım
KAKTÜS=Kıyafet harika Keşke buluzun boleradan daha kısa olsaymış

aslıhasan : yaa ne kadar şık bi yer onu geçtim çok güzel giyinmişsin cnm yaaa alah bozmasın mutlulugunuzu

özLemcim patiklerine bayildim
Bendee istiyom ya cok severim öyle patikleri ..
üstünede arkadasin dedigi gibi kirmizi bisey giyseymissin cok daha uyumlu olcakmismis tatlim ..

malum ozamn daha kar yoktu cnm.şlimdi taba botumla giyiyoruym montumu .ama açıkladığım gibi ogün kırmızılar giymiştim.üşümeyim diye taba montu üzerime aldım.

selayhus ve barçman ablacım tşkler.

Son düzenleme:
aslıhasan kıyafetin hoş gözüküyor birde keşke ayakta poz verseydin. özlem ablacım çok şıkk ve bir o kadar zayıfffff çıkmışsın.bot ve çorap tamm benlikk.kırımızıya bayılıyorum biliyorsunkii.üzerindeki kazakta kırmızı olsaymış süper olurmuştu

mantık anlamanıza gerek yok zaten.üstümde kırmızı bady vardı ayağımdada kırmızı ayakkabılarım.dışarı ekmek alamaya giderken üzerime taba montumu aldım hepsi bu.:82::82::82::82:

giyimde bence 3 ana adım var
- renk uyumu
- tarz uyumu
- mevsimsel uyum

üstte deri mont altta yazlık açık ayakkabı uygunsuz bir kombin olur.
mantığını anlayamadım dediğim durum buydu.
terslemenizin gereği yoktu.
dediğiniz gibi mont altında kırmızı bady varsa oke.ama takdir edersiniz ki x-ray cihazı misali değil gözlerim.
özetle mont işi bozmuş.
saygılar.

Son düzenleme:

doğru mont bozmuş ama o an yanımda başka bişey yoktu orası anenmgilin ev.ekmeğe giderken giyiverdim.montu çıkarıpta resim çekinmekte hiç aklıma gelmedi.yok ben sizi terlslmedim.asla öyle anlaşılmak istemem.alındıysanız kusura bakmayın.

Aygirl kiyafetin ilahili bir dügün icin uygun olmus canim... ve bence kilolu durmamisin ... cok janjanli ama seviyorsan sorun yok.

Aslihasan elbisen ortam icin cok güzel cok $IK duruyor canim keske ayakta tümünü görme sansimizda olsaydi.. nisanlinla mutluluklar ..

sagol canim. o cancan sadece siyahi kirmak icindi. renkli güzel bir bluz aradim ama bulamadim malesef. bi ara kendime söyle güzel ve sade bir elbise almayi düsünüyorum bu tür etkinlikler icin..
kilolu durmamissin dedin ya dünyalar benim oldu. digerinden daha iyi oldu bu sanirim. ama sorunlu olan karnimi fazlasiyla farkettim yne de. bunun icin acilen ondan kurtulmam gerekiyor...

kizlar aha bunu aldim giydim oturdum tek, bi takida kalktim. biraz da isiklarda koyu durdu sanirim kilolar az saklanabildi
cok hos durmasada

şekerim sende kilomu var yaa, kendine haksızlık etme lütfen insanlar şu kiloda olmak için nelerden feragat ederler biliyormusun, çook hoş görünüyorsun gerçekten, önemli olan doğru kombinler...

düğün için aldığın kıyafet güzele benziyor rengi çok seçilmede iyi günlerde giy canım...

sagol tatlim ne güzel seyler yazmissin öyle ..normalde kilolu degilim ama karin bölgem cidden rahatsiz edici. hani hafif göbek cikar tamam sorun olmaz ama ben kilo aldigimda karin ve belimden aliyorum kilolari, belim yok olmustu bi ara resmen dümdüz olmustum. ne giysem o kisim farkli duruyor.. kilo verdim bile biraz ama daha vermelyiim, sadece su göbekten kurtulana kadar.

kiyafet bu arada siyah.. sagol canim

anladım canım senin elma tip o zaman, bacakların filan gayet ince yanii, umduğun kiloya sağlıklı bir şekilde inersin inşallah en kısa zamanda... benimde tip armut tam tersi yani bel ince basen bacak kalın vücuduma göre :84: hoş görünüyorsun canım hiç takma kafana...

evet elma oluyorum galiba armut tipi daha hos ama, daha kadinsi. bizde denge hemen bozuluyor. sagol canim takmiyorum da (böyle dügün mügün olmadikca takmiyorum) ama azar azar inerse kilom daha mutlu olucam

kızlar belki hatırlayan olur bayramda giymiştim bunları ama ayakta poz istemiştiniz biraz geç oldu ama buldum bakalım beğencekmisiniz beni

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…