Bugün ne giydin? Çek görelim..

perisoku abimin düğününde giydiğim elbiseye benziyor rengi dahi aynı....sadece üstüne bolero giymek zorunda kalmıştım....o zamanlar açıktım ama yinede dikkat ediyordum anlıycağın ..ben çok beğendim çok hoş olmuşsun özellikle dışarıdaki pozunda sırtın popon tam oturmuş elbisen....=)

Teşekkür ederim casmin. Sende çok tatlı bir annesinn, bebişinde çok şeker Allah nazardan saklasın :nazar:

gurbişim Allahım sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin bebişlerimizi çok hoşsun opuyorumnanaktanda bebişi nereye sakladın gıı.. cinsiyeti bellimi kız mı yoksam :CüvCüv:

aşkitom bünyen kilo almaya musait heralda kız ben daha 2 kg anca aldım ne bu hız :teselli:
barbieveken süpersin şekerim uyum muhteşem:1closedeyes:
barçman abla mavi yakışmış senin yaşında bizde öyle manken gibi olabilirmiyiz kii

Son düzenleme:
insanlar doğum lekelerinden mi tanınıyor yahut bacak veya kollarından ...giyinme köşesi yüz güzeli yarışması değil. giyinilen yerin dikkate alınması için kol ve bacaklar buna dahildir ....isteyen kolunu açar isteyen bacağını isteyen yüzünü kapar isteyen bilmem neresini kimene?üstelik kim dedi kızkıza olunduğunu buraya herkes herşekilde girebilir....ne gerek var sorun çıkarmaya....siz yüzleri hayal edin bence o zaman kafanızdaki bütünü bozmamış olursunuz....bu marjinal çıkışlarda çok moda oldu hee:kahve:

Aynen öyle Casmincim alkisalkisalkis Bişi söyliym kahraman oliym istiyor herkes ama ne kadar dar bi pencereden baktığının farkında değil. Sen bütünüyle koy resmini ama sonra alakasız sitelerde kendini görürsen ağlama.

Bu sıralar marjinallikte sınır tanımıyorum
BEğenmeyenler olabilirler ama prensesime ekleme sözü vermiştim
Şalvarlı tulumum ve been

birgün o eve gelip o aynanın önünde bende bir poz çektiricem seninle bide arkadaki masada kahve içicem bide o tuluma girebilecek kadar olucam bide bide bide tam gacısın heeeeeeee kokooooşşş=Pkaydirigubbakcemile5

insanlar doğum lekelerinden mi tanınıyor yahut bacak veya kollarından ...giyinme köşesi yüz güzeli yarışması değil. giyinilen yerin dikkate alınması için kol ve bacaklar buna dahildir ....isteyen kolunu açar isteyen bacağını isteyen yüzünü kapar isteyen bilmem neresini kimene?üstelik kim dedi kızkıza olunduğunu buraya herkes herşekilde girebilir....ne gerek var sorun çıkarmaya....siz yüzleri hayal edin bence o zaman kafanızdaki bütünü bozmamış olursunuz....bu marjinal çıkışlarda çok moda oldu hee:kahve:

Sende şimdi çıkıştın demek ki moda herkeste olmuş. Ya zaten banane ister k.çını açsın ister bacağını. Yüzü koyupda çekilen fotoğraflar yüz güzeli yarışması mı oluyor.
Ayrıca şu çalınabilir fotoğraflar diyenede soruyorum bir gün bir yerde yüzüne başka birinin yüzü koyulmuş kendi fotoğrafını görüncede aynı tepkide olacak mısın bakalım...
Neyse iyi muhabbetler,selametle.

tiviticim skiiny ve yeleğin çok güzelmiş ama ne yazıkki içerisindeki gömlek çok klasik kalmış ve bol , daha dar vüdunu saran birşeyle kombin et bu parçalarını tatlım bence :kedi:

casmin inan ne giydiğini seçemedim, ama manzara harika :kedi:

kuşş elbise tarzım değil ama sana gitmiş , mekanın ambiyansınada çok uymuş olumunekankayizsmile papilerin olmamış ama :kedi:

barçman ablam tulumlara taktın valla, gayet hoşş rengide modelide opuyorumnanaktan, bi ben kendimde beğenmedim şu tulumu neyse sana yakışıor güle güle giyyy ..

perisoko bir filmin karelerini alıntılamışsın sankii , mekan elbisenin uçuşu falan opuyorumnanaktan elbiseyi tam seçemesemmde ( bende hiçbişeyi seçemez oldum, yaşlandım zaar sempatiksalakcinni) uzaktan güzel duruyor modeli ve rengi olumunekankayizsmile

