Bugün ne giydin? Çek görelim..

Moon cnm senin fiziginden baska birseye bakamiyorum, cok begeniyorum, pembelerde yakismis :)

Yorumlariniz icin tskrler kizlar, ama pijama degil ustumdeki, esorfman delikafadulden

burcucum senı alan adam yasadı dıyorum
heralde bakımsız halın yoktur senın

moon cum senı kacıran otursun aglasın dıyorum
hem fızık hem yuz
bencede sana tayt guzel gıdıyor
bende aldım deneyecegım bu hafta sonu ılk defa

tesekkur ederim canım benimopuyorumnanaktan
dene canım ya eminim yakısıropuyorumnanaktan

gecen hafta sort gıymıstım koymadım cekmeyı unuttum,yıne etek gıydım gene unuttum, elbıse gıydım gene cekmeyı unuttum, yarın mını kot etek gıyecegım unutmazsam cekecegım arkadaslar bu sefer
dudak cekmeyı beceremıyorumda elbıseyı cekerım heralde

güzel yorumlariniz icin tsk ederim canlarim..

hürremcim hatirlayamadim canim.. ziraa dün ne yedigimi bilem hatirlamam ben . balik hafizaliyim eccük :))

selayim. ben New Yorker dan aldim bebikim , 2 yildir giyiyorum , tüylenme falan yok.. cok rahat ve severek giyiyorum SIK SIK

bu begendim begenmedim tu$u buraya özel yapilmis bence..
cok özel bisey olmadikca bence yorum yerine tu$u kullanmaliyiz. böylece sayfalar dolusu yorum yerine , bi sürü kiyafet kombinasyonu görürüz.

öptümmm

barbieee kontes moon burcu
bu arada kontescim el emeğin çok yakışmöış vallaaaa

Son düzenleme:
barbim çok şirin olmuşsun bebeğim tişörtün çok şirinmiş bence daha çok böyle takılmalısın
moon tuniğin renginimosdelini çok beğendim nerden aldın ki

barbim çok şirin olmuşsun bebeğim tişörtün çok şirinmiş bence daha çok böyle takılmalısın
moon tuniğin renginimosdelini çok beğendim nerden aldın ki

izmirden bi tanıdık hediye getirmisti bilmemki nerden aldıbilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…