Bugün ne giydin? Çek görelim..

mooncum çok şıksın. senin boy ve kilo kaç? mrk ettim cnm. fiziğin çok güzel.

tesekkur ederimopuyorumnanaktan 1.74 52

Son düzenleyen: Moderatör:
hanturks cok sıksın masallah cok begendım
moon fızıge bak yaaa supeeeeerrr kıyafetınde cok guzel sana tayt cok yakısıo canım

haftasonu oğluşumla iş arkadaşımın düğünü..
ilk kez foto koyuyorum başarmışımdır umarımkaydirigubbakcemile3

başaramamışım..sora denerim yine

Son düzenleme:
bugün ben ve yeni yaptığım kolyem

yetenekli bebişim kolyen süper + harika kombinlemişsin
emme ufacık bir tavsiyem olucak
aynı kolyenin taşından bir de yüsük edin derimaklinialirimsmile

barbieee kontes moon burcu
bu arada kontescim el emeğin çok yakışmöış vallaaaa
ay kusura bakma canım yaa
sana dicektim yorgunluktan dilim şey olmuş ya da kontes beni andı:roflol:
hanturks el emeğini sergiler,kontes takı yapar ekler nabsın aklı karışmş bebikimin sempatiksalakcinniŞeniz

Son düzenleme:
hanturksum ben bu kombini kiyafet olarak ekledigindede cok begenmistim sade hos bir kombin botlarin ve cantanda cok uyumluydu ama burda gözükmüyorlar . yeni kolyende hayirli olsun bebek

bugün ben ve yeni yaptığım kolyem
Gülsü kıyafetine neden katılmamış bilemiyorumsempatiksalakcinnikafamçokkarıştı
Amaa ben çok beğendim ablacığım Beyazlar çok yakışmış
Ayrıca ellerine sağlık kolyende çok hoş olmuşalkisalkisalkis

hürrem 2000
rockerx
kontesim
barçman ablacım
selayhusum
aprilim
yorumlarınız için çok teşekkür ederiim + beğenen herkese de çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan a.s.
gülsü sen neye katılmadın kız diyeydin bi ona göre giyerdim bi dahakine

kontesim parmağımda var aslında aynı taştan küçücük mavi gözüküyo ama büyük taşlılardan diyosan bi ara alıcam evet

selayım evet çantayla botu da koyucaktım ama çok yorgun döndüm çantayı unutmuşum botları da bi daha giymek istemedim acıdı çünkü ayaklarım başka bi kombinle koycam artık onları

hantürkscüm ne cici olmuşsun sen öyle kolyende pek güzel olmuş eline sağlık canım opuyorumnanaktan
aşkitoşşş mavi elbiseli halini çok beğendim canım

Kızlaaaarr yardımınıza ihtiyacım varr Lütfen Bi zahmet bi el atın benim şu kararsızlığımaa..
Hafta içi bi yemeğe davetliyim ve bu yemek çok özel bi yemek olucak 2 kişiden oluşan bi yemek olucak ve önemli mevzular konuşulcak bu yemekte.. neyse o akşam çok güzel olmak istiyorum ve şu 2 elbise arasında gel gitler yaşıyorum.. şimdi her ikisinide üşenmedim az önce giyindim ve çektim fotoları.. sizce bunlardan hangisini tercih etmeliyim??

1. bu omuzları boncuklarla işlenmiş apoletli düz siyah bi elbise mevsimlik,

2. Bu elbisede boğazlı yine düz bi elbise soğuk havalara yani şuanki havalara tam uyumlu bi elbise..

Her iki elbisedede üstteki saati ve yüzüğü takmayı düşünüyorum, ayrıca diz hizasında çizmemi giysem, babetmi giysem yoksa şık bi normal topuklu ayakkabımı giysem ve lütfen şunlarada cevap verin, makyajımı nasıl yapmalıyım ve bu elbiseye küçük elde tutmalı çantamı gider yoksa büyük çanta çokmu abes kaçar??

DİPNOT: Şuan okadar çok ihtiyacım varki fikirlerinize düşüncelerinize...

1ci elbise.. Daha guzel yakisiyor bana göre..
Grey tonlardinda makyaj yapsan.. hafif ama..
Mukemmel :))

Son düzenleme:
sanki birinci daha bi iyi olur gibi hani ozel bi yemekse eger..sık bir topuklu ayakkabı,hafif bir makyaj,ve elde tutulan cantalardan

Son düzenleyen: Moderatör:
gamze belinay kesinlikle babet giyme derim ben.çok özel diyorsun ve babet hiç olmaz.topuklu ayakkabı giy bence.yada çizmede olur 2.elbisene.ama yemek için sanki 1.elbisen daha hoş olur.büyük çantada olmaz bana göre.fiziğin çok güzel maşallah..

ayyy seviyorumm sizi yaaa çok teşekkür ederim.. tamam 2. elbiseyi atyoruz ozaman.. 1. elbise diyoruz ve şık bir topuklu ayakkabı diyoruz elde tutmalı çanta diyoruzz.. peki saçlarımı dün fönletimi yoksa hafif dalga verdirimi?? önleri kısa arkaları uzun gelen bi saç modelim var.. ayrıca şunuda belirtim ojelerim frnech'mi kırmızı jemi yoksa sadece rakı beyazı açık renkteki ojemi sürsem ve ve makyaj ?????

evet 1ci guzell cnm..

Saclarini duz fohn cektir bence.. biraz kabarik..
grey, yada kirmizi oje yapardim :lepi:
Makyaj grey tonlarindaa hafif ama..

Son düzenleme:
saçların düz olsa sanki daha iyi olur gibi elbisenle..ama sen bilirsin tabi.oje french bence.(doğrumu yazdım bilmiyorum.)makyajında abartılı olmazsa güzel olur.gri tonları yada pastel tonlar nasıl olur acaba? olumunekankayizsmile

tamam saçlarımı düz yaptırıyorum, ojeler kırmızı olmasın bu sefer geçen görüştüğümüzdede kırmızıydı :) french yapalım onuda, makyajda hafif kırmızı ruj birazda parlatıcı :)

kesinlikle 1. elbise gamze
2. çok spor olmuş triko olduğundan
altına da topuklu giy
mümkünse kayışı deri olmayan bir saat tak ve taşlı yüzük kullan diyorum
bunlar biraz günlük kaçmış
saçlar düz olsun dalgalı çok kokoş kaçabilir
ojen rakı beyazı olsun bence...kırmızı çok iddalı kaçar...
makyaj da eyeliner + allık + ruj + rimel
oldu da bitti
ben olsan far kullanmazdım
2kişilik yemek demişsin we bu kdr özel oldğnuna göre + önemsediğine göre karşı taraf erk diye düşündüm
fazla makyajlı sevmes erkekler
duru güselliği yok etme farla

Son düzenleme:
hımm yüzüğü beğenmedin yanii? siyahla bir bütün olur diye düşünmüştüm canım saatte taşlı ve yine kayışı siyah diye düşünmüştüm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…