Bugün ne giydin? Çek görelim..

moon beyaz tişört dışında çok hoş görünüyosun kazağın çok güzelmiş
kontesim elbise çok yakışmış kuşum ben ayakkabılarla çantayı çok uyumlu buldum elbiseyle
su perisi gayet uyumlu olmuşsun canım saçını daha farkl kullanmayı da dene bence
burcucum ben bu sefer çok beğenmedim kombinini şortun rengi çok sırıtmış takılar da çok fazla duruyo o kadar takı seven bana bile fazla göründü aslında kolye çok güzelmiş ama üstüne bi kaç bişey daha takmışsın galiba

kkontes cnm elbisen çok şıkkk
moon o fiziğe herşey süper oluyor...
hürrem2000 cnm anne kız çok tatlısınız saç rengin çok hoşuma gitti maaşallah size
su perisi çok tatlısın cnm sende küpene bayıldım...
burcucum kombinin hoş olmuş cnm ama takıalr çok fazla
mavi-eren size diyecek lafım yok süpersiniz maaşalah...
tibitim t--shirt ünü beğenim cnmmm

unuttuklarım varsa gözümden kaçmıştır kusura bakmayın...

hürrem masallah .. imrenerek baktim walla.. nolurdu $ölee citi piti olaydimm :sinifsinif:

burcucum cok begendim canim..

mavi eren dergiden firlamis gibisin..

tibitim rahat bir kombin olmus..

burcu çok güzelsin yine canım sadece takılar biraz fazla geldi bana

hürrem bayıldım çok tatlısınız kuzunla

tibitim beğendim canım benim çok hoş görünüyorsun

moon sen herzamanki gibi:nazar:
ne giysen yakışıyor

su perisi
uyumlu ve güzel görünüyorsun canım

kontes çok yakışmış elbisen çok beğendim incecik göstermiş
yada kilo vermişsin sanki

mooncum zaten fizik olunca ne giysen yakisiyor sana bende paticim gibi birazdaha uzun tercih edenlerdenim ama renkler falan sade ve hossun

tibitim begendim canim sana yakismis üstündekiler , dün begenmemistim ama bugun daha iyi durmus üstündekiler derli toplu :KK1: ama deseni cok yanlis anladim ilk önce britney in kolunu :roflol: dedim bu ne giymis böyle hehe

hürremm masallah yavrusunla sana

burcucum takilarin takim sanirim ama cok fazla olmuslar canim ya onunu disinda cok hos

su perisi sende uyumlu olmusun

moon beyaz tişört dışında çok hoş görünüyosun kazağın çok güzelmiş
kontesim elbise çok yakışmış kuşum ben ayakkabılarla çantayı çok uyumlu buldum elbiseyle
su perisi gayet uyumlu olmuşsun canım saçını daha farkl kullanmayı da dene bence
burcucum ben bu sefer çok beğenmedim kombinini şortun rengi çok sırıtmış takılar da çok fazla duruyo o kadar takı seven bana bile fazla göründü aslında kolye çok güzelmiş ama üstüne bi kaç bişey daha takmışsın galiba

kkontes cnm elbisen çok şıkkk
moon o fiziğe herşey süper oluyor...
hürrem2000 cnm anne kız çok tatlısınız saç rengin çok hoşuma gitti maaşallah size
su perisi çok tatlısın cnm sende küpene bayıldım...
burcucum kombinin hoş olmuş cnm ama takıalr çok fazla
mavi-eren size diyecek lafım yok süpersiniz maaşalah...
tibitim t--shirt ünü beğenim cnmmm

unuttuklarım varsa gözümden kaçmıştır kusura bakmayın...

çok tşk ederim kızlar yorumlarınız için...opuyorumnanaktan

Aşkitocum çok tatlısınız cnm..allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..efede çok sohbetimiz olmuştu seninle ben ağustos annelerindeydim..o zaman nickim mavişşşşş ti..hatırladın mı cnm:))

Son düzenleme:
Yorumlariniz icin tskrler :)

Hanturks, kolyenin kendisi boyle, ustune birsey takmadim :)

Mavi_eren ne guzel annesin sen oyle, masallah. Resimde ayni katalog cekimi gibi cikmiss :nazar:
Askito ayni elbiseden benimde varr :lepi:

Son düzenleme:
hürrem bebeğin olduğu halde ne güzel zayıfcacıksın çok güzel bir resim bebişinde çok tatlı :nazar:
çok naziksin tatlım benim...iltifanların için çok teşekkürler...Şeniz

hürrem2000 sacların cok gusel gozuktu gozume ortamda harika zaten..pembisli daha tatlıopuyorumnanaktan
saçlarım çok uzun bi ara kestiricem .otram ahhh gerçektende çok güzel...çok teşekkürler ...

.
hürrem harikasınız
canım benim teşekkürler...:kedi:
TWETY.BURCUCUM,HÜRREM,KONTES,MOON VE KONTES hepiniz çok hoş görünüyosunuz maşallah diyorum size:nazar:
çok teşekkürler tatlım yorumun için...a.s.
hürrem bayıldım çok tatlısınız kuzunla

ayyy o benim minik mucizem...dimi ablası çok tatlı.. ama hep ağlıyo yaaaaaaaaa...delikafadulden

oy oy bu dunyalar tatlisi prenses sizinmi:nazar:

hic annesi gibi durmuyosunuz , fiziginiz cok guzelaklinialirimsmile
giydiklerinizde cok yakismis, yazi ozledim yawboshayallersmile

yaaaa ablası o benim minik mucizem...
çok teşekkürler bu arada ...mütiş bi iltifat yapmışsın tatlım..:kedi:. vallahi kendime geldim...bayanssulusmile.. iyiki buradayım ..iyiki varsınız kızlar....bende yazı özledim inanki....hemde nası....

moon... süpersin süper...boshayallersmile

tweety... çok hoş olmuş çok uygun ...maşallah..yerimseniben

mavi-eren... mutişsiniz tatlım ... işin sonu... maşallahhhhhhhhh...:nazar:

aşkitom... önce hayırlısı olsun... Rabbim nazarlardan saklasın:nazar:...sağlıkla kucakla inşalllah...çok cici bir hamişsin tatlım ... hatırlıyormusun senin elbisenin siyah beyazını ben hamişken giymiştim ve burada yorumlamıştınız...kaydirigubbakcemile3..

X