Bugün ne giydin? Çek görelim..

Rabarba çok hoşsun canım beğendim elbiseni ve ayakkbılarını...
GuerillaTanya çok cici bi kızsın yaa çocuklar sana bayılıyordur eminim...Kıyafetin ortama çok uygun çok hoş ...
Tiryandafila çok çok beğendim uyumun süper ..Ayakkbılarında öyle ...
Çok yakıştırdım bu kıyafetini sana...

GuerillaTanya çok tatlı olmuşsun, beren çok yakışmış modeli çok hoş, kıyafette gayet uyumlu
tiryandafila şık ve uyumlu olmuşsun çanta ve ayakkabılar çok hoşmuş
rockerx çok beğendim kıyafetini rahat sade ama çok tarz olmuş pantolon ve çantaya bayıldım

Rabarba çok hoşsun canım beğendim elbiseni ve ayakkbılarını...
GuerillaTanya çok cici bi kızsın yaa çocuklar sana bayılıyordur eminim...Kıyafetin ortama çok uygun çok hoş ...
Tiryandafila çok çok beğendim uyumun süper ..Ayakkbılarında öyle ...
Çok yakıştırdım bu kıyafetini sana...

Çok teşekkür ederim canım.
rockerx harika görünüyorsun, renklerde ic acici boshayallersmile

Bencede bende çok beğendim rockerx saçlarının rengide çok güzel.

gecmise baktigimda harika kombinler görüyorum.. masallah size..
ama son sayfadakine yorum yazicam sadece

rockerx bende önceden sarisindim ayy cok özlüyorum sari saclarimi.. renk güzel görünüyo.. azicik ucundan görmüs olsamda..

kiyafetinede 10 üzerinden 10 veriyorum :lepi:

tiryandafila cnm sıyah grı super bı uyum olms sna cok yaksms bu renkler masallah masallah supersn

rockerx cnm senı bu kez asırı beyendım cok cıcıı :))

askıtom bn ılk defa snn dsarda cekılen bı fotonu goruorm manzara bayldmm manzarann onunde sn olunca dha bı guzel olms :p

ben geldim millet vatana millete kkya hayırlı olsun:smiley-cool:

ulen gurbaa paçozu sen arama sorma orda burda fink at :mymeka:ama dünya küçük lilişimden öğreniyom ben herbişeyleri sen merak etme:nazar:
yokluğumda boş durmamışsın hemen bebeği şeetmişsin benim öğrencim olduğun nasılda belli:nazar:
bu arada senin bu beş aylık halin benim aç karnına sabah halimden bile daha ince nasıl böyle dolanıyosun ortalıkta sinirimden kudurcamkaydirigubbakcemile
sen benim canımsın yaaa Şeniz
çok özledim eski zalak günlerimizi :gitme:

bekarkene koca koca diye zirliyoduk, evlendim şimdi KK KK diye zirliyom :roflol:
bi kaç maaaş biriktirip istanbula gel olm, burda piyasa çok iyi, elini sallasan papıçcıya, kozmetik şopa, butikçiye çarpiyo -tatlicadiarzu-

haha tskler kizlar.. aman kot converse ve tisört iste, yok bi özellik..

aslihasan yafrum ben aslinda giyinip giyinip evde oturuyorumsempatiksalakcinni .. ilk kez ciktim.. hemen süpper bi manzara bulup cekineyim didim.. diger jenerasyonlara benden bi hatira kalsin hehehe

GuerillaTanya çok tatlı olmuşsun, beren çok yakışmış modeli çok hoş, kıyafette gayet uyumlu
tiryandafila şık ve uyumlu olmuşsun çanta ve ayakkabılar çok hoşmuş
rockerx çok beğendim kıyafetini rahat sade ama çok tarz olmuş pantolon ve çantaya bayıldım

rockerx harika görünüyorsun, renklerde ic acici boshayallersmile

Çok teşekkür ederim canım.

Bencede bende çok beğendim rockerx saçlarının rengide çok güzel.

gecmise baktigimda harika kombinler görüyorum.. masallah size..
ama son sayfadakine yorum yazicam sadece

rockerx bende önceden sarisindim ayy cok özlüyorum sari saclarimi.. renk güzel görünüyo.. azicik ucundan görmüs olsamda..

kiyafetinede 10 üzerinden 10 veriyorum :lepi:

tiryandafila cnm sıyah grı super bı uyum olms sna cok yaksms bu renkler masallah masallah supersn

rockerx cnm senı bu kez asırı beyendım cok cıcıı :))

askıtom bn ılk defa snn dsarda cekılen bı fotonu goruorm manzara bayldmm manzarann onunde sn olunca dha bı guzel olms :p

rockers,rabarda,aşkito:lepi::lepi::hooray:

rocker çok beğendim çok hoş olmuşsunn

oo cok tesekkur ederım bayanlar begenen begenmeyen herbıkesleree
aslında cokda ozenmemıstım kıyafetıme demekkı ozenmemek gerekıomuskaydirigubbakcemile3bıgun erkek arkadasımla bulusrkende gıyım barıı kaydirigubbakcemile2 sac rengımı bende begendım ama alısmam uzun surcek sanırımkaydirigubbakcemile

img0549aa.jpg

img0553a.jpg

telefonla cektigim icin net degil ve dagınık cıkmısım ascıksempatiksalakcinni

aşkito bluzün çok hoşmuş, manzaraya da bayıldım bizim eskişehire benziyi ya orası boshayallersmile

X