Bugün ne giydin? Çek görelim..

barb çok beğendim gömleğini çok güzel bir kombin olmuş datlım:KK19:
eva senide çok beğendim elbisen saten gibi duruyor ben kolyenide uyumlu buldum:KK76:

evacım kolyen hariç number one :128:
artık çok tşlı şeyler de spor kıyafetle kullanılabiliyor
spordan kastım tabiki eşofman değil
jean-bluz'lü kombinler:81:

barbiim çok beğendim kıyafetini özellikle gömleğini :nazar:
evacım seni de çok beğendim elbisen çok hoş :nazar: ben de böyle bi kolye tercih etmezdim bu elbiseyle ama çok da abes durmamış
kontescim kıyafetı kombin olarak beğendim:nazar: ama kazak seni çok geniş göstermiş canım ya

ben bu kombine hayran kaldımm:KK69:yüzüklerinle ve küpenle çok hoş olmuşsun kontescim:KK71:

Son düzenleyen: Moderatör:
evacım seni de çok beğendim elbisen çok hoş :nazar: ben de böyle bi kolye tercih etmezdim bu elbiseyle ama çok da abes durmamış
kontescim kıyafetı kombin olarak beğendim:nazar: ama kazak seni çok geniş göstermiş canım ya

triko tunikler ne yazık ki öyle gösteriyo kuşum evet :KK59: hoş,ben de pek tığ sayılmam:KK60:
teşekkür ederimmm:81:

kontes: yüzük kıyafet çok uyumlu + poz şahane =)
eva : çok hoş her giydiğin ayrı bi güzel ne iş yaptığını mrk ettim
barbieveken : dikkat çekici bi kıyafet olmuş beğendim

kontiii çok beğendim ya... süper kombin... takıalr şahane... saçların :KK69::KK69: rengi nedir ya saçlarını çooookk beğeniyorum zaten.. :KK23:

bugünkü ben:78:
4091.jpg
[/url][/IMG]

harikaaa.. :97: ceket sanırım üzerindeki dimi? yorum yapmadan geçemedim ya.. çok beğendim.

eva cidden hoş elbise beğendim.. kontes takılarına bayılım bende :KK51:

Son düzenleme:
çok saolasın kuşumm:KK54:
fındık kahve ile bi şey karışımıydı ama unuttum valla :26:

neyse artıkın.. önceki sayfalarda yeşilli kombin vardı.. onuda çok beğendim.yeşilin tonu çok hoşuma gitti... taytın kahve olaymış daha iyi olurmuş bence.. siyah ve kahveyi hiç yakıştıramam da.. diğer hepsi harika.. :KK16:

neyse artıkın.. önceki sayfalarda yeşilli kombin vardı.. onuda çok beğendim.yeşilin tonu çok hoşuma gitti... taytın kahve olaymış daha iyi olurmuş bence.. siyah ve kahveyi hiç yakıştıramam da.. diğer hepsi harika.. :KK16:

hımm bilmem ki
ben hoşlaştım :KK1:
teşekkürlerr tekrardann:81:

X