Bugün ne giydin? Çek görelim..

uzun bi aradan sonra tekrar burada sizleri mütiş olarak görmek bana inanlılmaz bi mutluluk verdi..opuyorumnanaktan..KK nın kızları her zaman olduğu gibi yineeeeeeeee süper....:hooray:

buda dünden ben kızlar....

44100168.jpg
29032335.jpg
27420349.jpg
50383691.jpg

tibitimm sana 10 kilo hedaye edebilirim :))

kontessim elbise ve corap cok sekerr.. güle güle giyin.. yanniz ayakkabilarina kil oluyorummm sempatiksalakcinni

su perisi kombinin güzel canim.. ama saclarina hep ayni modeli vermen dikkatimi cekti.. cok güzel saclarin var. degisik seyler denemelisin bencee

burcucum maken gibisin , masallah :nazar:

barbim özlüyoruz seni canim.. herzAMANki gibi süpersin.

casmin son kombinin güzeldi.. bencede abarti kilon yok ama etine dolgunsun diyelim :KK1:

demom pek hanim olmussun.. ben seni kücük kadinlardaki yelize benzetiyorum accuk.. daha önce diyen oldumu.

ablacım ... ne kadar özledim seni....burada seni tekrar görmek beni çok mutlu etti....Şeniz
Oy oy kimler gelmiş:lepi:
Ablacığım nerelerdesin seni Seni çok merak ettim ve çoook özledim
Canım benimŞeniz Minik kuşun nasılda büyümüştür
Senide burada görmek istiyorum
KONTESS=Elbisenin rengine modeline bayıldım Çok yakışmış:nazar:
BURCUCUM=Kotun süpermiş Ayrıca çok tatlısın:nazar:
MOON=:nazar:nikini COOL olarak değiştir
Çok cool görünüyorsun

pirhot,barcman ikinizin yorumu icinde tesekkur ediyorum..bundan sonra ben ozenmiyim en iyisi:kedi:

kızlarrr ben de geldim koştum, fuarda sabah kahvaltısından bi gıyfet koyem dedim. ee tarım fuarı olunca tabi doğal olarak zeytinimiz, peynirimiz maşallahh güzel oluyor:)))

off yafvum hepsi senin mi :) ilarzucum saçların çok hoş kendınmı yaptın . Su dalgası sanırım maşayla mı yaptın nasıl yaptın yaf? Bende öyle ısıtyorum saclarımı ama bnm saclarım düz hiç tutmuyor . Bir kaç kere kuafore maşayla yaptırmıstım o da düğüne gider gibi oluyor öyle sevmıyorum ama senın kı süppper olmus cnm şu işin sırrını bir ver bakalım hihoyyyt

casminnn:nazar:
su perisi küpelerine bayıldımmmmm:asigim:
kontess ayakkabılarını sevmiom biliosun ama diğer her şey çok güzel duruyor. bu arada son fotonda ayakkabı var elin varrr
çözemedim amuda mı kalktın:roflol:

Son düzenleme:
canim kombin güzel, taki takmamani farketmeidm cünkü bu kombinin takisi kesinlikle o güzel coraplar. eskiden benimde vardi, yine bunlardan bulup almaliyim, cok hos durmus ! bu arada ojeye kadar uyumlu süper

saol canım zaten takamadım aceleden unutum gitti -tatlicadiarzu-

kontesciim minik kusum birak takma bisi böyle ben cok begendim vallahi :KK1: elbisen cok cici corap morop cok hos olmuslar

ay sankim içime doğmş da untmşm takıları kaydirigubbakcemile3 aynen büle çıktım bebişim çok saolasın muckkk

Kontescim

:jeyyar: aklinialirimsmile :jeyyar: aklinialirimsmile :jeyyar:aklinialirimsmile :jeyyar:

buyrun benim aklinialirimsmile

tibitimm sana 10 kilo hedaye edebilirim :))

kontessim elbise ve corap cok sekerr.. güle güle giyin.. yanniz ayakkabilarina kil oluyorummm sempatiksalakcinni

aa cidden mi beğenmiyosun:sinifsinif: saol şeker annemmm:kedi:

KONTESS=Elbisenin rengine modeline bayıldım Çok yakışmış:nazar:
BURCUCUM=Kotun süpermiş Ayrıca çok tatlısın:nazar:
MOON=:nazar:nikini COOL olarak değiştir
Çok cool görünüyorsun

çok teşekkürler ablacımm opuyorumnanaktan

casminnn:nazar:
su perisi küpelerine bayıldımmmmm:asigim:
kontess ayakkabılarını sevmiom biliosun ama diğer her şey çok güzel duruyor. bu arada son fotonda ayakkabı var elin varrr
çözemedim amuda mı kalktın:roflol:

yok yere çömelmiştim :roflol: teşekkür ederim gecem kuşuma.s.

merhaba cnm bayıldım kombinine çok yakışmış herbiri sana:nazar:
bişe sorcam kotunu nerden aldın acaba öğrenebilirmiyim?cvp için teşekkürler şimdidenopuyorumnanaktan

Yorumlariniz icin tesekkur ederim kizlar :)

Moon cnm senin fizigin yetiyor zaten !! ozenmene hic gerek yoksempatiksalakcinni
KOntess elbisen yakismis, cantanda cok guzelmis !!
Su perisi kombinasyonun basarili, guzel olmus :)

kalp kalbe karşıymış ablammmmmmm benim.. bende çok özlemiştim... en kısa zamanda resimleri koyacağım...ewet kocaman oldu ... 18. ayımıza girdik... ellerinden öper ablam benim....opuyorumnanaktan

X