Bugün ne giydin? Çek görelim..

ama sen yine çoooook tatlı olmuşssun yaaaa opuyorumnanaktan demet çok beğendim gerçektennnnnnnnnn kaydirigubbakcemile5
Bugün ben kızlarr
ımm paylaşımlarını özlemiişim ve gerçekten herzamanki gibi süper durmuşş , nedense giydiği kıyafetleri üstünde çok güzel taşıyorsun ve çok güzel kombine ediyorsunalkisalkisalkis

kızlarrr ben de geldim koştum, fuarda sabah kahvaltısından bi gıyfet koyem dedim. ee tarım fuarı olunca tabi doğal olarak zeytinimiz, peynirimiz maşallahh güzel oluyor:)))

muhteşem ötesininde ötesindeee nedenirki baktım bidaha baktm tekrar baktım olmadı yine baktımm. ben senin gelinlikli halini çoook merak ediyorumm Muhteşem olmuşssunyerimseniben
arkadaşlar hepiniz çok şıksınız uzun zamandır takip ediyorubugün bende resim eklemek istedim..alıntı yapılmassa sevinirm..oğlumun 2.yaş gününden

sizi ilk kez görüyorum fakat hayran kaldım fiziğinize 2 yaşında oğlunuz var ve siz maşallah manken gibisiniz DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN EVLADINIZIN

Ya hepsini çok beğendim çok güzel olmuşsunuz kızlar özellikle mavi_eren ilarzu demothy barbieveken opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3
Teşekkürler canım.
Evet dar inen kesim olursa bu boyda etekler çok şık oluyor .Ve bu tarzı çok seviyorummm zemuszemus

..[/B]

ayrica cok yakisiyor bu tarz, tasimak da var dimi sengözlerimebaksanab

burda mangoda bulabilir miyim acaba mangoya gitmek lazim :)

ilazu konusunda aynen vallahi, hayraniyiz

acikcasi ben en az 1,70 oldugunu saniyordum, hayret ettim ama yinede olamaz diye birsey yok cünkü herkesin vücut yapisi, kemik yapisi ve agirligi farklidir.
ben de kendisiyle ayni boydayim ve orantiyi düsündügümde hic de olanaksiz degil. hatta icimden dedim, len aygirl bi 13 kilo vermen lazim demekki o fizige kavusmak icin, ama ben bi ara 50 kiloydum ve cok zayif duruyordum, bu herkeste farklidir. özellikle boydada farklar oluyor, benimle ayni boyda olup, en az 5cm uzun duranlar var, bazisi gösteriyor boyu bazisi göstermiyor. genellikle ince yapida, özellikle bel kismi ve boynu uzun kisiler daha uzun yansir, bacakalri benim gibi kisa olanlar kisa yansir. ha yanyana durdur, ayni boyda olabilirler yinede...

tutucim aygirl'e katılıyorum canım mesela bende 1 75 boyundayım ve 48 ila 49 arasında kilom yani
rockerx'in kilosundan birazcık fazlayım çok değilim ama benim boyum var ondan zayıf duruyorum ve kemikli bi yapım var benim.. yani rockerx'i yabana atmamak lazım tatlım.. bencede yapıdan yapıya değişiyordur bu...

demo ve ialrzu çokkk beğendim=)

mafoldumbenkoca dolapta altıma olan 2 pantolondan sadece birini taktım teyzeme gittim =sinifsinif:ama yok bu iş böyle olmaz lakin hemen bir şeyler yapmam lazım yoksa gitgide anneme benzicem belkide benzedim kimse kırmıyor beni çevremde yok yok artık istiyorum zayıflıcam......:umursamaz:

-tatlicadiarzu-

moralinin düzelmesine çok sevindim demoticim opuyorumnanaktan tşk ederimm boshayallersmile seninde kıyafetin çok hoş, elbisenin boyunuda merak ettim aklinialirimsmile

ikizimmmm aklinialirimsmile bende sana aşıkımmm aşıkk opuyorumnanaktan beendinmi nar çiçeğim , sağolll olumunekankayizsmile

ilarzuyu yeni görüyorum ben deee boshayallersmile güzellik abidesi yaaa bayanssulusmile

wışş barbimm bu ne sexülük quuu:jeyyar:
seni yerler yerlerrr seni ham yabar bu zillilerrrr,yaylanmadan yürüü yoksa günah bisden giderr ehehehehe :dance:

ihihihi, yok kız nerem seksü sempatiksalakcinni yiyin gariii sempatiksalakcinni

barbim ve demothy ikinizide çok beğendim....

