Bugün ne giydin? Çek görelim..

Gene bi yaz gecesi, mangodan almıştım bu elbisemi çok severek. Gladyatör pabuçlarım biraz kaba duruyor olabilir kaydirigubbakcemile3

çok hoş tam yaz gecesi elbisesi ayakkabılarında hiç kaba durmuyor bu sene herkes giydiği için :nazar: a.s. çok hoşsun tatlım :1rolleyes:

grbiko Allah ne etmesin seni çi köfteler tipe baakkkk elindekine bak yerlerdeyim :))))

kilo almışın kuzu bi de kadınlık gelmiş la böle nası desem evli kadın ağırlığı gelmiş uslu uslu çi küftesini yiyiyo artık önüne ne konmuşsa gibi:))))))))))

önceki pozlarını bildiğimden bu çok uslu geldi bana:))) neyse elbise güzel her zamanki gibim kendi saç rengin açılmış sanki senin dip tarafların normalde daha koyuydu

Kızlarrr tek tek alıntı yapmayı bilmediğim için hepinize ayrı ayrıı çokkk teşekkürler ederimmm. Ayakkabıyı beğenmenize sevindimmmm teşekkür ederimm canlarr :kedi:

eski bir foto anam hiç sevmem foto çekilmeyi uzun süredirde eklemiyordum çektirmemişim öle pozlu mozlu bakıyorum ne var ne yok diye....kızlarla fotolarım var bi tek...onlarda zaten canım çıkmış bir haldeyim=P

eyvahedigeldismile
pict0083kopya.jpg
[/URL][/IMG]

millet neye sataşacağını şaşırmış valla..
kavga çıkaracak yer arıyorlar...
herkes yüzünü gösterip göstermemekde serbest..
biz yüz güzelliğine bakmıyoruz burda...
anammm burdaki güzel hatunları çekemeyen çok...
çekemeyenler anten taktırsın ne diyim...anca çeker belki...

sürmeliiiii
ay elbisen çok ciiciiii çok kibarrrr
çok beğendim yaaa
iyi fikir oldu bu bana bak
bunu bel kısmından arkayada uygulayabilrimmm dikerkenn

abowwwwwwwwwwwwwwwww herkes bir harikaaaa
amaaaaaaaa
@perisoko devrem hehe bir harikaaaasın daha yakındanda gördüm resimlerini hehehehehe esmer bomba seniiiiiiiiiii
bu arada
@barçman ablacım her zamanki gibi şahanesin
@gece_kuşum devremm ebabil kuşum çok zarif olmuşsun tatlım
@casmin maaşallah sanada canm
@surmeli çok hoşsun cnm

unuttuklarım varsa affolaaaa

Son düzenleme:
abowwwwwwwwwwwwwwwww herkes bir harikaaaa
amaaaaaaaa
@perisoko devrem hehe bir harikaaaasın daha yakındanda gördüm resimlerini hehehehehe esmer bomba seniiiiiiiiiii
bu arada
@barçman ablacım her zamanki gibi şahanesin
@gece_kuşum devremm ebabil kuşum çok zarif olmuşsun tatlım
@casmin maaşallah sanada canm
@surmeli çok hoşsun cnm

unuttuklarım varsa affolaaaa

Tutişim Allah fake foto koyuyorum sandı kızlaaarrr kaydirigubbakcemile3 Saol sarışın bombam benimmmmm

bende Kayramın partisi için çok cici bi elbise aldım amma üstümde ekleyemem buraya baya açık :))

ama sonradan resmini eklerım şunu soracağım pembeli hafif gri vede kahve tonları var ama pembe tonu çok buna ne gibi aksesuar ve makyaj malzemesi kullnayım...

saçlarım kızıl ve uzun

selayhusum] teşekkür ederim canım.çoğul ortam olduğunu unutmadan yorum yap demişissn de neye öle dedin ben anlamadımtatlım özelime yazarsan çok sevinirim detaylı.
su-perimteşekkür ederim biriciğim:sm_cool:
twety çok teşekkür ederim canım
çenebazım mersi şekerim:1hug:
perisoko hayatım bu renk bir elbise bende de var çok yakışmış sana kesimi de çok hoş .diğer kombini de beğendim çıtı pıtı olmuşssun ayakkabılarına ise bittimmmm
barçman ablacım teşekkür ederimmm.seni bu senenin tulumu en şık taşıyan bayanı seçiyorum bravoooo:teytey:
casmin hoş olmuşssun kucağındaki bıcırığı da öp benim için
sürmeli üstündekine bayıldım güzel annem hamilelik çok yakışıyo sana:nazar:
tutiiimm bana karabatakk dien kaderdaşım teşekkür ederimmmkaydirigubbakcemile3
madein yüzümüzü kapatıyoruz bedenimiz kalıyor. yüzümüzü kapatıp kendimizi koruyoruz ,biri gelip fotoyu çalığ garip sitelerde yayınlasa halimiz n olur bilior olman lazım. yüzü kapatınca bedenin kime ait olduğu anlaşılmmaz.
]barbiecimm] izmirde tatldeydim aşkom yanımda kısıtlı kıyafet vardı 1 günün öncesi haberim oldu sünnetten zati gidip de ayakkabı almaya fırsatım olmadı o babuçlar dateyzemin zati:roflol:

Son düzenleme:
barbiecimmmm göyneğim spor ve istemediğim kadar dar aslında resimden klasik görünmüş olacak heralde bitanem çok teşekkür ederim
bu arada yorum yapıcam ama resimler barçman ablamın ve sürmelinin resimlerini göremedim neden dir bilmiyorum sonra tekrar bakıcam :sinifsinif:
bitek arkadaşının düğününde yeşil abiye giyen ( nikini hatırlayamadım özür dilerim ) arkadaşı çok beğendim çok güzel taşımışsın gerçekten :nazar:

tweety şu pozlarına hastayım bacımmm
kombinin mükemel olmuş fziğin çok hoş zaten. kemerin de uyumlu olmuş en çok papilerine bayıldım ben de elalayım bu modellerdn bari:)

Son düzenleme:
Tutişim Allah fake foto koyuyorum sandı kızlaaarrr kaydirigubbakcemile3 Saol sarışın bombam benimmmmm

ıhhhhh %100 orginal dır kendileri =)))
maaşallah esmer barbim =)

tweety kuşum çok şıksın cnm ayakkabıların yakıyorrrr

gece kuşum karabataaaaaaaaaam
sempatiksalakcinni

X