Bugün ne giydin? Çek görelim..

gurbaa prenses elbisen çok güzelmiş çizmelere de bayıldım gayet uyumlu bi kombin olmuş :nazar:
selayhusum mavi tuniğin skinnyin kolyen hepsi çok güzelmiş yeni aldıkların dimi bunlar çok da yakışmış tatlım :nazar:
çenebaz harika bi elbise çok yakışmış canım rengine bayıldım ya :nazar:
rockerx montun vwe çantan çok güzelmiş skinny ile çok daha güzel durur gibi geldi bana :nazar:

tiviticim bugün spor olmuşsun ama yine çok hoşsun yeleğini çok sevdim skinny de yakışıyor sana

Son düzenleme:
gurbaa prenses elbisen çok güzelmiş çizmelere de bayıldım gayet uyumlu bi kombin olmuş :nazar:
selayhusum mavi tuniğin skinnyin kolyen hepsi çok güzelmiş yeni aldıkların dimi bunlar çok da yakışmış tatlım :nazar:
rockerx montun vwe çantan çok güzelmiş skinny ile çok daha güzel durur gibi geldi bana :nazar:

tiviticim bugün spor olmuşsun ama yine çok hoşsun yeleğini çok sevdim skinny de yakışıyor sana

CENEBAZIM bayildim canim elbisene üzerinde durusuna mükemmelötesi olmus cok yakismis ayakkabilarinda cok dogru secim sacin basin herseyinle vuruldum sana

ROCKERX cantan ve ceketin cok hos
TWITIM uyumlu hos görünüyorsun canim

canim benim tskler ederim

tsk ederim nisancim , bende ceketini cok cici buldum hic sari giymedim bende öyle cok tatli durmus
sagol ablacigim

ayy canim benim sagol yaa , cok sevindim yine :dance:

piki ögretmenim, söz dinliyeyim :KK1: , canim arada giyiniyorum ama öyle cok canli renkler nadir oluyor haklisin

böylemi düsünüyorsun askitom cok tsk ederim güzel annem

olumunekankayizsmileöpeyimde ayil bitanem, skinny yakisiyor dediniz yaa hic cikartmam artik :KK1: yikar yikar giyerim

senide görmek istiyoruz aramizda sarimtirak tutisim olumunekankayizsmile
tskler canim

Twetyçiğim Kıyafetin çok hoş:nazar:

çenebazzz çok hoş görünüyosun valla bayıldım maşallahhalkisalkisalkis:nazar:twityy siyah elbiseli halin çok hoş:nazar:barbieveken seninde her halin çok güzel hepiniize maşallahhhha.s.:nazar:

çok teşekkür ederim hepinizee rockers bende ceketini beğendim canım çok şıkkaydirigubbakcemile

ay kılolu cıkmısım yaaaaa
canım,kombinini çok hoş buldum ve yakıştırdımkaydirigubbakcemile5
:1hug:selamın hello cierlerim
uzuuun süredir foto eklemiyodum şimdi gorunce canım çekti -tatlicadiarzu-

buyurunuz 5 aylık hamile haliynen gurbiş:CüvCüv:

yanımda da yine kk'dan lillyum ablacıkım var ama izni olmadan eklemek istemedim
çiii küfte yirkene kendimi kaybetmiş bi hhalde kocacıkım cekti Şeniz

42376839.jpg
gurbam hoşgeldinŞeniz
yarasın çiküfteler:lepi:sağlıkla al kucağına işallah yavrunu:nazar:ayrıca çok hoşsun bitanem...

bende bugün böyleydimmm

2851.jpg
gamzecim giydiklerini çok yakıştırdım...
2 kilo verdim canim dogru..
hamileligimin ilk haftalari hizla kilo aldim.. 4 kilo kadar.
sonrasinda istahim normale döndü.abur cuburlara meragim azalinca 2 kilo gitti..
göbek noldu bende bilmiyorum walla anlamadim :roflol:

bak simdi size 2-3 hafta öncesine ait bi foto eklicem sempatiksalakcinni
cok eteresannn :)

