Bugün ne giydin? Çek görelim..

Te$ekkürler

Zumra kiyafetini tam olarak secemedim ama taba ile siyahin uyumunu cok begendim canim

Sevgi kizz meslegin amma tartisildi haa yerim ben o kuzuyu yaa ne kadar sevimliymis öyle o
miriana cok hos olmusun

Etek ceket takimi canim te$ekkür ederim

sanada te$ekkür ederim

ve beni begenen herkesede tek tek te$ekkür ederim

Benim pudra sekerim resimde mi eklermis buralara cok begendim herbiseyini badem gözlüm papilerini de cok sevdim ver onlari bana

Benim pudra sekerim resimde mi eklermis buralara cok begendim herbiseyini badem gözlüm papilerini de cok sevdim ver onlari bana

canımın cananı prensesım sana yetısmek ne mumkun.cok ozledım senı bırıcık dostum taş bebegımpapıler sana feda olsn

Son düzenleme:
Miri cantana ve papilerine bayildim canim.. kazagin ve kolyen pek hosuma gitmedi.
bu arada sacinin rengini acmissin , merak ettim , yüzüne nasil gitti acaba

[B
miri fiziğin çok hoş

yalnız çanta ve ayakkabı renkleri uyumsuz canm yaa

saol guzelım ayakkabının rengınde canta arıyorum hala..zor bı renk ne camel rengı ne bej arası ondan zor olacak..canta kolyedekı yansımalarla uyuyordu ben arada farklı renklerıde severım..bej ve o yesılın uydugunu dusunuyorum abes durmamısdı saol yorumuna[/B]

Son düzenleme:
miriana cimm sana zaten pinax dan dolayi bir sempatim var ve fotonu görünce bu sempatim dahada artti cok seker olmussun özellikle ayakkabilar ve cantana bittim
ve gözler harikaa

miriana cimm sana zaten pinax dan dolayi bir sempatim var ve fotonu görünce bu sempatim dahada artti cok seker olmussun özellikle ayakkabilar ve cantana bittim
ve gözler harikaa

vay vay pınar tarkanın tahtına aday gurur verıcı bunu duymaktesekur ederım begenmene canım benım ..benım topıklerede beklerım

vay vay pınar tarkanın tahtına aday gurur verıcı bunu duymaktesekur ederım begenmene canım benım ..benım topıklerede beklerım

pinax i cokkkk seviyorum cok tatli bir insan ve bir o kadarda güzel
onu sevmeyen ölsün beee
tamam canim gelirim senin topiclere

kızlar bu da ben :) bgün giydim ama evden çıkmadığım için bayramda giyinicem ancak :)

Son düzenleme:
normalde kemer yok :)
ben ekledim, yeni doğum yaptım kilolarımdan çok rahatsız oluyorum da
kemer sanki azcık zayıf bi duruş verdi gibi hissettim :)

ama kemer o kadar uymus ki, kiyafete dahil zannettim. Bu tarz giysiler genellikle daha gündelik tarzda, kemerle daha shik ve hos olmus. ben kilo sorunu göremiyorum, o kadarcik olur :) ben dogum mogum yapmadim bu halimle göbüsüm var :)

ama kemer o kadar uymus ki, kiyafete dahil zannettim. Bu tarz giysiler genellikle daha gündelik tarzda, kemerle daha shik ve hos olmus. ben kilo sorunu göremiyorum, o kadarcik olur :) ben dogum mogum yapmadim bu halimle göbüsüm var :)

benim kızım bugün tam 45 günlük oldu :)

ve bugün itibarı ile 10 kilo fazlam var hamile kaldığım kiloma ulaşmak için...
:)

içime sine sine giyebilirim yani bayramda demekki :)

benim kızım bugün tam 45 günlük oldu :)

ve bugün itibarı ile 10 kilo fazlam var hamile kaldığım kiloma ulaşmak için...
:)

içime sine sine giyebilirim yani bayramda demekki :)

Allah bagislasin yerim onuu

kac kilo oldugunu sorabilir miyim? 50-59 kilo arasindaysan "bizim" topik´e ugra derim :) Cok motive oluyorsun zayiflamak icin, bende bu konuda gayretliyim bu aralar ve o topic cok iyi geldi.

kesinlikle icine sinsin cok yakismis !

Son düzenleme:

ah ah nerdeee...
şuanda 71 kiloyum canım...
sizin topiğe hayatım boyunca uğrayamam muhtemelen ben :))
zaten 50-59 arası olsam diyette yapmam ki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…