barbi
demet
ilarzu
süpersinis fıstukllar

ımm paylaşımlarını özlemiişim ve gerçekten herzamanki gibi süper durmuşş , nedense giydiği kıyafetleri üstünde çok güzel taşıyorsun ve çok güzel kombine ediyorsunalkisalkisalkis

Ya hepsini çok beğendim çok güzel olmuşsunuz kızlar
özellikle mavi_eren ilarzu demothy barbieveken opuyorumnanaktan

teşekkürler kızlarrrr opuyorumnanaktan

mavieren bende çok beğendim seniii :lepi:

casmin hayır hiçte kilolu görünmüyorsun hırkanıda çok beğendim bayanssulusmile
içine düz beyaz bir badi giyseydin benim fikrimce daha hoş olurdu

Son düzenleme:
demothy cok tatli durmus yine üstündekiler canim ne giysen yakisiyor cici bir elbiseymis..

casmin icindeki bluz bogmus canim birazcik oda koyu renk oldugu icin icine acik renk bir badi ile cok güzel olacaktir, hirkan ve pantalonun takim gibi uyumlu duruyor salinda öyle ..

barbıweken o bluz cok guzel yaa bende batıkte denemıstım bedenı yoktu:)
cok yakısmıs kombınde mukeemmeel
demoty super olmussun masallahopuyorumnanaktan

tutıcım benım boy we kılo orantımı gercekten cok ınce hesaplamıssın
tesekkur ederım sana demekkı ben anormal bırıyım

canım anormallik değil de gerçekten şaşırtıcı
çünkü ben 1.60 boyundayım ve 49 kiloyum
insanlar bana baktığında zaman zaman acıyarak bakıyor çok zayıfmışım diye
ben memnunum halimden o ayrı tabii ama resimlerine baktığımda herşey mükemmel ama o boy ve 45 kiloluk birine nazaran daha etli butlu duruyosun.. senin boy ve kilonda olan arkadaşlarım kemik torbası gibi dolaşıyolar etrafta ondan olsa gerek ki birçok kişiye garip gelmişş a.s

kemik yapısına göre değişiyor kızlar
170 boyum 53 kilom
ama ben hamileyken 70 kilo oldum
yinede kilolu durmadım fotom bile varr :))
kemiklerim ince çünkü göstermiyorum hiç
aynı boyda olup, kemikleri iri olan 50 kilo biri ile ,kemikleri ince olan 50 kilo biri aynı olmaz

...
illarzu ve jade çok hoşsunuz kızlar...

çok teşekkürler canım

iilarzuu kadın dediğin senin gibi olmalı maşallah elma gözlüm:asigim:jademm yine süpersin mankenler halt etmiş yanındaa.s.

çok teşekkürler gül benizlim çok incesin

Ilarzummm, jadecim ve mavi_eren hepiniz cok hos olmussunuz güzel hatunlar yerimseniben

çok teşekkürler canısım bidenem

çok teşekkürler can

oyyy güzelime bak neler neler yazmış çok teşekkürler bidenem

Bugün ben kızlarr

abarrrooooo barbi gılıklım süpersimn

ilarzum kız pek şık olmuşun hatun saçlarını da çok beğendiim güzel yüzüne diyecek hiçbişey yok zaten
: [/B]

çok teşekkür ederim has hatunumumm

demotii demotii demotiiiii

bebetom sen de çok fena alımlı olmuşsun yine biberitom

ben seni kime benzetiyom biliyon mu

sedef avcı diy bir hatun vaar orkid reklamında oynuyor hatta çok benzetiim kız

kuzim bidenem sevdiğceimi öperim alınısından ciğerini yidiğimm

çok teşekkürler b&m

barbi
demet
ilarzu
süpersinis fıstukllar

sen de öle çam fustuğuu

muhteşem ötesininde ötesindeee nedenirki baktım bidaha baktm tekrar baktım olmadı yine baktımm. ben senin gelinlikli halini çoook merak ediyorumm Muhteşem olmuşssunyerimseniben

çok teşekkürler gamzecim o senin güzeliğin canım
Ya hepsini çok beğendim çok güzel olmuşsunuz kızlar özellikle mavi_eren ilarzu demothy barbieveken opuyorumnanaktan

ben de seni öpüyom nanaktan canım
ilazu konusunda aynen vallahi, hayraniyiz

oyyyhhh utanıyom bak hele bak:kedi: yanaklara hücuum etti ganım

ben de sizi çok seviyom kıızz

casminom sen de çok güzel olmuşsun çiçeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…