Bugün ne giydin? Çek görelim..

gamzecim ben çok beğendim kemerli halinide belin ince, fiziğin güzel kötü durmuyor hiç olumunekankayizsmile
demoty pantolonun rengi olmamış sadece onun haricinde herzamanki gibi :nazar:

demothy :nazar: hayranım ben sana yaaa opuyorumnanaktan

gamzem :nazar: fıstığım bence kemerle daha şık olmuş nacizane görüşüm :1hug:

Selam kızlarrr uzun zamandır takip ediyorum ancak yazma fırsatı bulamadım hiççç. Ben bugün giymedim tabii bu kıyafeti, yakın bi arkadaşımın düğününde giymiştim bu yaz. Çok sevdiğim bir elbise olduğu için sizlerle paylaşmak istedimm. Yüzümü nasıl kamufle edeceğimi bilemediğimden öyle kırpmak zorunda kaldımmm kaydirigubbakcemile3

gerçektenharika bi elbise bayılırım bu yeşile çok güzel taşımışsın :)):nazar:

demothy ve moon fizikler süper..

demothy ceketine bayıldım tuniğinde çok hoş çok yakışmış

merhaba bayanlar uzun zamandır takip dıyorum sizi sessiz sessiz buyrunnnnnnnnn hepiniz çokk şıksınız maasallah bende acılısı kuzenimin düğününden bi fotoyla yapayım dedimm:kedi:zemuszemus

Son düzenleme:
demothycim çok tatlı görünüyorsun canım, her zamanki gibi...a.s.

Gamze_belinay, bence kemersiz hali çok daha iyi olur cnm, veya senin de dediğin gibi hafiften bol bırakabilirsin kemeri...gömleğin çok hoş ama.
a.s

prijuva elbisen güzelmiş canım, şalını kollarına sıkıştırınca gözüme hoş görünmedi ama arkadan falan tuttursaydın keşke
dienur bluzün çok hoşmuş kemer ayrı mı ayrıysa o da çok hoş

bu da dün ben
giysi24.jpg

prijuva elbisen güzelmiş canım, şalını kollarına sıkıştırınca gözüme hoş görünmedi ama arkadan falan tuttursaydın keşke
dienur bluzün çok hoşmuş kemer ayrı mı ayrıysa o da çok hoş

canım kuaför soguktu ne faydası olacaksa attıydım öyle üzerime sonradan cıkarmıştım teşekkür ederim.. Seninde ceketin cok güzel kolyende cok uyumlu ...
dienur bluzun ve kemerin çok güzel,kemerini 1 liraya mı aldın süpermişalkisalkisalkis

Son düzenleme:
demotyyyyy yafrum benim==)her zamanki güzelsin şıksın uyumlusun ama bu sefer üzgünsün madem ...ablandan sana.....insanlarrrrrr neler neler görüp yaşıyorda devam edemiyeni görmedim bennn....ne sıkıntın varsa tez zamanda çözülür inş...seviyik seni=)

X