Bugün ne giydin? Çek görelim..

Teşekkür ederim opuyorumnanaktan
Olmazsa yarın konu açayım steple alakalı tecrübelilerden öneri alırım biraz.
Step tahtası kayması nasıl önlenir? Hareket serisine nasıl yetişilir ?
Hem seri yapıp hem kıvıra kıvıra estetik nasıl dans edasıylan zevk alaraktan yapılır:?(hoca aynen öyle valla cok estetik )
gibi soruları yarın konu acıp öğrenelim hepinize iyi geceler:eek:

:roflol: Hay Allah seni, ben de diyorum kim kio, sonu benzemeyecek, düşmedi jeton ilk :roflol: Alma Adan'ın ahını, çıkar Fatmagül Fatmagül demişler :roflol:

Bunuda yazmam gerek affiniza siginarak kizlar söz son geyik olacak
barbivekenden duydum bende diyormuski fatmagül dördü birlerse bi behlül etmezler :roflol: :roflol:

moon botların modeli çok hoşmuş onlar da gri olsaymış içindeki badi de uçuk pembe olsaymış çok daha hoş dururmuş
çenebaz çok şık olmuşsun canım ayakkabıların bant kısmı hoşuma gitmedi bi tek :kedi:

Teşekkürler hanturkscum, olsun bantları sökeriz bidahakine sempatiksalakcinni
:KK1: yok canım ben sevmedim diye niye söküyosun sen beğenip giymişsin o önemli opuyorumnanaktan

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
koptummmmmmmmmmmmmm

tamam ya sustum geyiğe çevirdiniz diye sabaha bir ton laf ederler şimdi:mymeka:
geyiğe çevirme bakıyım burayı git geyik topiğine orda çevir hımm kaydirigubbakcemile3

moon bence fena degilsin canimm.. hatta cizmelerine uygun bi mont giydiysen süper..
citcitmi taktin. yoksa uzadimi saclarin -tatlicadiarzu-

cenebazimm elbisen coraplarin ayakkabini cok begendim sanada cok yakismis.. ama fotografin biraz assagidan dogru cekilmis olmasi iyi olmamis.. bi daha bebelere cektirme fotolarini :))

rockerx saçlar muhteşem olnuşşşş yaaaaa

aslıcımmmm bayıldım sana kuaförede gidilmişş elbise süper saçlar süperr ee benim arkadaşım zaten süperr :)

aşkitooo seni ve karnındaki miniğini yerimmm :)

oyyy bebısım tskkkkk ederımmmmmmmmmm :) o snn yuregnın guzellıgııııı :)

moon beğendim seni :)
artık bot falan giyilir mi ya ? ben giymiyorum hala kimse giymiyo komik falan kaçmasın kaydirigubbakcemile3

moon bence fena degilsin canimm.. hatta cizmelerine uygun bi mont giydiysen süper..
citcitmi taktin. yoksa uzadimi saclarin -tatlicadiarzu-

cenebazimm elbisen coraplarin ayakkabini cok begendim sanada cok yakismis.. ama fotografin biraz assagidan dogru cekilmis olmasi iyi olmamis.. bi daha bebelere cektirme fotolarini :))

:roflol: :roflol: Aşkitom nerden bildin diyeceğim ama senden iyi kim bilecek değil mi :KK1:
Tamam bir dahakine bızdıklara çektirmeyeyim :roflol:
Teşekkürler canım opuyorumnanaktan

çenebaz elbisen yakışmış canım,beğendimm

Teşekkürler canım, öpüldün opuyorumnanaktan

moon bende beğendim canım bana çok alakasız gelmedi güzel göründü.
zaten fiziğine herşey yakışıyor.

aybiyce çok beğendimm

çenebaz çok hoş görünüyorsun yalnız bu model seni azcık tombik göstermiş.

hanturk pek tatlısın canım yalnız beyaz badi yerine bir günde kiremit rengi bir bluz dene balımm.
kahve ve yeşille çok yakışıyor.

aslı elbisen çok hoş sanada çok yakışmış

Son düzenleme:
hanturk pek tatlısın canım yalnız beyaz badi yerine bir günde kiremit rengi bir bluz dene balımm.
kahve ve yeşille çok yakışıyor.
gnydncım çok sağol canım o senin tatlılığın opuyorumnanaktan ama kiremit rengi bişeyim yok ki benim en kısa zamanda alıp bide öyle denerim canım

moon beğendim seni :)
artık bot falan giyilir mi ya ? ben giymiyorum hala kimse giymiyo komik falan kaçmasın kaydirigubbakcemile3

artıkmı kıs geldi yasempatiksalakcinni burası buz gibi bot da giyen cok acık ayakkabı falan giyersem bak o komik kacar burası soguk hem zaten ekim geldi normalsempatiksalakcinni

tesekkur ederim gnydn64opuyorumnanaktan

kızlar bısey soracagım
bılenler bılır
bu forumda beste 2006 vardı baya takılırdı buraya
aylardır kendısınden haber alamadım alabılen var mı

X