Bugün ne giydin? Çek görelim..

burda herkes birbirine beğenecek diye bir şey yok. ama ben de dikkat ettim,herkes beğenmiş bi sen beğenmemişsin. çok marjinal bir tarzın olmalı.beğenmezsin güzel bir üslupla söylersin. kullandığın kelimeler iyi niyetli olduğunu göstermiyor açıkçası,

*KurabiYe*, askiminaski, aysemmmmm, Babyke, KK Pro ÜyeBarçman, bellus, bittersweets, evaaa, GeceYeli, gnydn64, gulsah035, hanturks, jade, kahveci, kkontess, KK Pro Üyekuzum, nhltrk, ohcanimadeysin, pelinkr, KK Pro Üyepinax, RABARBA, KK Pro Üye SeHNaz, KK Pro ÜyeSevgi, Sonbahar24, Tiryandafila, tuanabasar, Tuti, twetty84, VAZGECILMEZIM, _sanat_, __fstk

KizLaar bu arada hepinize tesekkür ederim :KK16: :KK71:
unutuyordum az kalsin :KK69:

*KurabiYe*, askiminaski, aysemmmmm, Babyke, KK Pro ÜyeBarçman, bellus, bittersweets, evaaa, GeceYeli, gnydn64, gulsah035, hanturks, jade, kahveci, kkontess, KK Pro Üyekuzum, nhltrk, ohcanimadeysin, pelinkr, KK Pro Üyepinax, RABARBA, KK Pro Üye SeHNaz, KK Pro ÜyeSevgi, Sonbahar24, Tiryandafila, tuanabasar, Tuti, twetty84, VAZGECILMEZIM, _sanat_, __fstk

KizLaar bu arada hepinize tesekkür ederim :KK16: :KK71:
unutuyordum az kalsin :KK69:

bende merak ettim ama göremiyorum ben fotolarini :KK14::KK14::KK14::KK14:

yaklaşık her allahın günü ugg lar ve skinny evet... uzun hırka evet... seviyorum çünkü...
bi de converse skinny hırka...

çekememezlik mi?
niye sence çokmu çirkinimdir çekemiyorumdur?
ya da fiziğimmi çok orantısızdır?
ya da giyinmeyimi bilmiyorumdur?
belki de çocukluğuma inmek lazım:KK9:

valla foto koyasım var bu laflardan sonra ama alet edevat yok ama bikaç güne koyarım sanırım ya da bilmiom söyledinde nie koymadın muhabbeti olmasın die daha geniş bi zaman aralığı bikaç günden...
ama şirin eleştirmişsin sevdim yazış tarzını:KK9:

her allahın günü ugg , skinny ve hırka ilginç .. insanın hiç mi dişi olası gelmez :KK53: neyse merakla bekliyorum resimlerini :KK1::KK68:

son kombinimle çok benzer bir kombin daha.sadece papi-kazak-saat değişik.
havamız yumuşasın , topikte çeşit olsun dedim :KK71:

valla fotom olsaydı koyacaktım şimdi konu kapansın diye gülün geçin arkadaşlar beğenmeyenler yüzünden kötü mü giyinmiş olacaksınız hepinizin maşallahı var :nazar:

Kontesscimm bende bu yelegini senin cok begeniyorum valla ..
gecen defadaki kombininide cok begenmisdim ..
ammaa ama ama kazakcagizini bende pek begenmedim tatLim ..
Icinde güzel durmamis sanki :18:

ama saatinide begendim demeden gecemeyecegimmm :KK16:

her allahın günü ugg , skinny ve hırka ilginç .. insanın hiç mi dişi olası gelmez :KK53: neyse merakla bekliyorum resimlerini :KK1::KK68:

genelde dişi giyinmem zaten yakıştığını da düşünmüyorum bana böyle vamplık dişilik klasik giyim falan...
bi tane bile topuklu ayakkabım yok mesela abiye ayakkabılar dahil öyle :emir_bebek:
koycam resim inş.yakında:21:

bewi beğenmicen ama yine de koyucam :KK60:siyah çizmeler vardı altta. yeni bir resim değil.
p10809836p3jwb4yf.jpg
[/url][/IMG]

arkadaşlar beğenilmeyebilir ve beğinebilir buraya resim konulunca bunlarada açık olmak lazım değilmi
bende hergün buraya bakıyorum beğenmediğimde çok oluyor ama kimse kırılmasın diye yazmıyorum
beğenince tıklıyorum unutmazsam
tabiki arkadaş eleştrisini daha yapıcı yumuşak tarzda yapabilir
ama herkez herşeyi beğenirse körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olmazmı

Ku$uumm .. o durusunuu yirim senin :nazar:

Kazagini begendimm ...etegin kadife galiba .. öyle gördüm gibii ..
coraplar haric begendim .. ama coraplari begenmedim :KK33:

barbimm şahanesinnnn
ama bence çorabın transparan olsaydı ayakkbının şıklığı daha iyi belli olurdu

X