Bugün ne giydin? Çek görelim..

ah ah nerdeee...
şuanda 71 kiloyum canım...
sizin topiğe hayatım boyunca uğrayamam muhtemelen ben :))
zaten 50-59 arası olsam diyette yapmam ki :) :KK52:

ama o kadar göstermiyorsun ben en fazla 63 tahmin ederdim, kendimden yola cikarak. boyun kac ? ayni topigin daha üst kilolari da var, onlarda mutlaka iyidir. ben misal bu topicte zumba fitness diye biseyle tanistim ve en azindan arada da olsa hareket ediyorum :KK70: ayrica hergün yediklerimizi yaziyoruz, koclar bizi yönlendiriyor ve bazen kiziyo falan iyi geliyor.

kızlar burda sohbet etmek yasak diye biliyorum ama sakın yanlış anlamayın:97:

Son düzenleyen: Moderatör:
ama o kadar göstermiyorsun ben en fazla 63 tahmin ederdim, kendimden yola cikarak. boyun kac ? ayni topigin daha üst kilolari da var, onlarda mutlaka iyidir. ben misal bu topicte zumba fitness diye biseyle tanistim ve en azindan arada da olsa hareket ediyorum :KK70: ayrica hergün yediklerimizi yaziyoruz, koclar bizi yönlendiriyor ve bazen kiziyo falan iyi geliyor.

boyum 163 canım... biraz kemikliyim ama çoğu kişi tam kilomu tahmin edemez, tabi bide kıyafetlerimi vücuduma göre seçerim...
diyet gruplarını biliyorum ama ben şuan emzirdiğim için, çok sıkı diyet yapmasam bile haftada 1 kilo veriyorum :)
kilo vermem durana kadar devam edicem böyle... durduğu zaman bakıcam alternatiflere :)

boyum 163 canım... biraz kemikliyim ama çoğu kişi tam kilomu tahmin edemez, tabi bide kıyafetlerimi vücuduma göre seçerim...
diyet gruplarını biliyorum ama ben şuan emzirdiğim için, çok sıkı diyet yapmasam bile haftada 1 kilo veriyorum :)
kilo vermem durana kadar devam edicem böyle... durduğu zaman bakıcam alternatiflere :)

kemikli oldugundan belki yoksa göstermiyorsun. dogru ya, emziren anneler kilo veriyor zaten :KK70: hadi bakalim hayirlisi, simidlik ihtiyacin yokmus zaten sonrada bakilir caresine :KK66:

Gece Yeli yasak degildir de fena dagittik farkindayim :KK64:

Yarin Bayramliklarini giyer eklersiniz resimleri umarim kizlar gözlerimiz bayram etsin :KK70: bak baglayiverdim konuya

Son düzenleme:
:82:Buyrun kızlar :nazar:

15316135257774684816035.jpg

15316135257770684716035.jpg

Az biraz geç oldu ama fırsatım olmadı :kk77: teşekkürler kızlarrr :92: :92:

Aşağıdaki 85 kullanıcı BarbieveKen adlı kullanıcının bu mesajını beğendiler/bu mesajına katıldılar.
angelgozde, April, askiminaski, aSkiTo, AssOrtik, aybiyce, aybur34, aygirl, B&M, Babyke, BAL_2, Barçman, BeLLa, bellus, benimminikelam, CaRaMeLaa, cilekk, cokmasum, Coldplay, çıtır-pıtır, demothy, deydey, didem_evo, doc, ececikkk35, Ecem24, evaaa, GeceYeli, GeCe_KuSu, Gloxinia, gnydn64, GriPin, gulsah035, hayhay, icimdeki_sen, iLdeMmm, jade, kar, kardelenguzelli, kkontess, lacrima, Lavanta, lilyum_85, lirik güzel, Liv, mavi_eren, MBRRA, Mermaid26, merwe90, minik06, minos, Miriana, nameless_, narcoleptic, NisaNurum, nix, nnilüfern, ohcanimadeysin, Pati, pelinkr, persprincess, pinax, rose01, sakarkedi, scent_09, sedefonur, Selayhus, Senemciq, sensual, Sevgi, SiYaHinCiM, sourapple, StreLitzia, Stylis, SuRMeLi, tuanabasar, Tuti, twetty84, twilight11, yjasmin, zeytin gözlü, _HELEN_, _sanat_, __fstk, __TanRIcA__

sevgi herşeyi geç ceketin vee badine, ceketinin badinle uyumuna bittimmm :98:

sevgi çok beğendim bayıldımmm
hele de bluzunun renkleri ne güzel
çok yakışmış:nazar:

Sevgi; ceketinin yaka kısmına bittim! Çok hoş...

sevgi ayakkabılarına bayıldım bi ayakkabı delisi olaraakk en çok o dikkatimi çekti:KK66:

sevgi, ayakkabıların, ceketin, badin süper çok beğendim:nazar:

teşekür ederim canlarım :KK8:

sevgı bıtanem ayakkabı ceket ve ıcındekı super..tek bırseyı sevmedım aslında kotunuda deıl ama sanırım azcık kılon var basenlerde..bı 5 kılo versen super olursun bebegım..yada kotunu 1 beden buyuk seçsen ve paçaları bıraz daha dar sanırım daha hoş duracak..
bu arada tshortu colınstenmı aldın gecenlerde ugradım harıka sık tshortler vardı bu tarz ınanamadım cok aşmış kendını ya ucuzda deıldı valla...kemık rengı camel rengı cok hos desenler vardı merak ettım

X