Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkitoo severek takip ediyorum seni =) ileride evlenip halime kalınca şu fotolarını açıp bakıp öyle ayarlamalar yapıcam kendime bu arada leopar desenine bayılırım bende değişik bi cazibesi var

aşkitoo ya sen ne kdr tatlısın ölee bide hamilesin o kdr şeker olmuşsunki çok beğendim mor lu kombinini

kkontes canım çok uyumlu olmuşsun her zamanki gibi
yalnızca ojelerinin rengi uyumu bozmuş biraz, gri ya da beyaz olsa daha uyumlu olurdu sanki
ama ben bi mor aşığı olarak ojelerinin rengini çok beğendimmm

kontes çok güzeeel olmuş , ayrıca ojelerin rengine bayıldım

kkontes canım çok uyumlu olmuşsun her zamanki gibi
yalnızca ojelerinin rengi uyumu bozmuş biraz, gri ya da beyaz olsa daha uyumlu olurdu sanki
ama ben bi mor aşığı olarak ojelerinin rengini çok beğendimmm

teşekkür ederim kızlarr
gri daha iyi olurdu sedefcim haklısın ama kombin aklımda değilken sürülmüştü ojeler... çıkarıp grilemeye zaman olmadı,idare etsin diye düşündüm.ojesiz çıkmaktan iyidir
ha bi de yeleğin iç astarı pembeydi,belkim ona uymuştur inceden inceden ehehehe :78:

Son düzenleme:
kontes çok hoşsun yine canım, ojelerini iyi ki çıkartıp gri sürmemişsin..hareket katmış.. bayıldım ben :93:

Kızlarr acil yardımınıza ihtiyacım varrr...
pazar günü bi arkadaşımla görüşücemmm uzun zamandır görüşmüyorduk..ne giysem diye dolabın önünde düşünürken aklıma geldi ve sizede bi danışmim dedim..
beyaz dar kot tarzı pantalonumla siyah boğazlı kazak sizce bu havada uyumlu olurmu? pazar günkü havaya baktım bulutlu gösteriyor... altınada bal köpüğü rengi ugglarım ve aynı rengde çantam sizce nasıl olur??

Son düzenleme:
kontese katılıyorum beyaz pantolon bu havalar için hiç uygun değil.
Yağmurda çamurda beyaz giymek biraz komik olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…