Uploaded with ImageShack.us
aşkito inan hamile olduğunu yeni öğrendim=)salak ben:mymeka:eek:kumadan geçtiğim için çoğu zaman..öncelikle sağlıkla kucağına alman dileği ilea.s.
ve çok şirin gözüküyo karnın:1hug::nazar: :nazar:

tweetycim elbiseni cok güzel tasimissin canim ayakkabilarinda cok uyumlu olmus :nazar:

söyle bir elbiseli resmim yok yanarimda ona yanarim :gitme:ah selay ahh
ve ben..
wowwwwaklinialirimsmileselayımaklinialirimsmile
nittin kıııı:lepi:harikasın bebem harikaaa:lepi:

elbisemin modeli pek belli olmamış :KK43: ayrıca değinmek istedim barbi taş gibi kızdır bacaklarında da hiçbir kusur göremedim ben 1 senedir ( maşallah :nazar:) bakanlar nasıl bakıyor anlamış değilim bayanssulusmile

sexi şempanzemzemuszemusfıstık gibin olmuşun vallaboshayallersmile
birkaç gün öncesine ait bir kombişim, ahh ahh yarın yağmurlar fırtınalar geliyo elveda yaz :gitme: :gitme:

barbim:dance:
bluzune ve papuçlarına bayıldımkaydirigubbakcemile2eteğini sevmedim ama :sinifsinif:

bi kez ekler sessizce giderim diye düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3 bıkana kadar ekliycem bu gidişle opuyorumnanaktan​

akannehir akannehir akannehir
kankam kendini aştı:1shok:şoklardayımakannehir
ne resimler eklemiş habarım yok:enbuyukkk::asigim:
muhteşem görünüyosun benim canımın içi çift göz bebekli kankam:lepi: :lepi: :nazar: :nazar:
bacaklara bak beeboshayallersmileyavyummm:jeyyar::nazar:

Sağol güzellik Şeniz

bugün herkes çok şık maşallah, ben de oğlumu dışarı çıkarmıştım böyle bir tunik giydim, dolgin bacaklarımla sempatiksalakcinni

buda benim minik çavuşum ege :emir_bebek:

bir dakika hemen atlayıp bişey sorucam bu gurbaaa bizim geyiklerin kralı gurbaaamı hani şu laf anlamaz söz dinlemez kızımız eğer o ise ülen sen ne ara koca buldunda hamile kaldın beeee=)

kara zeytinim cok tatliymis tuniginn
hele o cavusun cicileri ayri bi güzelmiss.. masallah

bu arada kızlar herkescikler çok güzel yine...gamze, gurbaaa,selayhus,pati ve belinayı çok beğendim.... yakında bende paylaşıcam fotolarımı sanırsam bu kilolarımın gideceği yok sizden ilham alıp belkim düzeltiriveririm kendimi öhüüüüüüüüüüüüüüüüüü=)bu arada epiciğinize maşallah beyavvv==P

ay kızlar hepiniz çok hoş olmuşsunuz valla... ne yazacağımı şaşırıdm...
Pati, rockerx, selayhus, gurbaa, barbi. twetty hepinizealkisalkisalkis

bu arada kızlar herkescikler çok güzel yine...gamze, gurbaaa,selayhus,pati ve belinayı çok beğendim.... yakında bende paylaşıcam fotolarımı sanırsam bu kilolarımın gideceği yok sizden ilham alıp belkim düzeltiriveririm kendimi öhüüüüüüüüüüüüüüüüüü=)bu arada epiciğinize maşallah beyavvv==P

teşekkr ediyorum casmincimmm opuyorumnanaktan bekliyoruz senden de o zaman foto :hulya:

bugün herkes çok şık maşallah, ben de oğlumu dışarı çıkarmıştım böyle bir tunik giydim, dolgin bacaklarımla sempatiksalakcinni
darkolivecim canım ogluşunu ver bana ısırıyım he olur mu boshayallersmile
tunik sana çook yakışıyoo yerimseniben

