Bugün ne giydin? Çek görelim..

artık boş :82:

payetleri isikta güzel parliyor hani bide oturuluyo ya hem rahat hem "parlak" olur o acidan düsündüm, ama bi tuhaf cok günlük durdu. burada oluyor öyle dügünler. ilahi ekibi geliyor, semazen falan.
hmm beyaz gömlekle siyah pantolon yada etek olur mu ki klasik olarak ?

ilahili düğün olsa da bana çok sıradan geldi kıyafetlerin canım yaa. bi gömlek giy bi kumaş pantolon .bence uygun düşer ve daha şık olur

bence değerlendirme butonları şeklinde olması daha ideal bu konu için ...

''beğenmedim''-'' beğendim '' fazla keskin...

ama mesela; @çok iyi @iyi @fena değil @sıradan @ vasat

gibi vb olması daha yerinde bir değerlendirme

bu arada bir çoğunuzu severek takip ettiğimi belirtmek isterim

ve bu tarz butonlar olursa kimseyi incitmeden genel bir değerlendirme yapabilirim bende...
ama bu şekilde olunca ayşe -fatma harikasın deyip zeynep ve kezban'ı es geçmek bana hoş gelmiyor dolayısyla yazmıyorum

Son düzenleme:
aklima gelen seyleri giydim cok kötü duruyo hepsi sanki ya bide siz fikrinizi söyleyin. bisey giymeliyim bisey bulamazsam yarin. bu giysilerin cogu 3 cocuklu anne tipi oldu sanki ya. ben bu karnimdan kurtulmaliyim resimler geliyo

yok yok bu kombin olmamış
beyaz gömlek-siyah pantolon ya da etek olur
üstüne şık bir yelek olur,takılar ile süslenir...

kırık beyaz ya da açıııkk kahve gömlek-kahverengi pantolon olur

gömlekleri de düz değil,önü fırfırlılardan seçersin
gayet modern-şık-kapalı olursun bence

aykız biraz janjanlı ama uygun bir kombin olmuş bence kuranlı olucak demişsin başına da siyah şık bir şal alabilirsin

yeni ekleyebildimbunlari buldum dolapta ama ikna olmadim...

napsam ? off ben bu göbekten kurtulmaliyim

[/url][/IMG]

aygirl senin yasin kac canim ??
gercekten kiyafetler biraz orta yas üstü olmus ...

ama o mor saten gömlegini siyah hafif parlak satenimsi bir pantalonla giyinirsen cok hos durur diye düsünüyorum... resimleri biraz büyük eklesen daha net görürüz..
ilk elbisen cok hos... ama icine renkli siritmis , kapali giyinmen gerektigi icin icine siyah bir badi giyinsen ve cok hos sallar oluyor omuz üzerine kollarina gelecek sekilde sirf aksesuar amacli hafif renklendirmek amacli bir $al alsan üzerine ?? öylede güzel olur gibime geliyor
birde ilahili olacakmis öyle dügünlerder zaten yerinden kalkmiyorsun oturuyorsun hep o yüzden yeni bir kiyafet almana gerek yok diye düsünüyorum ben..

Son düzenleme:
aygirl şu eklediklerinden 3 parçayı birleştirdim bir kombin yaptım
umarım sana anlatabilirim :26:

üstten 2. fotodaki bordolu pembeli bluz
siyah pantolon
alt 2. fotodaki füme ceket
altına da siyah topuklu diyorum

şu da olabilir ; ilk fotodaki siyah elbise (içindeki gömlek olmucak) üstüne alttan 2. fotodaki füme ceket

Son düzenleme:

canim ben 28 yasindayim bekarim ve normalde giyim tarzim sade olsa da genc tarzda ama bu tarz seylerde eksigim var. olanlarda tam ofis stili. mesela iyi kaliteli bir pantolonlu takim elbisem var, onu giysem toplantidan mi geldin derler cok klasik ve kesim olarak SIKICI, sadece ofise uygun cinsten. gündelik halimle 20 yasinda gibi oldugum söylenir.
o pembe gömlekle giydigim üst soldaki elbiseyi siyah bir badi ile mi giysem ? altina siyah kalin corap, yada cok mu siyah olur ? yada dedigin gibi sal yapsam denemem lazim..
kiyafet alirsam iyi olur aslinda cünkü bu sorun son ara her dügün veya shik olunacak etlkinlikte sorun oluyor. ama bulabilir miyim o ayri mesele.

hmm canim o sekilde de giydim dahaönce deneme amacli ama hos durmadi malesef cünkü cekette cizgiler var, iki desen biraraya gelince bi acaip durdu. o ilk resimdeki degilde daha sade bir elbisem var, onu giymistim daha önce eklemistim buraya, onunla olur belki o ceket denemeliyim bi. cizgiler sorun olmaz cünkü o zaman. ama su var, o sade elbisenin boyu daha kisa, sadece corapla uygun olur mu öyle bir dügüne bilemiyorum...

aygirl canım evet bunlar senin tabirinle 3 çocuklu bayan giyimi gibi durmuş, bence baştaki elbisen çok hoş içine bişiy giyme üstüne şık bir hırka yada bolero giy altına da siyah topuklu ayakkabı giy tamamdır hem çok sırıtmamış olur hemde şık ve asil olur...

aygirl eklediklerinin içinde en güzeli ceketli kombin olmuş bence. kontesin dediği gibi de denesen de foto koysan nasıl olur k ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…