Bugün ne giydin? Çek görelim..

demothy yine çok hoşsun canım şalın çok şık! :smiley-cool:

Selayhusum kazağın çok çok güzelmiş yavrum
:teytey:

demet güzel kızım benim=)ben senin o kırmızımsı turuncumsu saçlarını geri istiyorum lükkennn=)sonrada o şalını alıyım zaten şu çizmelerine bayılıyorum hele kahve olanlarına=)keyifsizsin belli.....ama bu keyifsizlik bile şıklığından ve güzelliğinden bişey alamamış...... . seviyim seni tatlı ve güzel kız....

helloo sekerler..
oglu$u luna parka götürdük, bugün böyleyimm

demothy citcit kullandigini yeni ögrendim..
ama her halinle güzelsin.. tunikle $al cok güzel duruyo

Son düzenleme:
helloo sekerler..
oglu$u luna parka götürdük, bugün böyleyimm

müthişsiin. süper taşımışsınalkisalkisalkis

Casmin tsk ederim cnm, ama saclar fake malisif

eee o kadar da olsun artık. hem kimin fake degil kilmaz: yakında ben de çıt çıt alıcam sanırım. saçlarım lüle lüle herkes maşa sanıyo ama uzamıyooooosenağlama daha omuzlarımdalar. 1 yıldır durum aynısenağlama

Son düzenleme:
saolun kizlar..
sac rengiyle oynamaktan yandi saclarimm
alisamiyorum kisa saca..
hala daha , sariya nasil dönerim diye planlar yapiyorum iyi mi

CASMİN ve selayhus çok teşekkür ederim desteğiniz için..Tek sorun aşk olsa keşke şu hayatta..Sevdiklerine kaybetme korkusu çok zor..4 ay önce canım babannemi kaybettim nur içinde yatsın..Vefatından sonra 2 halamında kanser olduğunu öğrendik 1ay önce küçük halamın göğüsü alındı,4 gün önce büyük halam kolon kanseri ameliyatı geçirdi..Üst üste gelmesi bazı şeylerin gerçekten insanı çıkmaza sürüklüyo..Allah bütün hastalara şifa versin ..Özür dilerim konuyu da dağattım biraz..Ama paylaşmak istedim..Baze şeylerin kıymetini yitirdikten sonra biliriz..

Sizleri seviyorum ..

Bu arada şal ve çıt çıt konusuna gelirsek; çıt çıttan çok memnunum gerçek saç olduğu için her renge boyanabiliyor,jöle ,sprey, düz ,kıvırcık her türlü kullanabiliyorum..İstediğim gibi yıkayabiliyorum..Tavsiye ederim..bir arkadaşım boncuk kaynak yaptırdı pişman oldu yine çıtçıta döndü..Şal tuniğin bir parçası; öyle satılıyordu..Şal olmasa tuniğinde pek bi havası yok zaten :sm_confused:

ahh ahh işbaşında yine psikoloğum :asigim:

selayıma kombinin konusunda ve diğer konu hakkında katılıyorum demoticim , Allah şifa versin :Saruboceq:

aşkit üstündeki ne hoşmuş öle, hmm nerdennn CADIARZU

Uploaded with ImageShack.us
barbiem ve gece kuşum çok yakından olmadığı için ön kısmınıda koydum ayakkabılarm da ayağımdaydı çok cix poz vermişim yanlızz hehehe

ımmm herkes çok şık yinee maşallah diyorummmm...

kızlar bugün yani daha doğrusu akşam bi tanıdığımızın düğünü vardı çok çok yakın olmadığıiçin kot ve ceket türü giyinmek istedim, malesef siyah ceketimin üstüne kola döküldüğü için ceketi değiştirdim..apartmanda kime sorduysam bazısı olmuş bazısı olmamış dedi bende yaptım bi delilik ve böyle gittim o moral bozukluğuyla...

Gamze kotunun rengi cok spor kacmis . Altina koyu renk bir pantolon kesinlikle daha iyi olurdu . Bencede olmamis .. Gerci gidip gelmisin artik

selayhus cıtı pıtı bir halin var ustundekini begendim
gamze_belinay ceketin cok hosmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…