Bugün ne giydin? Çek görelim..

canım kuaför soguktu ne faydası olacaksa attıydım öyle üzerime sonradan cıkarmıştım teşekkür ederim.. Seninde ceketin cok güzel kolyende cok uyumlu ...
dienur bluzun ve kemerin çok güzel,kemerini 1 liraya mı aldın süpermişalkisalkisalkis

evet canım bir liraya yeni açılmıştı salı pazarı ben de ilk günü gitmiştim herşey şok ucuz fiyatlardaydı kıyafetlerimi çok uçuk fiyatlara almam zaten bazen arada çok beğendiğim bişey olursa veririm bayanssulusmile

bu aralar neden sessiz buralar yaa akannehir hanturks :nazar: çok oturaklı klas bir tarzın var canım kendine çok yakıştırıyosun oralara da mı kış geldi ceketler çıkmış sempatiksalakcinni

hanturks , benim tarzim olmayan ama sana cok yakistirdigim bir tarzin var..
cok zarifsin..

Ceketin çok güzel rengide hoş evet kemerim ayrı hatta 1 liraya almıştım salı pazarından hihoyyyt
teşekkür ederim a.s.v1 tl ye gayet iyi almışsın canım güzelmiş

canım kuaför soguktu ne faydası olacaksa attıydım öyle üzerime sonradan cıkarmıştım teşekkür ederim.. Seninde ceketin cok güzel kolyende cok uyumlu ...
dienur bluzun ve kemerin çok güzel,kemerini 1 liraya mı aldın süpermişalkisalkisalkis
hımm sadece kuaförde taktıysan sorun yok o zaman ayrıca çok teşekkürler canım a.s.
ceket ,kolye , yüzük ve yatak örtüsüne bayıldım..pantolonun rengini pek uyumlu bulmasamda pantolon tek başına gayet güzel oturmuş üstüne=):içelim:
çok teşekkürler casmin a.s. yatak örtüsünü de mi beğendin :KK1: ben de rengi[ni çok seviyorum/B]
bu aralar neden sessiz buralar yaa akannehir hanturks :nazar: çok oturaklı klas bir tarzın var canım kendine çok yakıştırıyosun oralara da mı kış geldi ceketler çıkmış sempatiksalakcinni
aaa çok teşekkür ederim darkolivecim :kedi: a.s. evet malesef kış geliyo yavaş yavaş sen izmirdesin galiba oralar daha sıcaktır tabi boshayallersmile

Hanturks ceketin hafif military tarzimi canim hos duruyor begendim

Dienur seninde buluzun guzelmis

Prijuva seninde elbisen hos durmus uzerinde ama keske sali kollarindan gecirdikten sonra arkada tuttursaydin ben genelde sal kullannca oyle yapiyorum bolero gibi duruyor ozaman goze batmiyor

Simdi gordum cikarmisin $ali sonradan

Son düzenleme:
aaaaa niye cansız burası bugün böyleee :hulya:
hantürks cümmmm ceketin çok hoş uyum içindesin balımm olumunekankayizsmile

Yorum yapan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum kızlar , bu aralar dediğim gibi pek mutlu değilim; iş olsun,özel hayat olsun..İnanıyorum hepsi geçicek :Saruboceq: Sizleri seviyorum, iyi ki varsınız :1hug:

cumartesi akşamı , kuzenimin nişanından :asigim:

umarım beyenirsiniz :kedi:

ASLIHASAN çok güzel kıyafetin saçında çok güzel olmuşSelayhus teşekkürler :kedi:Kızlar nickim değişti dienurdu geceyeli oldu

Son düzenleyen: Moderatör:
cumartesi akşamı , kuzenimin nişanından :asigim:

umarım beyenirsiniz :kedi:

Canım elbisen çok güzelmiş,hihoyyyt saçın da çok hoş olmuş, yani çok beğendim seni Aslıcım, maşallah sana...:nazar: a.s boshayallersmile
bu arada yanlış anlama sakın ama çok sık gözüme çarpıyor: beyenmek değil, beğenmek doğrusu tatlım. Şeniz

hanturks , benim tarzim olmayan ama sana cok yakistirdigim bir tarzin var..
cok zarifsin..
çok sağol aşkitocum evet tarzlarımız farklı ama yakıştırdığına sevindim, senin de çok şahsına münhasır bir tarzın var ama çok yakıştırıyosun opuyorumnanaktan

Hanturks ceketin hafif military tarzimi canim hos duruyor begendim
selayhuscum ben bunu alalı yılaar oluyo o zaman military falan yoktu piyasada :KK1: ama evet şimdi sen diyince ben de benzettim beğenmene sevindim canım opuyorumnanaktan

aaaaa niye cansız burası bugün böyleee :hulya:
hantürks cümmmm ceketin çok hoş uyum içindesin balımm olumunekankayizsmile
çok teşekkürler tiviicimm opuyorumnanaktan evet bugün çok boş burası ya bilmiyorumkismile

ayakkabılarına bayıldım çok cici üstündeki hırkamıkolların kesimi bol gibi geldi çok güzel görünüyo

son sayfaya bakabildim sadece atladıklarım varsa kusura bakmasın lütfen çok uykum var. aslıcım kıyafetin saçın başın harika olmuş
rockers ayakkabılarn bi içim su valla.her şeyin çok uyumlu

2666.jpg

X