Bugün ne giydin? Çek görelim..

arkadaşlar beğenilmeyebilir ve beğinebilir buraya resim konulunca bunlarada açık olmak lazım değilmi
bende hergün buraya bakıyorum beğenmediğimde çok oluyor ama kimse kırılmasın diye yazmıyorum
beğenince tıklıyorum unutmazsam
tabiki arkadaş eleştrisini daha yapıcı yumuşak tarzda yapabilir
ama herkez herşeyi beğenirse körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olmazmı

ben de bunu diyorum işte...

kimse kimseye herşeyi beğenin demiyor ki
zaten herkes de beğenmediği zaman uygun bir dille söylüyor.
sanki hiç yapılmıyormuş gibi yazmayalım.
ha bazen şu oluyor tanıdıklar birbirini ağırlıyorlar hemde abartı biçimde
o da zaten söze gerek yok herkes tarafından görülüyor.
onun dışında herkes münasip bir dille anlatıyor kendini

barbim çok beğendim :nazar:

kkontess; yelekli kombinlere zaten hiç dayanamam. Sende çok hoş olmuşsun. Yalnız,bu tür yeleklerin fermuarını kapattığında daha şık duracağını düşünüyorum.
iLdeMmm, senin yelekli kombinini de çok beğendim. Sana ayrı bir yakışmış :KK48:
Aşkito; sen zaten her zamanki gibi süpersin.
Barbie; Harikasın ya!

Son düzenleme:
kkontess; yelekli kombinlere zaten hiç dayanamam. Sende çok hoş olmuşsun. Yalnız,bu tür yeleklerin fermuarını kapattığında daha şık duracağını düşünüyorum.
iLdeMmm, senin yelekli kombinini de çok beğendim. Sana ayrı bir yakışmış :KK48:
Aşkito; sen zaten her zamanki gibi süpersin.

fermuarı kapalı halini bi önceki kombinimde eklemiştim kuşum.çok benzer kombinler olduğundan ayrıntılı çekime girip sizi sıkmak istemedim:KK19:

bewi sana sunu yazma geregi duydum.
ben begenmedim butonuna tikladigin icin hic alinmadim, gücenmedim.ama her giydigimi begenmedigin dikkatimi cekmedi deil :KK66:
herkesin zevki farkli sonucta.. sen hamile bayanlarin bol giyinmesini ho$ buluyorsun, ben ise tam tersi, dar badileri cok yakistiriyorum.cok tatli buluyorum.. :82:
Benim acimdan begenmemenin hic sorun teskil etmedigini belirtmek istedim, rahat rahat tikla :))

Barbim öldüm bittim elbisene canim.. annemede gösterdim , ailecek bayildik :81:

bende birazdan resim yüklicem

bugün günüm vardı ve kayınvalidemle gittik onun ısrarı üzerine giydiğim kumaş pantolonum kazağım be ayakkabım
:KK8:
pic0043x.jpg

pic0045m.jpg

pic0046z.jpg

pic0047.jpg

pic0053jq.jpg

pic0065.jpg

pic0050b.jpg

bewi sana sunu yazma geregi duydum.
ben begenmedim butonuna tikladigin icin hic alinmadim, gücenmedim.ama her giydigimi begenmedigin dikkatimi cekmedi deil :KK66:
herkesin zevki farkli sonucta.. sen hamile bayanlarin bol giyinmesini ho$ buluyorsun, ben ise tam tersi, dar badileri cok yakistiriyorum.cok tatli buluyorum.. :82:
Benim acimdan begenmemenin hic sorun teskil etmedigini belirtmek istedim, rahat rahat tikla :))

Barbim öldüm bittim elbisene canim.. annemede gösterdim , ailecek bayildik :81:

anlayışın için teşekkürler evet herkesin zevki fikri farklı,senin gibi düşünmeye ve hissetmeye zorlamaya çalışmadığın için teşekkür ederim tekrardan...avatar'ını çok beğeniyorum bu arada...:KK3:

