Bugün ne giydin? Çek görelim..

merhabalar lilyum çok hoş olmuşsun tatlım maşallah yaa :nazar:

lilyum cok hossun canim yine zarif herzamanki gibi

lilyum yüzün çok güzel :nazar: elbisen çok yakışmış ...

lilyumcum öncelikle teşekkür ederim
ben de senin elbiseni çok beğendim,sanırsam askılı o ?
yeleğin de pek güzel, bu kış çok moda bu tarz yelekler:KK52:

sağol LİLYUMCUĞUM
Bende senin kombinini çok beğendim Kürk aksesuarınıda Maşallah

lilyum çok güzel elbisen yelekle de çok hoş durmuş

hepinize çok ama çok teşekkür ederim. süper yorumlarınız beni acayip mutlu etti. iyiki varsınız canlarım:KK69::KK69::KK69:

tiwiti eteğini çok beğendim. çok seviyorum bu tarz etekleri badinde çok yakışmış takılarınlada çok uyumlusun beğendim.
darkolive elbisen çok güzel sanada çok yakışmış canım.
susu elbise güzel sende güzel taşımışsın fakat yaşın gereği ağır bir kıyafet seçmişsin canım. ama yinede tercih senin.

2967.jpg
2981.jpg

canım kusura bakma amakotun hiç hoş değil saçlarında çok dağınık durmuş.

Son düzenleme:
bunu doğru düzgün koyamamıştım bikere daha ekliyim içimde kalmasın
pierlotiden :89:

..................

Son düzenleyen: Moderatör:
lilyum çok güzel elbisen yelekle de çok hoş durmuş
almira kot ve tunik çok güzel durmuş küçük hanım da tam ısırmalık maşallah :nazar:
tiviticim çok güzel olmuşsun mavi rengi esmerlere çok yakıştırıyorum etek ve çizme de çok uyumlu durmuş canım
darkoliveelbiseni çok beğendim ben de bakıyorum böyle bişey ya
susu bence de elbise çok güzel ama yaşına uygun gelmedi bana da
maix ben de arkadaşlara katılıyorum yorum yapmadığın gibi yapılan yorumlara karşılık da vermiyorsun
gülçin montun güzel duruyor kombinin çizmeyle çok hoş olurmuş
derinn iki resimde de gayet hoş görünüyorsun

tiwiti eteğini çok beğendim. çok seviyorum bu tarz etekleri badinde çok yakışmış takılarınlada çok uyumlusun beğendim.
darkolive elbisen çok güzel sanada çok yakışmış canım.
susu elbise güzel sende güzel taşımışsın fakat yaşın gereği ağır bir kıyafet seçmişsin canım. ama yinede tercih senin.
çok teşekkürler..:)
twetty84 senin hangi fotonu gördüysem hepsinde bi değişik pozların var canım ya?yani ben beğenmiyorum açıkçası... değişik olsun poz vereyim diye uğraşıyorsun heralde ama... :26:
ne tepki alacağımı bilmeden yazdım..ama daha fazla tutamazdım... kırmamışımdır umarım.. fikrimi belirttim...

hep aynı pozları versem beğenecekmiydiniz acaba merak ettim , burda kıyafet paylaşıyoruz sonuçta nasıl durduğumun nasıl poz verdiğimin önemi olmasa gerek diye düşünüyorum:KK31: Ayrıca kendimi tekrar etmeyi de pek sevmem , fotoğraflarıda makinem bozuk olduğu için telefonla çekiyorum flaşı yetersiz akşam saatlerinde çektiğim için, o nedenle de ışığın fazla olduğu bölgeler tercihimdir daha öncede bana yorum yaptığınıza hiç şahit olmadım ayakta verdiğim pozlarda hoşunuza gitmemiş olmalı !beni kırmışta olmadınız tanımıyorum sonuçta sizi :21: Birazda pozlarımı değilde giydiklerime dikkat please ..:KK9:

Son düzenleme:
elbisem için yapılan yorumlara teşekkür ederim kızlar

barçman abla aslında elbisemin kendinden bir kemeri onunda zarif bir fiyongu var ama belli olmamış otoparkta çektiğimiz için resmi :KK52: :KK53: teşekkür ederim...

susucum elbise çok güzel ama, çok gençsin istersen diz üstü veya dizde bir elbise giy imkanın varsa..

Selammmmmm güzel hatunlar :80: durgunlasmis mi buralar azcik???

Cok ugrayamiyorum son zaman :26:

maix kilo mu aldın ? kilolu çıkmışsın yada biraz göbüş görünüyo ama :KK33:
lilyum yüzün çok güzel :nazar: elbisen çok yakışmış ..
almira bebişin çokk tatlı maşallah :nazar:
derin abiyen çok güzel sanada yakışmış
darkolive uyumlu bir kombin olmuş sen kilo vermişsin galiba baya güzel olmuş..

anamm keşke kiloalsam bacaklarım çırpı gibi olmuş :KK33:

kontescim gördüklerime zaten teşekkür ediyorum :) burdakilerde de senin de bildiğin gibi herkes kendi tarzına hitap edenlere aaa güzel olmuş diyor.ben de hoşuma gidenlere,tarzıma hitap edenlere yorum yapıyorum zaten.hitap etmeyene korkunç morkunç demektense yorum yapmamam daha iyi :KK34:

beğendiklerimize güzel yorumlar yazdığımızda yağcı oluyoruz
beğenmediklerimize yazdığımızda 'beğenmediğini yazma,sus biz anlarız' diyenler oluyor
ben anlamadım valla siz ne istiyorsunuz
kimseyi memnun edemedik
nokta.

maix resmi koyup gidiyosun resmen bana hitap edene yorum yapıyorum yazmışsın ama hiç yorumunu göremedik be canım burada resim paylaşanlardan da hiç farkı yok bence giydiklerinin , tarzının ..?:KK37: hee yorum yaparsın yapmassın o senin bileceğin iş ona karışamam :KK34:

kontess kutun dolmuş :)

Son düzenleme:
kizlar acilen yardiminiza ihtiyacim var. yarin alisverise cikiyorum eger bisey bulamazsam bunlari dügüne giyebilir miyim ? dügün salonda ama ilahili olacakmis yani cok kalkilmiyacak, ama yinede payetler haric hic hosuma gitmedi sanki, pantolondan baskasi olmuyo, etekle cok kötü duruyor. sisko belimi göbegimi belli ediyor, pantolonda sanki yeterince elegan durmadi ne dersiniz ?

p1010256umstrhna5.jpg

p10102547qklrhwax.jpg

Son düzenleme:
kizlar acilen yardiminiza ihtiyacim var. yarin alisverise cikiyorum eger bisey bulamazsam bunlari dügüne giyebilir miyim ? dügün salonda ama ilahili olacakmis yani cok kalkilmiyacak, ama yinede payetler haric hic hosuma gitmedi sanki, pantolondan baskasi olmuyo, etekle cok kötü duruyor. pantolonda sanki yeterince elegan durmadi ne dersiniz ?

p1010256umstrhna5.jpg

p10102547qklrhwax.jpg

e bu günlük bir kıyafet sankim:26:
pantolon-yelek takım giysene canım
madem ilahili bir düğün
içine de usturuplu bir gömlek giyersin
şık ve kapalı olursun
ya da uzun etek olabilir mi peki? o tarz düğün nasıldır hiç görmedim duymadım:26:

X