Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkür ederim opuyorumnanaktan

canım ben bir dönem step yaptım dans kursum için gerekliydi.ama aerobic ile destekledim sıkılştırıyor ama zaman alıyor. kısa sürede sıkılaşmak için callenitics egzersizleri var yapanlar çok memnun ona başladım ben.
stepte ilk başlarda hareketleri takip edemessin zamanla hareketleri kavrayınca uyum gösterirsin ilk başlarda ben de sağımı solumu karıştırıyordum.iyice öğrendikten sonra sana zevkli gelecektirr sakın pes etme.
step tahtasınınn kaymaması için bir önerim yok malesef hiç bişey bulamassan caponla yapıştır gitsin:roflol:

bugünde böyleydimm..

Dipnot: Yaa kızlar sizce artık ugg'lar giyilmeli yoksa bu aylarda biraz abestmi olur ay nebilim ben bugün üstteki gibi artist bi şekilde çıktım dışarı ve dondummm altımdada converslerim vardıı mahvoldu ayaklarım

gamzecim kombinin rahat benziyor fakat gömleğin biraz dar olsa oturtmalı olsa belden çok daha iyi olur. bi de ben böyle bol kotları sevmiyorumüstüne başka tarz bişi giysen güzel olur ama. hırkanı beğendim canım

GAMZE BELİNAY
Dipnot: Yaa kızlar sizce artık ugg'lar giyilmeli yoksa bu aylarda biraz abestmi olur ay nebilim ben bugün üstteki gibi artist bi şekilde çıktım dışarı ve dondummm altımdada converslerim vardıı mahvoldu ayaklarım [/QUOTE]

canım 10-15 gün önce bile ÇAĞLA ŞIKEL in ayağında vardı UGG gazete resmi vardı pembe renk. bence giyilir.. :)hihoyyyt

Son düzenleme:
ugg suet olmuyormu suet cizmede yagmursuz havalarda giyilir yani sonbahar ve ilk baharda ben bot giyiyom yasempatiksalakcinni evde donuyom zaten dısarısı daha soguk giyilmezmi ya

Son düzenleyen: Moderatör:

2. resimde arkadaki kız sandalet askılı şeklinde yani canın ne istersee onu giyyy

Son düzenleme:
moon giyilir kuzum giyilirrrr bende buz tuttum bugünn.. hem ugg lar sıcacıklar ıslanırsada kurutuurum elbe be onları eve gelince :)

gamzecim bende bugün ugg giydim valla mini etekle hahaha merak etme cnm giyilirrrr şu caglanın pembe ugg larına bayıldım bende istiyorummmmm

tutimde giydiysee benim sarı şekerimde giydiysee giyerim valllaaa :)
sorma bende bittim o rengee yaa bende bal köpüğü rengi varr

Moon ; ben beğendim seni, uyumsuz gözükse de.
O fiziğe ne giysen yakışır heralde, maşallah.

Çenebaz; pek hanım hanımcık durmuşuz.
Siyah rengi çok severim, çok yakışmış fıstık.
Siyah zayıf gösterir aslında ama sen de pek öyle olmamış mı hani.
Şaka şeyettim.kaydirigubbakcemile3 a.s.

Aşkito; çok hoş olmuşsun.
Biraz asi melek olmuşuz sanırım.
İki melek olmuşsunuz ne güzel, anne ve bebiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…