Bugün ne giydin? Çek görelim..

TUTİCİM çok hoş olmuşssun cnm herzamanki gibi... arkadaşıma ne giyse yakışıyor maşallah..converslerinin rengide çok tatlı...

JADE sende çok hoş görünüyorsun cnm

MOON herzamanki gibi harikasın

HANTURK senide beğendim..

kontes herzamanki gibi çok uyumlusun cnm

umarım unuttuğum kimse kalmamıştır bayadır giremiyordum foruma ..oğlum hastalanmıştı..hepiniz çok hoşssunuz arkadaşlarım..

moon elbiseyi çok güzel taşımışsın cuk oturmuş üstüne maşallah, ama botlarını sevmedim bu elbisenin altına

kokokontess resimler bit kadar kız, seçemiyom ben ne giydiğini
etek gördüm bi cüsel duruyorda, o ojeler o klasikliğe oluyormu be bebem he bide şimdi daha dikkatli inceledim de üzerine giydiğin triko o etek için kalın kaçmış, hani içine falan sokmuşsun ya trikonu kaba durmuş, ince bir bluzle kombinlesenee bu eteği , alt tarafın gayet hoş olmuş bu sefer yani

Son düzenleme:
tutişimmm ve berfu sizleri yeni görüyorum sarı fıstıklar süpersiniz yaaaa , gözüm gönlüm açıldı valla sarı sarı cıvıl cıvıl görünce
ayrıca tutim pembiş converselerine ayrıca bittim

Ya Gercekten anlamiyorum sanki bazi insanlar bu tpige sadece polemik cikarmak icin giriyorlar yaa..hayret birseyy...
Gercekten jadeye laf atan arkadasin kendisiyle,kendi fizigi ile sorunlari var diyebilirim sadece....
Hem anne hemde bu fizige sahip.....kimse kusura bakmasin ama ben bu arkadasi tebrik ederim sadece... gipda ederim....keske ilerde bende böyle olabilsem allahim derim....
Jade ve diger arkadaslar takmayin....sanirim arkadas o yorumu yazarken kendi egosunu tatmin etmeye calisiyordu.....
Ne yapacaksin arkadasim, herkez bu kadar kolay dogrulari kabullenemiyor maalesef.....Takmayyinn...

Ayni sey didem evo arkadasimiz icinde gecerli....bosver tatlim sende kim ne düsünürse düsünsün...takmmaaaaa....

Valla forumdaki herkez harikaa....Fizik,Tarz,Yüz,Kiyafet vs.
Herkezin zevkleri farkli farkli....Herkezin tipi farkli farkli....
ne kadar güzel....benim zevkime hitap edenlerde var etmeyenlerde.....
Edene yorum yazarim etmeyeninde kalbini kirmam olur biter..... bu is bu kadar basit....

Kiskannan anten taksin, kiskanan girmesin anacim bu topige.......bu kadar basit....

hepinize arkadaşlar .....

söylemeden geçemeyeceğim ...

jade bir anne ! doğum yapmış bir kadın...
böyle bir kadına ancak özenilebilir insan...
ama hırslarına ve egolarına yenilmeden ...

barbim saol tatlım beğenmene sevindim canım...

jade'nin fiziğine sölenecek laf yok arkadaşlar kendisini her zaman çok beğenirim burda çok hoş ve çok güzel giyinen bayanlar var doğum yapmış olup fiziği hala çok güzel olan kişiler var bunlardan biri jade ve selayhus ...bu tarz olayları birinin olumsuz tavrına bakıp buranın havasını değiştirmeye bile gerek yok beğenmeyen beğenmediğiyle kalsın cevap bile vermeyin bence....

sana bi sır verem mi barbimm
üstüm için ince kısa kollu bi bluz giymiştim
makyaj yaparken fondoten döktüm
ne yaptıysam çıkmadı
acelem de vardı
kazağı giyiverdim
ojeyi şalıma uydurmuştım ben aslında

Son düzenleme:
hadi bi laf da ben söyliyim içimde kalmasın;

fizik beğenilmeyebilir göreceli bi şeydir bu eyv ama
'orantısızlık' bambaşka bi şeyi ifade eder.
benim üst bacağım kalındır,belim incedir,göbeim yoktur ama feci kalçam vardır misal...
'oran' olayı kişinin elinde olan bi şeyden çok yaradılış şeklidir.
ne yaparsak yapalım,değiştiremeyiz.

Babyke, BarbieveKen, bellus, benim_adim_yar, bittersweets, demothy, Deryacık, didem_evo, ececikkk35, esmer_sekerim, evaaa, eylem58, GeceYeli, GeCe_KuSu, gnydn64, hanturks, icimdeki_sen, jennifer1905, lacrima, mavi_eren, minik06, mrvsss, nhltrk, ohcanimadeysin, pırlanta84, Selayhus, Senemciq, StreLitzia, KK Pro Üyesupurgelicadi, Tuti

hepinize tesekkur ederim

Nilim canım benim herşeyden önce anneyiz evet çok duygulandım yazdığını okuyunca.
Anne olunmasa bile farketmez kimseye böyle bişey denmez ... bir insanın kıyafetini eleştirebilirsin güzel değil diye oda bir uslupla söylenir yanii ama orantısız fiziğin var taşıyamamışsın gerçekten haddini aşmak...Aslında uzunca düşünürsek aldığı aile terbiyesinide gösteriyor...
Kontescimm çok doğru yazmışsın ne olursa olsun yaradandan varmı ötesi dimi canım benim...
Tutim sarışınların en güzeli doğru söylüyorsun canım ama tutamıyoruz çenemizi işte helede benn :))

Kizlar teek teek isimleri yazamasamda coook hossunuz hepminiz ..

herkezin kendine göre bi giyim tarzi vardir .. ben begenirim o begenmez .. o begenir ben begenmem misali..
ama bide bunu dile getirirken saygili ve seviyeli bi bicimde yazmak vardir ..
Sonucda bu topikde hep beraberiz .. tanisiyoruz az da oLsa ..
neyse icimde kalmasin yazayim dedim ..

Jade ve Moon coook güzel olmussunuz canlarimm masallah ikinizede ..
Topikde en cok begendigim bayanlardan birilerisiniz

jadeee sen takılma böyle şeylere...

moon

hanturks

kontes görüntü olarak çok beğendim ama triko yerine hoş bir bluz daha iiyi olur sanırım fondoten leken çıkar inşallah bi dahakine, bu arada eteğin çok hoşş

j

kontes görüntü olarak çok beğendim ama triko yerine hoş bir bluz daha iiyi olur sanırım fondoten leken çıkar inşallah bi dahakine, bu arada eteğin çok hoşş

saol kuşum walla ilk defa başıma geldi öyle çıkar ayak talihsizlik,bi dha olmaz inş çok sinirmiş :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…