Önce ki kadar sık uğramasam da aklıma geldikçe bakıyorum bu topiğe yine..
Ama bazen gerçekten düşündüğüm şu oluyor: burda birbirinize o kadar alışmışsınız ki hoş olmayan bir kombin de bile beğendi butonunu kullanıp çok güzel şahane vs gibi yorumlar yapıyorsunuz bakıyorum bi çok kişi böyle yazmış ama kıyafet yada renkler yada duruş o kadar aykırı ki o kişiye yakışmamış ama sürekli süpersin vs yorumlar yapılıyor.
Acaba birbirinizi kırmamak adına mı yapıyorsunuz o yorumları..
Yani göz var nizam var..
Bazen sadece yorumlara bakmak için giriyorum topiğe..
Yorum yapıcam diyorum ama bakıyorum ki sizin görüşlerinizin dışında bi görüşü hoş karşılamıyorsunuz sivrilikle ve çekememezlikle suçluyorsunuz..
Sonra sus düş diyorum bak ne bakıcaksan çık git topikten..
Burası herkese açık bi topikse herkes fotosunu koyabildiği gibi herkes istediği yorumu da yapabilir.. Sizin hoşunuza gider yada gitmez o ayrı..
Herkes beğenicek güzel yorumlar yapıcak diye bir şey yok.. Beğenilmedi olumsuz eleştirildi diye karşı tarafı asılsız şeylerle suçlamayada gerek yok ortamı germeyede gerek yok.. Arkadaşını korumak adına onun adına birşeyler yazmayada gerek yok.. Herşeyi paylaştığımız bi topik olumlu olumsuz her şey olmalı..
Ve son olarakta böyle bi konu açılmış ve muhabbeti geçmiş diye bende yorumumu yazayım dedim herhangi birini korumak haklı çıkarmak için değil...
Not: Bende bi çok kişinin giydiklerini taktıklarını duruşunu vs beğenmiyorum. Tabi beğendiğim zamanlarda oluyor. Bu o gün giydikleri ile alakalı olan bir şey.. Kıskançlık yada başka şeyle alakalı değil..
Beğenince yada beğenmeyince bana ne zararı oluyor ne faydası sonuçta.

Birde şunu demeyi unuttum. hamile bayanların giyimde pek fazla seçeneği olmuyor.
Seçtiği kıyafete göre darda çok hoş duruyor bolda çok hoş duruyor yeter ki üstüne giydiğinde uyum sağlayabilsin diğer giydikleriyle..

kimse kimseye herşeyi beğenin demiyor ki
zaten herkes de beğenmediği zaman uygun bir dille söylüyor. sanki hiç yapılmıyormuş gibi yazmayalım.
ha bazen şu oluyor tanıdıklar birbirini ağırlıyorlar hemde abartı biçimde
o da zaten söze gerek yok herkes tarafından görülüyor.
onun dışında herkes münasip bir dille anlatıyor kendini

barbim çok beğendim :nazar:

demekki bana denk gelmemiş beğenmeyenler...hiçkimsenin kimseyi beğenmediğini görmedim ben daha...ufacık bişeyi detayı beğenmiyolar yoksa heryer çınlıyo valla bayıldım,harikasın,çok sevdim,mükemmel olmuş,ay bana gönder,nerden aldın bunu süpeeeer,muhteşemsin,bittim öldüm nidalarıyla...neyse siz mutluysanız sorun yok zaten...
herkes fikrini söyler beğendim bayıldım die bende öyle yapıyorum beğenmedim diyerek...
öyle...
bennnce.

Önce ki kadar sık uğramasam da aklıma geldikçe bakıyorum bu topiğe yine..
Ama bazen gerçekten düşündüğüm şu oluyor: burda birbirinize o kadar alışmışsınız ki hoş olmayan bir kombin de bile beğendi butonunu kullanıp çok güzel şahane vs gibi yorumlar yapıyorsunuz bakıyorum bi çok kişi böyle yazmış ama kıyafet yada renkler yada duruş o kadar aykırı ki o kişiye yakışmamış ama sürekli süpersin vs yorumlar yapılıyor.
Acaba birbirinizi kırmamak adına mı yapıyorsunuz o yorumları..
Yani göz var nizam var..
Bazen sadece yorumlara bakmak için giriyorum topiğe..
Yorum yapıcam diyorum ama bakıyorum ki sizin görüşlerinizin dışında bi görüşü hoş karşılamıyorsunuz sivrilikle ve çekememezlikle suçluyorsunuz..
Sonra sus düş diyorum bak ne bakıcaksan çık git topikten..
Burası herkese açık bi topikse herkes fotosunu koyabildiği gibi herkes istediği yorumu da yapabilir.. Sizin hoşunuza gider yada gitmez o ayrı..
Herkes beğenicek güzel yorumlar yapıcak diye bir şey yok.. Beğenilmedi olumsuz eleştirildi diye karşı tarafı asılsız şeylerle suçlamayada gerek yok ortamı germeyede gerek yok.. Arkadaşını korumak adına onun adına birşeyler yazmayada gerek yok.. Herşeyi paylaştığımız bi topik olumlu olumsuz her şey olmalı..
Ve son olarakta böyle bi konu açılmış ve muhabbeti geçmiş diye bende yorumumu yazayım dedim herhangi birini korumak haklı çıkarmak için değil...
Not: Bende bi çok kişinin giydiklerini taktıklarını duruşunu vs beğenmiyorum. Tabi beğendiğim zamanlarda oluyor. Bu o gün giydikleri ile alakalı olan bir şey.. Kıskançlık yada başka şeyle alakalı değil..
Beğenince yada beğenmeyince bana ne zararı oluyor ne faydası sonuçta.

Allahına kurban demek istiyorum:KK9:

Bu günden bir kare ..Makinanın flashı bozuldu programla açmaya çalıştım fotoğrafı renkler biraz garip oldu .Siyahtım simsiyah..

syhhh.jpg
,
syhd.jpg

Herkese sevgiler..

X