Bugün ne giydin? Çek görelim..

Casmin kilonu hic belli etmiyorsun masallah bu trenckotla daha bir fit durmusun.. Ya$ini bilmiyorum ama diger kombinlerden daha genc geldin gozume canim

Tibitiim ucuz bulursam haber verrim bebisim

Olabilir canim. Topuklu ayakkabilara zaafim var ama, yasimi bi kenara cekip giyiyorum, annemde hep der

Son düzenleme:
Casmin kilonu hic belli etmiyorsun masallah bu trenckotla daha bir fit durmusun.. Ya$ini bilmiyorum ama diger kombinlerden daha genc geldin gozume canim

AY CANIM SAOL AMA GAZ VERİN BANA HADİ ACCUK AZ YE FİLAN DİYİN BU AKŞAM ZATEN GÖTÜRDÜM Bİ DÜNYA ŞEY GEZMEDEYİZ DİYE ... BUGÜN EŞİM DİYOR SEN BİRAZ ZOR VERİRSİN BU KİLOLARI DÜN GECENİN BİRİNDE ÇORBA YANINA TURŞU YEDİN YA KARICIĞIM PES HAHAHHAHAHAzemuszemusYOK KARARLIYIM 30 YAŞIMI BİTİRDİĞİMDE BEN ZAYIF 2 ÇOCUKLU HOŞ BİR HANIM OLUCAMohaoldumsmileANLIYCAĞIN YAŞ 29 BİTTİ 30 UNU SAYAN KOCCA BİR DANA OLDUM =pkaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

Burcucum ben beğendim bugün seni biliyormusun 18 yaşım bitene kadar yüksek ökçeler giydim hep ..sonra ayaklarımdan rahatsızlanınca giyemedim hiç ....=( gönlünce giy ökçelerini=)tabi yaşınada yakın git =)bu arada ayakkabılarına bayıldım=)birde saçlar çok cici=)

Günaydın
BARBİVEKEN=Çokşık ve çok güzel görünüyorsun Siyah beyazlar çok yakışmış Ablacığım
İLARZU=Maşallah Türkan Şoray gözlümeŞeniz
CASMİN=Çok uyumlu olmuşun minnoşumŞeniz
GNYDN=Ben fazla kilo göremedim kıyafetinde çok hoş
TARÇINLIKURABİYE=Bir kot yelek ancak bu kadar kıyafete anlam katabilir Çok beğendim
TWETY= Michael Jaksonun Türkiye şubesi gibisin
kıyafetlerin pozların Bana onu hatırlatıyor

Merhaba, bence japon stili olanini giy. Daha iddiasiz ama diger kadar shik olur

casmincim ben de selayhusuma katılıyorum(katıldığımı da gösterdim zaten hemen ) bu kombinin daha spor ve açık renk olduğu için seni çok daha genç ve zayıf göstermiş kırmızılar çok yakışmış, gece gece yeme tabi kız yani şu an çok kilolu durmuyosun ama daha alırsan 30 dan sonra vermek daha zor olur canım( gaza getiriyom bak )

ben satıyorum yawrum gel yamacımadelikafadulden
haha versene canım ordan 2 kilo =)

teşekkür ederim hepinize sositososito
casmin trençinle kırmızı eşarbını çok yakıştırdım canım

Son düzenleme:

zemuszemussaolsın canım =)gaza geldim bak bende bu gece yemek yemeğe son diyorum o zaman=P:lepi:

fotolardan sonra farkettim ki takı takmamışım hiç,bi kaç yüzük ekliycem:1ninca:

canim kombin güzel, taki takmamani farketmeidm cünkü bu kombinin takisi kesinlikle o güzel coraplar. eskiden benimde vardi, yine bunlardan bulup almaliyim, cok hos durmus ! bu arada ojeye kadar uyumlu süper

Son düzenleme:
kontesciim minik kusum birak takma bisi böyle ben cok begendim vallahi elbisen cok cici corap morop cok hos olmuslar

burcucumm kotuna bayıldım harika durmus zaten senin giydigin hersey cok yakısıyor

casmin uzerindeki trenckot sanırım cok sevrim rengide modelide cok hos..

barbiveken harika durmus uzerindekiler ayakkabı ve kotun uyumuna bittim yanlız

ilarzu kıyafetin cok hos..sacların dikkatimi cekti cok gusel olmus yuzunun guzelligini tamamlamıslar

gnydn64 ne kadar sık bir kombin uzerindeki yelegi begendim..

twetty84 cok rahat gorunuyorsun dedigin gibi cok cici gordum seni..

tarcinli_kurabiye beyaz kot ve yelek harika olmus gusel bir uyum yakalamıssın

demothy mavi elbisen cok yakısmıs cok sık hanım hanımcık bir goruntu olusmus gerci yuzunde oyle cok masum geliyor bana

sayfa cokdu simdilik yorum yapabildiklerim bu kadar..ama baktıgım zamanlar begenmedigim kimse yokdu herkes harikaopuyorumnanaktan

ablacım ... ne kadar özledim seni....burada seni tekrar görmek beni çok mutlu etti....Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…