Bugün ne giydin? Çek görelim..

bety çok şık olmuşsun canım kırmızılarla şekerde kombine uymuşş aklinialirimsmile
aysun sende çok güzelsin
kontessim çok yakışmış pembiş sana opuyorumnanaktan
maix canım sen kilomu verdin yaaa kafamçokkarıştı

neee kilo mu vermişimm :1shok::1shok: ben aldım diye düşünüyorum :bbo:

kontess çok şık olmuşsun ve çantana ayrıca bayıldım, nerden aldııııın ?delikafadulden

melisdeniz'cim...mesajına cewap yazamıyorum çünkü özel mesaj butonun kapalı:1shok: kurban olurum sana kızzz, nasıl da düşüncelisina.s. iletim bi şarkı ismi bitanem.düşündüğün gibi bi şey olmadı yani.öpüyorum seniŞeniz

5066.jpg
5128.jpg

5184.jpg

pazar gezmesi...buyrun...çanta puma 'dır genelde sorarlar ama ben sormadan söylemek istedim geçen sezonun ürünü

Son düzenleme:
tuti saclarını ılk defa bakımsız goruyorum ama cok sade ve hoşsun dogal yanı adanaya gelcen ha dugun adanada olursa davetıyemı ısterım kız aklinialirimsmile

tuti saclarını ılk defa bakımsız goruyorum ama cok sade ve hoşsun dogal yanı adanaya gelcen ha dugun adanada olursa davetıyemı ısterım kız aklinialirimsmile

canım bugün acaip depresyondaydım öyle bakımsızdım kiiii duş aldım benim adanalı aradı hava almaya çıkardı zar zor ondan saçıma bakmadım bile ben bile şaşırdım bugünkü halimekaydirigubbakcemile3

cnm benim adanalı kır düğünü yaparız dediydi adanada olursa gel buyur tatlım aşkolsun

tuti diplerin çıkmış kızz -tatlicadiarzu- ama hoş olmuş,güzel bugun de herkes pembiş pembiş giyinmiş yaa :nazar:

cennetim rica ederim ..
dekolte kapamaktan bende nefret ediyorum
belini kapasan memişlerin , memişleri kapasan göbüşün açılıveriyor sempatiksalakcinni

tuticim çok beğendim pembiş pembişş

X