akannehir akannehir akannehir
kankam kendini aştı:1shok:şoklardayımakannehir
ne resimler eklemiş habarım yok:enbuyukkk::asigim:
muhteşem görünüyosun benim canımın içi çift göz bebekli kankam:lepi: :lepi: :nazar: :nazar:
bacaklara bak beeboshayallersmileyavyummm:jeyyar::nazar:

kanka artık ekliyorum :hulya: hihoyyyt eklemeyince eksik hissedyrm diyorum aaa ben ne zmndr eklemiyorum yaa :icecream: :roflol:
ev hali filan duurr onlarada geçerim :hulya:
sana sözüm var bikinili de eklerim delikafadulden zaten repten bende görmek istiyorum diyenler oldu :jeyyar: ohaoldumsmile eyvahedigeldismile yaktın beni sırnaşık şey
sende eklesende kk bi güzellik daha görse :asigim: ( ama olmycak biliyorum sustumm :kahve: )

amma resim varmıs ya:)
twetty84 harika olmus elbise cok begendim,barbieveken ayakkabıların cok gusel,pati cok sık giyiniyorsun fiziginde gayet gusel cok begendim

amman dayanıveremicem gariiii...ahanda bir ben var benden içerü benden öte benden ziyade casmin kafa...1 saat bolu 1 saatte yedigöllere gidiş dağın tepesinde benzinimiz bitiş adamlar gidiş alış biz bekleyiş..sonra göllere varış bir dünya yol gidip kucağımda kıscemle şelaleye iniş ıslanmış paçalarımdanda görceniz üzere suya dalış...sonra çıkıp gölde dinleniş....alın size bayramın 1. günü ben=P

[URL=http://img440.imageshack.us/i/pict0090kopya.jpg/][/URL]CADIARZU

amma resim varmıs ya:)
pati cok sık giyiniyorsun fiziginde gayet gusel cok begendim

arada eklemeye gel çok resimde birikmez böle işte mooncum aklinialirimsmile
teşekkr ediyorum canm opuyorumnanaktan

ay kızlar hepiniz çok hoş olmuşsunuz valla... ne yazacağımı şaşırıdm...
Pati, rockerx, selayhus, gurbaa, barbi. twetty hepinizealkisalkisalkis

saol baharcım opuyorumnanaktan pek mesut oldum kaydirigubbakcemile3

casminnnn manzaraya bakın yaa.agaçlardan göremiyorum diye iggrenç bi espri yapem önce sempatiksalakcinni
bebiş hele :emir_bebek: oyyy yerim onu ben Şeniz
gayet uygun rahat giyinmşsin tatlımm :lepi:

Son düzenleme:
PATİ ESPRİN GÜZEL VE MANİDAR BİR FIKRADIR....ÇOK SEVER VE ÇOK SÖYLERİM.....TUTTUM SENİ...=)SAOL GÜZELİM 2 ÇOCUKLA VE O YOĞUNLUKLA ANCAK BU KADAR ŞIK OLABİLDİM HAHAHAHAHHAHAHA=p

geçen haftalrdan kalma bir resimmm
p1050403nmrtbgdf.jpg
[/url][/IMG]

naptın sen gece gece gece kuşummmm :lepi: 3 kere gece lafını üst üste kullandm :roflol:
nickinin hakkını veriyosun valla.fizige bakın yaa zarif örtmenimm boshayallersmile
yalnız masayla uyumun züper :hulya: bilerek yapmşsn gibi valla :KK1:

PATİ ESPRİN GÜZEL VE MANİDAR BİR FIKRADIR....ÇOK SEVER VE ÇOK SÖYLERİM.....TUTTUM SENİ...=)SAOL GÜZELİM 2 ÇOCUKLA VE O YOĞUNLUKLA ANCAK BU KADAR ŞIK OLABİLDİM HAHAHAHAHHAHAHA=p

tuttuysan sakın bırakma olumunekankayizsmile 2 çocukla valla pek bi kıpır kıpır gördüm sizi,süperrr :lepi: o tür geziye uygun bi giyim benceyerimseniben

X