Bugün ne giydin? Çek görelim..

Sağol canım benim, ama doğru bir şaka olmuş, yine oolduğumdan şişman görünmüşüm,
Sanırım sebebi bir bıcırık tarafından biraz aşağıdan çekilmek sempatiksalakcinni

Aşkito çok hoşsun, yine kendi tarzında, bu arada foto makinelerimiz aynı sanırsam, ay ne dikkatimi çekiyor ya :roflol:

askitom askito gibi giyinmisin cok yakismis herseyin canim uyumlu kokos güzelsin tek kelime ile sana cok yakistirdi mbunlari
o hoca ya söylede bu tarafa dogruda üflesin bi zahmet

kucağımdaki totoşun doktor kontrolü vardı....öylesine hallerim=)

[/URL][/IMG]

naniknanik

askito mikemmel gorunuyosun hirkan tsortun fularin on nomra o saclar kisa degilmiydi yaa ne cabuk uzuyo masallah herhangi bisey yapiyomusun sampuanin markasi ne:) benimkiler uzamiyoda

aşkito ilk defa saçların açık gördümm saçlarınnn çok güselll neden hep topluyorsunn boshayallersmileakannehir güzell buldum seniiaklinialirimsmile

hmmm uzun zamandan beri giydiğin kombinlerden arasından en fıyttt fıytııı aklinialirimsmile aklinialirimsmile peruklarda yakışmış aşkit :lepi:

2. resimde arkadaki kız sandalet askılı şeklinde yani canın ne istersee onu giyyy

uggları iğrenç ötesi bulmama rağmen -tatlicadiarzu- bunların rengine bayıldım.. belkide çağlanın bronz teni ve harika fiziğinin şu botları beğenmem açısından bir etkisi vardır CADIARZU

aşkitocum çok hoş olmuşsun renkler esmerliğinle birleşmiş harika olmuş
ayrıca uzun saç çok yakışmış daha sık kullanmalısın bunu bence yerimseniben

AŞKİTO YİNE HER HALİYLE PERFECT

:uhm:
ben birde bişey sormak istiyorum KKONTES nerede niye eklemiyo bugün ne giydin çek bölümüne resim

:uhm:
ben birde bişey sormak istiyorum KKONTES nerede niye eklemiyo bugün ne giydin çek bölümüne resim

kontese izin verdik canim 2 hafta yeni kombinler yapiyor
saka bir yana o evde degil haftaya gelir bomba gibi kombinleriyle

askito mikemmel gorunuyosun hirkan tsortun fularin on nomra o saclar kisa degilmiydi yaa ne cabuk uzuyo masallah herhangi bisey yapiyomusun sampuanin markasi ne:) benimkiler uzamiyoda

aşkito ilk defa saçların açık gördümm saçlarınnn çok güselll neden hep topluyorsunn boshayallersmileakannehir güzell buldum seniiaklinialirimsmile

ahh kizlarr ahh..
göründügü gibi degil maalesefff
citcit taktim dün...
kendi saclarimomuzuma degiyo ucundan :)

hmmm uzun zamandan beri giydiğin kombinlerden arasından en fıyttt fıytııı aklinialirimsmile aklinialirimsmile peruklarda yakışmış aşkit :lepi:

aşkitocum çok hoş olmuşsun renkler esmerliğinle birleşmiş harika olmuş
ayrıca uzun saç çok yakışmış daha sık kullanmalısın bunu bence yerimseniben

tskler fistiklarropuyorumnanaktan[/B]

kızlar slm, yaa size bişey sormak istiyorum, bu akşam eşimin amca oğlunun düğünü var ve ayakkabım yok küçük geliyo olanlarda, elbise altına çizme giysem olur mu? :S herkes açık ayakkabı giyer, yani çizme olur mu bilmiyorum

nasil giymek istiyorsan ekleyip koyarsan görerek dafa fazla yardimci olabiliriz canim cünkü cizme nasil elbise nasil bir sey düsünemiyorum simi ben ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…