Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontes ceketini satmaya yer arıyorsan talibim ben beğendim her ne kadar renkler uyumsuzda olsa bence hoş durmuş=)kkontes =)

yok kız satmayı düşünmüyorummkaydirigubbakcemile3 sadece o kombine uyduramamıştımsempatiksalakcinni
yoksa severim ceketimi,yıllardır hiçç eskimedi ki fecciii bi indirim furyasında kapmıştım adildensempatiksalakcinni teşekkür ederimmmolumunekankayizsmile

geriye doğru baktığımda aklımda kalanlar;
kontes ceketinin rengini çok beğendim kombininde hoş durmuş bence
casmin çok hoş olmuşsun
aslıhasan üzerindeki pembeli beyazlı badi çok hoş ,yakışmış sana da
rockerx süpersin maaşallah

geriye doğru baktığımda aklımda kalanlar;
kontes ceketinin rengini çok beğendim kombininde hoş durmuş bence
casmin çok hoş olmuşsun
aslıhasan üzerindeki pembeli beyazlı badi çok hoş ,yakışmış sana da
rockerx süpersin maaşallah

tşk ederim sende çok cicisin

çoğunlukla herkes pembiş giyinmiş, çok tatlı olmuşlar, çok yakışmış eflatunlar fuşyalar, canım çekti bende mi pembe bi kazak alsam mı sempatiksalakcinni otuzumdan sonra pembe giydireceksiniz yani bana kızlarrr olumunekankayizsmile

çoğunlukla herkes pembiş giyinmiş, çok tatlı olmuşlar, çok yakışmış eflatunlar fuşyalar, canım çekti bende mi pembe bi kazak alsam mı sempatiksalakcinni otuzumdan sonra pembe giydireceksiniz yani bana kızlarrr olumunekankayizsmile

ay duyan da yashli zanneder ne varmish ki, bayanlara pembe her yashta yakishir, tabi yash ilerledikche daha achiliyor toza dogru genellikle...

bu arada bende pempe kazak alicam solgun durmama engel olur :)

hım sen benden daha iyi anlıyorsun aygirl, pembenin birçok tonu var çoğunu unutmuşum arkadaşım kaydirigubbakcemile3

kız kontes gacısı seni takmış takıştırmış yine kollara=)bayanssulusmile akibilerini sevmiştim öncedende demiştim=)opuyorumnanaktanbirde gönleğeeeene bayıldım birde pantolonuna bayıldım bu sene yelek modası yine revaçta emme ben bunu sevmedim ama genel bakınca şıksın gızzz=)hihoyyytkaydirigubbakcemile3

maix saçların harika,kazağının rengine bayıldım
casmin renk uyumun süper
kontess uyumlusun göleğnin çok beğendim de şu ayakkabıları ben hiç sevmiyorum ya

saolun bayanlarrr :kedi:
bitter'cim bari ayaımda deillerken gelsin bi şe gelcekseee:roflol:
bluz ve yeleği dün ekledim dolabıma:kedi:
aa nie ki gece kuşumm :çok üzgünüm: annemin kızlamayağını bilsem bi tane dha alırım wallaa

kontes canim ayakkabi konusunda gece kusuna katiliyorum....benimde o ayakabillari pek begendim söylenemez....ama ayakkabi haricinde harikasin tatlim.....Beyaz gömlegini cok begendim canim.....

Su perisi canim senin kobinasyonunuda cok begendim....
mavi ve kahverengi....amman allahim ne kadar güzel bir uyum.....bayildim....:)

ikinizde öpüldünüzz....:):):)

X