Sende şimdi çıkıştın demek ki moda herkeste olmuş. Ya zaten banane ister k.çını açsın ister bacağını. Yüzü koyupda çekilen fotoğraflar yüz güzeli yarışması mı oluyor.
Ayrıca şu çalınabilir fotoğraflar diyenede soruyorum bir gün bir yerde yüzüne başka birinin yüzü koyulmuş kendi fotoğrafını görüncede aynı tepkide olacak mısın bakalım...

valla yüz benim olmadıktan sonra , isterse angelinanın suratını koysun benim bedenime beni hiç ırgalamaz :nazar:
terbiyeye davet ediyorum ayrıca seni vereliniortak
hadi selametle :a015:

herneysee diyerek yorumuma baslamak istiyorum :KK1:
barcman ablam yaz gecmeden iyice hevesini alacaksin tulumlardan kafaya taktin sen :KK1: cok seker olmusun sana yakisiyor
perisoko senide katalog cekimi sandim ilk önce canim harika pozlar elbisen tam secilmesede üzerinde güzel durmus .. devamini bekleriz

casmin orasi memleketinmi ?? canim

Bence terbiyeli olmalısın sen ?? Çok seviyesizsin. Yazık sana. Cevap vermeye bile değmezdi ama neyse. En önemli yüzdür, benim vücuduma başka biri resim yüklerse benim olduğumu kimse ispat edemez, umurumdada olmaz! Ama yüzüme başka birinin vücudu eklenirse o zaman iş değişir. Bunu anlamak bu kadar zor mu ? Şu konuşma tarzının sakilliğine bak. Hadi arkadaşım başka yerde egolarını tatmin etmeye bak sen.

barcman ablam yaz gecmeden iyice hevesini alacaksin tulumlardan kafaya taktin sen :KK1: cok seker olmusun sana yakisiyor
perisoko senide katalog cekimi sandim ilk önce canim harika pozlar elbisen tam secilmesede üzerinde güzel durmus .. devamini bekleriz

hayır canım bayramı gezerek geçirelim dedik havalar iyice soğumadan ve okullar açılmadan iyide oldubolu yedigöller harika bir yer yada ben etkilendim çok ...zaten severim suyu doğayı çooook....gitmenizi tavsiye ederim turlar var oralara..bayramın 1 .günü deyip geçemedik bir dolu insan seli geldi oraya turlarla vayyy dedim bir deli biz değilmişiz=P:kedi:

perisoko mükemmel ya bayıldım rengine, modelini tam seçemedim ama güzel görünüyor opuyorumnanaktan

barçam saol beyavvv pasaklıyım ki ne pasaklı ......ama değer vallahi buz gibi derelerde yürümek ohhhh sefam olsun.=Paplam öle deme ya oturmuşumda belkim ondan anlaşılmıyor lakin karın bel kısmım almış başını gitmekte=(76 kiloyum desem=(ama vericem zayıflıcam sözzzzzz=Pbirde kuzuma gelince faceden bakabilirsin ikisininde fotolarına hem diğer gezi fotolarımada bak gözün inek yayla mayla görsün bebem=)p

Bir ohda benden sefan olsun Casminim
Kiloları dert etme verirsin
Şimdi face e gidiyorum fotolara bakmaya

gurbişim Allahım sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin bebişlerimizi çok hoşsun opuyorumnanaktanda bebişi nereye sakladın gıı.. cinsiyeti bellimi kız mı yoksam :CüvCüv:

aşkitom bünyen kilo almaya musait heralda kız ben daha 2 kg anca aldım ne bu hız :teselli:
barbieveken süpersin şekerim uyum muhteşem:1closedeyes:
barçman abla mavi yakışmış senin yaşında bizde öyle manken gibi olabilirmiyiz kii

Sağol ablacığımŞeniz
Olursunuz tabiki neden olmayasınız

birgün o eve gelip o aynanın önünde bende bir poz çektiricem seninle bide arkadaki masada kahve içicem bide o tuluma girebilecek kadar olucam bide bide bide tam gacısın heeeeeeee kokooooşşş=Pkaydirigubbakcemile5

