Bugün ne giydin? Çek görelim..

bi tek benmiyim hamilelere dar body falan yakıştırmayan...böyle göğüs altından fiyonklu büzgülü göbek kısmı geniş şeyler giyseler daha şık daha şirin daha hamile gözükeceklermiş gibi geliyo...
çok rahatsız bi karın göbek var gibib durruyo dar bodylerle... bilmiom
bennce bööle...

bi tek benmiyim hamilelere dar body falan yakıştırmayan...böyle göğüs altından fiyonklu büzgülü göbek kısmı geniş şeyler giyseler daha şık daha şirin daha hamile gözükeceklermiş gibi geliyo...
bennce bööle...

sizin bişeyi beğenmeniz çok zor zaten.gördüğüm kadarıyla biçok konuda da teksiniz,,,açıkçası sizin tarzınızı merak edenlerdenim :44:

modatakipnetlcwaikikide.jpg

hamile2.jpg

hamilekyafetleri16.jpg

hanımlar hepiniz ayrı ayrı çok şık olmuşsunuz...
ayrıca hamile hanımlara ne giyseler yakışır bence can taşıyorlar sonuçta ben bayıldım aşkitom her halinle number onesin...

canım kırılma ama öyle giyinseler sen onuda beğenmezdin bence :)))
yani ben öyle gözlemledim.

beğendiğim şeye beğendim diyorum ben bence...ama öyle düşünmüyosanız bilemem...bişeyi herkes beğendi diye beğenemem...böyle giyinseler emin olun beğenirim hiç negatif bi tavrım olduğunu sanmıyorum fazla dürüstüm sadece...:KK36::KK62:

aslında olmadı çünkü buraya kendi giyimlerimizi ekliyoruz

hamile giysisi olarak tarzım olabilir dedim...sadece açıklama yapmak için karnıma yastık koyup hamile giysisi alıp foto çekecek halim yok sanırım...
dij.fot mak. ya da böle görüntü kalitesi yüksek bi cep tel bulsam çekerim bende resimlerimi görürsünüz tarzımı...
genelde skinny jean ugg ve üstüne uzun geniş örgü triko hırkalar ya da mont tarz olarak böle...casual yani.

herkesler pek bi şık
kontes
asipigrenses
tiwiti
aşkitom
jade
ildem
ayşemm
aklımda kalanlar bunlar hepinize maşallah diyorum pek beğendim:nazar::nazar::nazar:

bennce bööle...

Canim o senin kendi düsüncen saygi duyarim
ama hele önce bi evlen vede hamile kal ondan sonra 30,haftana gir
vede boL seyler bul resmini cekin vede buraya koy .. bakalim ne kadar bol duracak giydigin sey..
benim XL aldigim üstlerimin hepsi suan üzerime yapisiyor cünkü karnim 30.haftalik hamilelgime göre baya büyük ..
Rahatsiz edici göbek karin gibi duruyor diyorsunda .. ben o göbek-karinda
Allahin bana verdigi bi cani tasiyorum vede COOOK GÜZEL BULUYORUM o KOCA GÖBEGIMI :KK34:

Neyse saygilar ..

bewi senin yaptığın sadece sivriliğinle öne çıkmak. yok onu beğenmemiş bunu beğenmemiş. bütün kombinlerin altında beğenmeyen kişisin. madem o kadar beğenmiyosun kimseyi, sen eklede endamını görelim. bide şu varya dediğin bennceee işte buda bencee:82:

X