Bugün ne giydin? Çek görelim..

moon çok alımlısın canım

gülçin sen ve kardeşin çok hoş görünüyorsunuz. alışverişleride yüklenmişsin :))
güle güle kullan.

Uzuun zaman oldu görüşmeyeli mafoldumben

,,

Herkese sevgiler en kısa zamanda, görüşmek üzere hayatımı tekrar yapılandırıp dönücem..'umarım'... :çok üzgünüm:​

reple tesekkür ediyordum ama bazilariniza kabul etmedi
burdan yazayim bari.. güzel yorumlariniz icin tesekkür ederim, kanimca biseye benzemiyo giydiklerim... renk olsun diye ekleyiverdim iste..

gülcün senin de kardesinin de kiyafetleri güzel ve uyumlu ..

demothy ilk fotografta soluk cikmis ya kazaginin rengi biraz.. iste o rengini cok begendim :)) annene söyle yikarken ne yapsin etsin rengini soldursun :))

gamze belinay gömlegin güzel.. cok güzel tasimissin.. ama belin cok ince.. (kiskanmiyor degilim sempatiksalakcinni) ama kemer takmasan daha güzel olurmus sanki

aşkitocum teşekkür ederim canım.. kemersiz kullanmıştım bugünde bi böyle denim dedim, sanırım olmamış öylemi??

gamzecim kemer olmuş gibi olmamış gibi ama belin çok ince olduğu için daha gevşelterek taksan hoş olur bence

evet canim kemer cok abes durmuyo ama inceligini vurgulamis biraz..

anam iste kadin milleti .. ince olursun kabahat ..kalin olursun kabahat sempatiksalakcinni

:) yani ince belliye kemer gitmiyoo anladığım budur yada dur şöyle diyim takıcaksamda çok sıkmicam kemeri :)

evet canım aynen öle kemer tak şık duruyor ama sıkmaa belin incecik zaten. bi de şu kalça ve basneleri incecik gösteren kemer çıksa da boğulana kadar sıksam:roflol:

:) tamam anlaşılmıştırr ayyy bütün gün böylemi dolaştım ben şimdiii kötü kötüüüü üffff :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…