Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bugün ben kızlarr

yeah! :lepi: barbutom gelmiş işte! aklinialirimsmile
duruş, asalet...boshayallersmile
o gaplan ısırır mı la kanke ? sempatiksalakcinni

çok yakışmış giyintilerin böböğüm,-tatlicadiarzu- çünkü sen çok güzelsin ondan
olumunekankayizsmile

mavi eren elbisen çok güzelmiş canım çok hoş görünüyosun :nazar:siyah kısmını ben sevmedim sadece
ikinci resimde çok hoş görünüyo keşke daha büyük görebilseydik
jade canım eteğin modeli çok güzelmiş çok yakışmış :nazar:
ilarzum kız pek şık olmuşun hatun saçlarını da çok beğendiim güzel yüzüne diyecek hiçbişey yok zaten :nazar:
barbim siyah beyaz bjk olmuşun kaplanlı tişörtün de pek vahşi pek hoşumuş aklinialirimsmile yakışmış canım benim :nazar:

Barbi ne zaman cakma oldugunu acikliyacaksin :KK1:
durun durun ben söylüyorum bu barbi varya aslinda kendi deell bi katalog mankeninin feysini bomlatmis habire alip alip yapistiriyor buraya :KK1:

Eeeee bu asalete bu durusa bende böyle bir senaryo uydurdum... nasilim ama sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni. cok yakismis üzerindekiler yirtici kankitom

yeah! :lepi: barbutom gelmiş işte! aklinialirimsmile
duruş, asalet...boshayallersmile
o gaplan ısırır mı la kanke ? sempatiksalakcinni

çok yakışmış giyintilerin böböğüm,-tatlicadiarzu- çünkü sen çok güzelsin ondan
olumunekankayizsmile

kankaaaaa :kedi: hemşooooooommm:kedi:
seni ısırmaz kankam, 2 bira çakarsa kedi gibin olur, tüm perdeleri kaldırır sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni maqdeinrecepivedik sempatiksalakcinni
güzeellik görmek isteyenler bknz:april boshayallersmile

uy anammm akannehir
Kıs seni yerlerr yerlerr cokacimcoook
Bayıldım bayıldım Şeniz

ihihih :KK1::KK1:
saol biemcim

barbim sahalara dönmüş :))
çok güzel ve şıksın canım yine :nazar:

ara sıra çorbaya tuz bizde katalım deemi gnydnm sende ekle opuyorumnanaktan

barbim siyah beyaz bjk olmuşun kaplanlı tişörtün de pek vahşi pek hoşumuş aklinialirimsmile yakışmış canım benim :nazar: [/B]

fikrimiz neyse zikrimiz o kanka tabiki bjk :lepi:
hırrrr :jeyyar: vahşi ben delikafadulden saollll btnm opuyorumnanaktan

Barbi ne zaman cakma oldugunu acikliyacaksin :KK1:
durun durun ben söylüyorum bu barbi varya aslinda kendi deell bi katalog mankeninin feysini bomlatmis habire alip alip yapistiriyor buraya :KK1:

Eeeee bu asalete bu durusa bende böyle bir senaryo uydurdum... nasilim ama sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni. cok yakismis üzerindekiler yirtici kankitom

bi senaryoda sen uydur be kanka, senin ne eksiğin var diğer senaristlerdennn helali hoş olsunnn :roflol::roflol: asalet boyda değil, sakla samanı inekler aç kalmasın kanka :uhm: -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- şeyy yani saol bengal kaplanıma methiye düzen güzel yürekkk :jeyyar::jeyyar: :asigim:

mavi_eren anacim senin kilo kac yaa??
ayrica ben ayakkabilarini elbiselerinle uyumlu buldum bayanssulusmile
hic anne gibi durmuosun:emir_bebek:
benim eski halime benzettim seni ama ben cocuktan sonra tam bir harabe oldum veremedim kilolari. saclarimiz da benzio -tatlicadiarzu-

Kızlarrr selam opuyorumnanaktan güzel yorumlarınız için teşeşkür ediyorum,Tek tek alıntı yaparsam beni topa tutarlar akannehir , Lütfen kusura bakmayın olur mu ayrı ayrı öpüyorum herkesi Şeniz
Bugün çoook güzel bi gündü neden bilmem içimde bir huzur bi enerji varrr maşallah diyim

bluee.jpg
,
bluexj.jpg

jade mankenmisin mübarek CADIARZU pes diyorum :lepi:
barbi çok tarz olmuşsun , fiziğine yakışanı biliyosun Şeniz

veeeeee ilarzuu ilarzuuu ve ilarzu sen sözün bittiği yersin...Sempatik,masum,asil,vamp ne ararsan var sen nasıl bi tatlısın ya..Moralim bozuk olsun açiyim sana bakiyim düzelir yeminle :asigim:​

Bugün ben kızlarr
ikizaklinialirimsmile
aşık oldum sana yineboshayallersmileayakabılarına geberdim:kahve:
kombin süper:kahve:sen süper:kahve:
tepeden tırnağa aşığım sanabayanssulusmile

kızlarrr ben de geldim koştum, fuarda sabah kahvaltısından bi gıyfet koyem dedim. ee tarım fuarı olunca tabi doğal olarak zeytinimiz, peynirimiz maşallahh güzel oluyor:)))

kıyafeti boşver şimdidelikafadulden
bu güzellik ne behh:asigim:
saçlar beni benden alıyoboshayallersmile:nazar:
kıyafete gelirsek:kahve:ee süper:lepi:

wışş barbimm bu ne sexülük quuu:jeyyar:
seni yerler yerlerrr seni ham yabar bu zillilerrrr,yaylanmadan yürüü yoksa günah bisden giderr ehehehehe :dance:

Son düzenleme:
ilarzuu

jadeee

demothy

çok beğendim hepiniziii

demetçim sen beni aldın eskilere götürdün yaa
türk filmlerindeki artistler gibi olmuşsun :)
bayılıyorum ozamanlardan zi taşıyan kıyafetlere saçlara :)

mavi_eren anacim senin kilo kac yaa??
ayrica ben ayakkabilarini elbiselerinle uyumlu buldum bayanssulusmile
hic anne gibi durmuosun:emir_bebek:
benim eski halime benzettim seni ama ben cocuktan sonra tam bir harabe oldum veremedim kilolari. saclarimiz da benzio -tatlicadiarzu-

teşekkür ederim buketçim.

boyum 1.70 kilom 53

dışarda görenlerde anne olduğuma inanmıyolar zaten:)
merak ettim bende seni..

45 cıvarı cnm:ecrin_bebek:

1,64 65 fln:):):)):

kusura bakma arkadaşım ama bu eklediğin resim sen isen eğer ben bile 54 kg yum
boyum 1.76 bu resimdeki bayan bile benden daha kilolu duruyor sen kalkıp 45 kg.yum diyorsun 45 kg olan bir bayan çağla şıkel gibi olur... hadi boyuna gelincede 1.65 boyu olan bir bayan bu kadar uzun göstermez topuklu ayakkabıyla...ilginç...

bayanlar hepinizden özür diliyorum iyi paylaşımlar....

X