Bugün ne giydin? Çek görelim..

canım anormallik değil de gerçekten şaşırtıcı
çünkü ben 1.60 boyundayım ve 49 kiloyum
insanlar bana baktığında zaman zaman acıyarak bakıyor çok zayıfmışım diye
ben memnunum halimden o ayrı tabii ama resimlerine baktığımda herşey mükemmel ama o boy ve 45 kiloluk birine nazaran daha etli butlu duruyosun.. senin boy ve kilonda olan arkadaşlarım kemik torbası gibi dolaşıyolar etrafta ondan olsa gerek ki birçok kişiye garip gelmişş a.s

bu kişinin vücut yapısıyla ilgili sanırım.
ben de rockerx gbi sayılırım.
44 kiloyum 162 boyum.
ince duruyorum ama bnm gbi olup çöp gibi duran kişiler var öyle değilim.
ince ama etliyim.
rockerx in boyu uzun görünüyor sadece fotolarda ama sonuçta fotoğraf bu.

uzatmayalım bence kızlar

benim de boyum 165 kilom 65 ama fotolarda devasa çıkıyorum. çok uzun ve çok iri çıkıyorum. hediye gönderen arkdaşların hepsinin kıyafetleri büyük geldi:))

buluşmaya gittiğimde görenler ufacık tefecik bi kızmışsın ya sen beni kolunun altına alırsın diye bekliyordum diyorlar:)))

fotodan da çok farkediyor. kemik yapısı da aynen o şekilde iri kemikli daha dolgun gözüküyor

ılarzu mesela sen bunları solemesen bende ınanmazdım senın 1,65 boy we 65 kılo olduguna cok daha uzun we yapılı gosterıosun canım bencede kemık yapısıyla alakalı:)
kı benıde gorseler ufacık tefecıgım :KK1:ama cıdden merak ettım boyumu bı olcturcem sımdı kılomuda herkes bole dıosa wardır bı hıkmetsempatiksalakcinni

ılarzu mesela sen bunları solemesen bende ınanmazdım senın 1,65 boy we 65 kılo olduguna cok daha uzun we yapılı gosterıosun canım bencede kemık yapısıyla alakalı:)
kı benıde gorseler ufacık tefecıgım :KK1:ama cıdden merak ettım boyumu bı olcturcem sımdı kılomuda herkes bole dıosa wardır bı hıkmetsempatiksalakcinni

yok yok foto yanıltması kesinlikle

kızlarrr ben de geldim koştum, fuarda sabah kahvaltısından bi gıyfet koyem dedim. ee tarım fuarı olunca tabi doğal olarak zeytinimiz, peynirimiz maşallahh güzel oluyor:)))

allahım yarabbim düşüp bayılacam şimdi bu güzellik bu asalet karşısında akannehir bu nasıl bi güzelliktir böyle gülyüzlüm bal dudaklım benim :1hug: her zamanki gibi söyleyecek söz bulamıyorum süpersin :lepi: hele o saçlara bittim biliinmii :1hug: tek kelime ile yine harikasın karikasın ve harikasınnnnnnnnopuyorumnanaktan canım kuzenim sülalemizin güzellik kraliçesii a.s.a.s.:nazar::nazar:

ben 1.60 ım normal kilom 49 ve çook ince duruyorum .zaten idealim de o benim.etim sıkıymış bide öyle diyolar.kemik yapım da ince

o kadar boy olup çok az kilosu olanlara şaşıyorum hem öyle durmuyolar hem de ne biliyim insan hastalıklı gibi durur.öyle geliyo bana bilmiyorumkismile ne kadar kişi gördüysem öyle çünkü..

arkadaşım 1.70 e yakın 46-47 kilo ki çoook zayıf herkes kilo al deyip durur .hele yurtta pijamayla gördük bi deri bi kemik ama o yiyo yiyo alamıyo..üzerine kıyafet bulamadık çocuk reyonundan bakmıştık..enteresan geliyo bana bu kadar boyuna göre o kilolarda olmak hem de çok sağlıksız.. :uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:
1.70 boyla çocuk reyonundan nasıl giyiniyor peki :)
ilarzu gömleğin süpermiş bir de saçını maşayla mı yaptın canım senin adın geçince full göz makyajı bekliyorum niyeyse hep ya :)

neyse bende bu fikir alışverişi esnasında bi foto ekliyeyim
belki kilom göze çarpmaz :))
bugün ben

casmin gayet hoş görünüyorsun
ayakkabılarını merak ettim değişik bişeye benziyor
birde bence içine renkli bir gömlek veya bluz giy canım renk katar biraz

demoty çok hoşsun yine canım

Son düzenleme:
Ilarzu, seni cok begeniyorum, cok guzel tarzin ve yuzun var. Masallah cnm, baka kaldim :):nazar:

Barbieveken sende cok hos olmussun canim, ayni ayakkabilardan benimde var haha :)
Seni nedende The city programindaki Olivia ya benzetiyorum :KK70:

Demothy, elbiseni pek begenmedim ama yinede guzel tasimissin, cok tatli yuzun var bu arada :)

mavi_eren nickini bir kac defa okudum ama resmini goremedim maalesef:KK43:

Son düzenleme:
Bugun ki ben ve yeni ayakkabilarim :):)

cimgshoes3.jpg

Gnyd yavrum ipek agliyor arkada birak resmi mesmi hemen ilgilen bakiiim :KK1:
Uyumun cok hos canim kilonda oyle cok asiri almamisin gibi .. Lacivert demi boleron ve pantalonun

Burcucum Cok hos olmusun ayakkabi kemer renk olarak cok uyumlu bitek ayakkabilari sevmedim ama senin sevmen onemli masallah boyuna posuna ... Opucuklerde yerine ulasti :KK1: :roflol:

burcu tam sevdigim tar giyinmissin.. yakiyosun ortaligiaklinialirimsmile

saclarda orgulu tam tomb raider gibi olmussun:dance:

ayakkabilara bayildim yanliz benimdu bu tarz arkasi ince topuklu onu converse olanlardan var ama buda cok guzelmis

burcucum harıka olmussun ayakkabılarını cok begendım bende dıeselde gordum bu tarz bı ayakkabı ama
daha almadım:)sen nerden we ne kadara aldın canım

ben sorumu rockerx e sordum maaşallah herkes cewaplamış:KK1:kusura bakma özelden cevap yazmak isterdim ama bağlantım kötü rockrx
resimler yanılttı beni heraldee neyse polemik çıkarmak değil amacım sadece merak ettim...

burcucum çok hoş olmuşsun tatlım...
gnydn sende tam bir öğretmen havası var iyi ki öğretmen olmuşsun çok beğendim...

kızlar tek tek cevap verecem net kopuyor alıntılar siliniyor canlar çok teşekkür ederim

sonbahar24 çok teşekkür ediyorum cnm

gnydn64..çok mersi cnm...güzel dileklerin içinde çok saol cnm

bukett: teşekkürler

selayhus :saol hayatım

gecekuşu:teşekkürler ederim cnm..ayakkabım konusuna gelince bu elbisemin altına normalde siyah şık bi topuklu ayakkabı giyiyorum..oğlumun doğum günü olduğu için rahat bişey tercih etmek zorunda kaldım...

illarzu ve jade çok hoşsunuz kızlar...

kesinlikle ayakkabı tercihin doğruuuu..farklı,çok hoş..aklinialirimsmile
fiziğinede bayıldım mavieren

X