Bugün ne giydin? Çek görelim..

merhaba kızlar ben normalde resım eklemem buraya cok onceden bır ıkı resm eklemısdım ..bugun ıcımden geldı dun gydıgım bır kombın..kazak adıl ışık..kolye prenses bju.kot mango.çanta yurt dışından.ayakkabımda bı magazadan aldım tuglerı cıkabılıo .bu yıl bej ve pudra renklerıne kafayı takmıs bulunmaktayım..makyajımıda ona gore yaptım umarım begenırsınız..sevgıler..

3614.jpg

mirim,çok beğenmekle kalmayıp bayıldım:KK74:
fiziğin zaten çok hoş,güzel taşımışsın...süper olmuş şekerim:13:

sevgi sevom,çok tatlı o kujuu:KK70:oyy ölürüm kuzulara ya:KK69:
çok sevimli resimler:KK19:
ve yine butonum yok:84:

Son düzenleme:
sevgi ne güzel kareler bunlar senide kuzucuğu da çok beğendim:KK69:
:KK12: evet çok tatlı canım
çok tatlılar maşallah:nazar:
teşekürler
sevgıcım harıka gercekden bayıldım kuzuyaaa sevesım opesım geldi çok şanslısınn:nazar:
ben senin yerinede öperimm
mirim,çok beğenmekle kalmayıp bayıldım:KK74:
fiziğin zaten çok hoş,güzel taşımışsın...süper olmuş şekerim:13:

sevgi sevom,çok tatlı o kujuu:KK70:oyy ölürüm kuzulara ya:KK69:
çok sevimli resimler:KK19:
ve yine butonum yok:84:
butonsuz pakkize:KK62:

Zumra kiyafetini tam olarak secemedim ama taba ile siyahin uyumunu cok begendim canim

Sevgi kizz meslegin amma tartisildi haa :KK1: yerim ben o kuzuyu yaa ne kadar sevimliymis öyle o
miriana cok hos olmusun

Son düzenleme:
Zumra kiyafetini tam olarak secemedim ama taba ile siyahin uyumunu cok begendim canim

Sevgi kizz meslegin amma tartisildi haa :KK1: yerim ben o kuzuyu yaa ne kadar sevimliymis öyle o
miriana cok hos olmusun

Birbirimizi tanımaya çalışıyorıuz canım ben memnunum sorabilrsiniz herşeyii:KK19:

saçlarına ne yaptın kız sen:KK53: kumral olmuş gibisin :26:
ayrıca iş de bulmuşsun,tebrik ederim :KK19: (damdan düştüm gibi oldu ama beni hatırlamadıysan rezil oldum demektir,sen de beni tebrik et :KK53:)

üstündeki ceketimsi şey değişikmiş:KK24::KK23:

kontesimm ya tanımam mı :82:
evet boyadım saçlarımı canım. resimde renkler çok soluk olduğundan saç rengimde olduğundan farklı çıkmış:) karamele boyadım 3 ay oluyor. işte buldum çok şükür canım gidiyorum geliyorum. akşamları fırsat buldukça kk.da oyalanıyorum işte:)) sen napıosun bebeimm:78:

tweety bi kere de çirkin ol:KK60:

twetty elbisen çok yakışmışş canım ne kadar zayıfsın öyle ne güzell:nazar:

abatu, April, Babyke, Barçman, bellus, benimminikelam, benim_adim_yar, cilekk, Coldplay, demothy, ececikkk35, GeceYeli, GeCe_KuSu, gnydn64, icimdeki_sen, izmirli82, jade, kkontess, lirik güzel, Miha, Nil, ohcanimadeysin, Paradoks, persprincess, pırlanta84, Ruyamsiin, sehidem, Selayhus, Senemciq, Sevgi, StreLitzia, tuanabasar, twilight11

hepinize çok teşekkür ederimm :KK16:

kontesimm ya tanımam mı :82:
evet boyadım saçlarımı canım. resimde renkler çok soluk olduğundan saç rengimde olduğundan farklı çıkmış:) karamele boyadım 3 ay oluyor. işte buldum çok şükür canım gidiyorum geliyorum. akşamları fırsat buldukça kk.da oyalanıyorum işte:)) sen napıosun bebeimm:78:

aynen kuşum,sohbet ceza alıyor diye tıp oluyorum burdan.
öptüm seni çok :KK19:

zümra,çantan çok güzel:KK6:güle güle kullan:KK31:
sevgi,
mesleğinmi tartışıldı??
kime ne ayol senin mesleğinden:KK68:
omu sorun olmuş şimdide:KK60:allahım ya,tartışıcak bişey bulamayınca mesleğe sarıyo millet:KK31:

ya nedense burda her denilen şey tartışma olduğu sanılıyo :KK28: bizde öle muhabbet ederkene tartışma sandılar helhal yok tartışma sevişiyoruz bizz :KK60:

X