Bugün ne giydin? Çek görelim..

hanturk harika bayıldım çok güzel olmuşsun
hanturks ve kontes çok hoşssunuzz

hanturks canim sende cok tatlisin ama tsörtünde ayri güzel ama bu kombin icinde begenmedim kahve tonlarinda birsey secseymisin keske

handecim çok uyumlusun tatlımmmm
hanturk hep hoşsun benim nazarımda =)keşke badini başka bir renk seçseydin=P
jade ve hanturks çok hoşsunuz bayanlar hayran kaldım size
hanturks çok beğendim canım taba-beyaz her zaman iddaalıdır
HANTURK senide beğendim..
jadee, hanturksumm mikemmelsiniz tatlı gacılarımm
yorumlar için çok teşekkür ederiim

ayrıca bellus, benim_adim_yar, bittersweets, CASMİN, chess, cilekk, cokmasum, darkolive, demothy, Deryacık, Dicha, ececikkk35, evaaa, GeceYeli, gnydn64, gülsu, icimdeki_sen, jade, kardelenguzelli, kkontess, lilyum_85, matematik, miskokulum, moon, mulberry, nhltrk, ohcanimadeysin, pelinkr, persembe, pırlanta84, Selayhus, Senemciq, sourapple, StreLitzia,supurgelicadi, Tuti, twilight11
beğendiğiniz için çok teşekkürler

Kızlar uzun bir zamandır topiği ziyaret ediyorum ama ilk kez yazıyorumÖncelikle herkese merhaba

.Sizler topiğin güzel kullanıcıları topikte kim ne giymiş bakabilmek için sayfalarca begenme begenmeme ,teşekkür yazılarını okumak atışmalara şahit olmakla geçiyor.

Şöyle yapmaya dikkat etsek nasıl olur.?Bugün ne giydi giyen kişi resmini gönderse bunla ilgili de altta zaten beğenme butonu var beğenen arkadaşlar oraya tıklatsa beğenisini gösterse.Bunun dışında merak ettiği eteğini ayakkabısını vs nerden aldığını özelden sorsa bu tarz konuşmalara gerek tartışmalara özelden devam edilse özelden teşekkürlerimizi övgülarimizi herşeyimizi yapabiliriz..Topiktekilerim mesaj sayısı 50 den fazladır diye düşünüyorum:2:
Yazdıklarım öneri niteliğindedir kimsenin işine karışmak değil şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim.

o zaman bence vitrinden farkı kalmaz buranın çok donuk bir topik olur benim fikrimce. tamam gereksiz konuşmalar, makaralar, geyikler burada çok gereksiz oluyor ona bende karşıyım ama hani şunu nerden aldın , bunu kaça aldın gibi soruların burdan sorulmasında ben bir sakınca görmüyorum. hem başka merak edenler olursa onlarda öğrenir hemde özel mesajla uğraşma sıkıntısındanda kurtulmuş olunur
bazen öyle bir kombin olur ki sadece beğenmekle kalmaz çok beğeniriz yazıylada belirtmek isteriz gibi gibi gibi
ben buranın sadece vitrin olmasından yana değilim açıkçası
tabi ki bu da benim fikrim

... bugün bende böyleyim...
mecburen klasik okul hali
hırkam ve pantolonum kahverengi tam belli olmamış fotoda

Katılıyorum sana:13:

yok anaam ben senin kadar güzel deelim.
poof fçok körler sağırlar durumu olduk ama hakikat bu napam yani..

Öyle deme canım bence her kadın güzeldir ben böyle düşünüyorum şahsen..Ayrıca şu da var güzellik çok ta önemli değil bence dil tatlılığı, güleryüz, kalp güzelliği bunlar insanı güzelleştiren şeyler..Tatlı dilli arkadaşım

düş ve meslektaşın gnydncım çok hoşsunuzz
gnydncım yalnızz bir önerim var.
bence fularları boğazsız badilerle kombin edersen daha güzel olacağını düşünüyorum

cokmasum, didem_evo, GeCe_KuSu, isolde, jade, kardelenguzelli, lilyum_85, moon, Selayhus, KK Pro Üyesupurgelicadi, twetty84

çok teşekkür ederim arkadaşlar

çok güzel örtmenim, çok şık olmuşunuz...

teşekkür ederim

gnydn64 canım benim hem sade hem şıksın ayakkabılarında çok güzell

teşekkürler canım

düş ve meslektaşın gnydncım çok hoşsunuzz
gnydncım yalnızz bir önerim var.
bence fularları boğazsız badilerle kombin edersen daha güzel olacağını düşünüyorum

sağolsın canım önerin için güzel sözlerin için

gnyd64 ne kadar masum yuzun var senin ya cok seviyom

ah canım benim çok mutlu oldum.
çok teşekkür ederim

gnydn64 ayy gene hayran kaldım yüzüne, daha sık eklemelisin bence :))) fular bende çok seviyorum ama hiç boğazlı bişeyin üstünne bağlamamıştım sende çok hoşuma gitti, çok beğendim ben

alıntı olmazsa sevinirim

sınav sonrası stres atmak için alışverişe gidiyorum bu da bugünkü kıyafetim inşallah yağmur yağmaz

slm arkadaslar, resimleri kendim cekmek zorunda kaldim bir dügüne gittim geldikten sonra yani yipranmis halde cektim. odaya bakmayin berbat :)

Selamlar KK'nin süper hanimlari herkese önce kocamann bir ma$allahh diyorum ve konuya giriyorum pazar gezimizden öylesine bir foto (biraz yamuk cekilmi$im beceriksiz arkada$imin azizligine ugrami$im poz verecekken cekmi$ uyuz )

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza ilk burdan başlayalım :) bugün sadece giyindm normalde hep çalıştığımdan klasik giyindiğimden spor ve rahat olmak istedim bugün :)

günaydıncım,kombinini beğendim çok yakışmış.butonda da belirttim zaten.
boğazlı üzerine fuları azcık garipsedim ama değişik olmuş.
çok da gözümü tırmalamadı açıkcası

arkadaşım daha sıtede ozel mesajı kullanmadıgını thamın edıyorum ,50 msjın olmadıgı ıcın
normal kullanıcılar ıcın her ozel mesajı 600 sn de bır atılabılıyor, halbukı yazarsak aynı cevapta bı suru kısının kıyafetı hakkında yorum yapabılmıs oluyoruz

gunaydıncım ayakkabılar çok şıkkk:13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…