Bugün ne giydin? Çek görelim..

çenebaz çok hoş görünüyorsun canım
elbisenin rengi çok güzel sanada çok yakışmış.

tibitimm pek tatlısın yine canımm benim

Son düzenleme:
Pati Pati Patiiiiiiiiiiiiii, delikafadulden aşkom muhteşemsin en son eklediğin iki elbiseye de bayıldım,:asigim: sana zaten aşkım biliyorsun,aklinialirimsmile hep ekle bak kaçamak yapmak yok he mi kankaların balı olumunekankayizsmile

Çenem, harika görünüyorsun, tek kelimeyle zarif ve çok güzelsin balım...elbisenin rengi çok hoş bir de...boshayallersmile Şeniz

gurbaaaaaaaağğğ, :lepi: anam anam anne oliyi bizim Gurbik kafa! boshayallersmile Bebesini de çiğ küfteyle besliyi şimdiden, canım istedi be! benneyaptımki Ben kompleni çok uyumlu buldum canparem, kocaman maşallah sana! Şeniz :nazar:

tivitim canımıniçi, siyah elbiseli fotona bittim. son eklediğin kombin de çok yakışmış bakımlı hatunum benim
kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

çenebazzz çok hoş görünüyosun valla bayıldım maşallahhalkisalkisalkis:nazar:twityy siyah elbiseli halin çok hoş:nazar:barbieveken seninde her halin çok güzel hepiniize maşallahhhha.s.:nazar:

rockerx kilomu aldinnnn
smaulies_smilies_0012.gif

saka yapiyorum canim neren kilolu cikmis..
pantolonun rengini sevmedim ama kombinin güzelll

pati çok beğendim yine canımm:nazar:

gnydncm teşekkr ediyorum canımm opuyorumnanaktan

way way wayyy bu sitedeki hatunlar giyim konusunda maaşallah çok başarılılar
barbieveken,pati,selayhus,aşkito,gubagprenses,çenebaz,nisan83 maaşallah kızlar sizeee...
tuticim tenk uuuu kaydirigubbakcemile3 Şeniz opuyorumnanaktan

Pati Pati Patiiiiiiiiiiiiii, delikafadulden aşkom muhteşemsin en son eklediğin iki elbiseye de bayıldım,:asigim: sana zaten aşkım biliyorsun,aklinialirimsmile hep ekle bak kaçamak yapmak yok he mi kankaların balı olumunekankayizsmile

eklerim aprilimm Şeniz canım benim seviyom seni Şeniz
bidahakine pasaklı ekliycem kesin bak :1ninca::roflol:

Rockerx çok hoş olmuşsun, ceketine ben de bayıldım opuyorumnanaktan

waovvv müendizimm aklinialirimsmile çok hoş görünüyosun yerimseniben

Rockerx çok hoş olmuşsun, ceketine ben de bayıldım opuyorumnanaktan
tesekkur ederıımmopuyorumnanaktan

abowww gidip ugrıyım ben bi bershkaya capactye falan:) hiç kilolu deglsn bu arada canımm:içelim:
bencede ugra ugraa gecende gıttım talan ettım resmenaklinialirimsmile
kılolu derken oldugumdan kılolu canım :eek:

CENEBAZIM bayildim canim elbisene üzerinde durusuna mükemmelötesi olmus cok yakismis ayakkabilarinda cok dogru secim sacin basin herseyinle vuruldum sana

ROCKERX cantan ve ceketin cok hos
TWITIM uyumlu hos görünüyorsun canim

selayım yenı cıcılerını gule gule kullann
yıne sade ve cok guzelsın :nazar:
canim benim tskler ederim
selayhus trikon cok güzelmiş cnm cok beğendim.
tsk ederim nisancim , bende ceketini cok cici buldum hic sari giymedim bende öyle cok tatli durmus
SELAYHUS trikon çok hoş:nazar:
:
sagol ablacigim
selayhuscumm ben toplu alıntıda sana yorum yaptım diye hatrlıyorum tekrar sayfaya bakınca dikkat ettimde yapmamşm :roflol: eski alıntıya gitti kafam demek ki
tatlım tam bir 18lik çıtır gibisin yaaaaaa :nazar: ne gysen ona bürünüyosun,giydigin yakışıyo.tam tarzım çizme tayt bluz :lepi: takptym :jeyyar:
ayy canim benim sagol yaa , cok sevindim yine :dance:
selayım çok hoş görünüyorsun yine
sadece bir öneri dikkatimi çekti genelde kapalı renkler tercih ediyorsun.
şöyle allı morlu şeylerde giy arada şeker yerimseniben

piki ögretmenim, söz dinliyeyim :KK1: , canim arada giyiniyorum ama öyle cok canli renkler nadir oluyor haklisin
selayim son 2kombinide begendim canim .. ne giysen yakisiyor..
böylemi düsünüyorsun askitom cok tsk ederim güzel annem
olumunekankayizsmileselayım bayıldımmm, çıtırım benimmm süperrrr süperrr
/B]

olumunekankayizsmileöpeyimde ayil bitanem, skinny yakisiyor dediniz yaa hic cikartmam artik :KK1: yikar yikar giyerim
way way wayyy bu sitedeki hatunlar giyim konusunda maaşallah çok başarılılar
barbieveken,pati,selayhus,aşkito,gubagprenses,çenebaz,nisan83 maaşallah kızlar sizeee...
senide görmek istiyoruz aramizda sarimtirak tutisim olumunekankayizsmile
selayhusum süpersin anam doğurup böle fit kalmayın kıskanıyom allaammaa:roflol:
tskler canim

X