Gel vallaa İki kokoş foto çekeriz Güzel sözlerinedeŞenizŞenizŞeniz
tiviticim skiiny ve yeleğin çok güzelmiş ama ne yazıkki içerisindeki gömlek çok klasik kalmış ve bol , daha dar vüdunu saran birşeyle kombin et bu parçalarını tatlım bence :kedi:

casmin inan ne giydiğini seçemedim, ama manzara harika :kedi:

kuşş elbise tarzım değil ama sana gitmiş , mekanın ambiyansınada çok uymuş olumunekankayizsmile papilerin olmamış ama :kedi:

barçman ablam tulumlara taktın valla, gayet hoşş rengide modelide opuyorumnanaktan, bi ben kendimde beğenmedim şu tulumu neyse sana yakışıor güle güle giyyy ..

perisoko bir filmin karelerini alıntılamışsın sankii , mekan elbisenin uçuşu falan opuyorumnanaktan elbiseyi tam seçemesemmde ( bende hiçbişeyi seçemez oldum, yaşlandım zaar sempatiksalakcinni) uzaktan güzel duruyor modeli ve rengi olumunekankayizsmile

Teşekkürler ablam Şeniz Taktımmı tam takarım:roflol:

Sağol ablacığımŞeniz

YİNE BURAYI KARIŞTIRMAYA ÇALIŞANLAR VAR
BOŞVERİN GİTSİNsengözlerimebaksanab

kara zeytinim cok tatliymis tuniginn
hele o cavusun cicileri ayri bi güzelmiss.. masallah

canım benim çok teşekkürler :) çavuşun cicileri benimkilerden fazla sempatiksalakcinni

darkolivecim canım ogluşunu ver bana ısırıyım he olur mu boshayallersmile
tunik sana çook yakışıyoo yerimseniben

saol tatlım beni pek gören olmuyor buralarda, sizden başka :2: olumlu yada olumsuz :gitme:

hayır canım bayramı gezerek geçirelim dedik havalar iyice soğumadan ve okullar açılmadan iyide oldubolu yedigöller harika bir yer yada ben etkilendim çok ...zaten severim suyu doğayı çooook....gitmenizi tavsiye ederim turlar var oralara..bayramın 1 .günü deyip geçemedik bir dolu insan seli geldi oraya turlarla vayyy dedim bir deli biz değilmişiz=P:kedi:

casmin, ayakta olmadığın için tam göremedim ama açık hava gezmesine göre çok uyumlu rahat görünüyorsun :1rolleyes:

rokerx kompinin çok hoş ceketin de süpermiş az havalar soğusa da bende giysem burda hala havalar sıcak :KK1:

barçman rengi çok hoş tulumunun senin tarzına uyuyor :nazar:

Gene bi yaz gecesi, mangodan almıştım bu elbisemi çok severek. Gladyatör pabuçlarım biraz kaba duruyor olabilir kaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $6174_1206001822916_1014752388_650182_3237457_n.jpg
    $6174_1206001822916_1014752388_650182_3237457_n.jpg
    14,5 KB · Görüntüleme: 50

Baktım fotolara Casminim harikalar:lepi:yerimseniben

Yanlız yeme o çekirdekleri kıss
Sonra kiloluyum diye şikayet ediyorsunyasakkelime
rokerx kompinin çok hoş ceketin de süpermiş az havalar soğusa da bende giysem burda hala havalar sıcak :KK1:

barçman rengi çok hoş tulumunun senin tarzına uyuyor :nazar:

teşekkür ediyorumŞeniz

perisoka elbisen cok gusel ayakkabılarlada gusel durmus ya ben olsam bende oyle giyerdimopuyorumnanaktan

Gene bi yaz gecesi, mangodan almıştım bu elbisemi çok severek. Gladyatör pabuçlarım biraz kaba duruyor olabilir kaydirigubbakcemile3

güzel kız elbisen çooook hoşş..ama ayakkabılarına bittim:eek:.....bütünde güzel duruyor belkide daha ince yapılı bir ayakkabıyla deneyebilrsin dicem ama...demiyim ayakkabılarını çok beğendim çünkü ben beğendiğim bişeyi herşeyle giymeye meraklı olduğum için bunun altınada gitmiş diyicemm hahahahhakaydirigubbakcemile5

hahahah yok be aplam evde ağzıma koymam binde bir gittiğimiz yerin gece manzarasını görsen çekirdek yeriydi yaniii....orman içi in cin top oynuyor ve dağdan tüm gölyaka ayaklarının altında sırf o çekirdeği yemek için okoca dağı tırmandık arabaylan beee pehhhh=Pzayıflıcam zayıflıcam..sizdende tüyolar alp gardrobumuda değiştiricem ..hadi paylaşıverin gari=)

X