Bugün ne giydin? Çek görelim..

çok saol canm:)

çenebaz bayıldım canım çok tatlısın :lepi:

monarosa_22 çok ciciii :asigim:

bunu geçenlerde çekmiştim koymaya fırsat olmamıştı

:asigim: elbise güzel yakışırda bu kadar mı olur.tam oturmuş.hem seksi hemde hanım hanımcık gösteriyo boshayallersmile
ayakkabılarıda begendim hanturkscumm..ayy heveslendim bende ekliycem opuyorumnanaktan

çenemm kemer hariç ben güzel buldum :lepi: çünkü zaten body inde kurdele var canım yerimseniben etegin kesimi çok hoşş belirtmeden geçemiycem

çenebaz çok tatlı olmuş gerçekten belki kemer olmayabilirdi eteğinin kesimleri ne kadar hoş öle bayanssulusmile

barbii ben de elbise sandım dı vallahi çok hoşsun gene, kesin seni iş yerindeki arkadaşların kıskanıyorlardır haa eminim senin sayende onlarda daha bir özeniyordur kendilerine bayanssulusmile maşallah sana aklinialirimsmile

monolisa fiyatı ne kadar uygunmuş elbisenin sana da yakışmış görebildiğim kadarıyla

patiii senden de bekliyorum gözlerim şenlensiz azucuk :jeyyar:

hanturk çok zarif çok hoşş a.s.

hanturks super bi kombin. cok guzel tasimissinn

monarosa_22 sana da cok yakismis cok begendim.

cok cıtırsınıııızzzzzzz kiskandimopuyorumnanaktan

Son düzenleme:

evet canm çok uykundu ben de çok şaşırmıştım görünce hemen almıştım bikaç bişey daha almıştım hatta, kalitesi de iyi valla:1rolleyes:

hanturksüm güzel olmusun canim takilarinla ayakkabinda cok uyumlu 80li yillarin elbiseleri gibi cok cici (annenmi dikti yoksa ?? ) bedeninede cok yakismis

bi kez ekler sessizce giderim diye düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3 bıkana kadar ekliycem bu gidişle opuyorumnanaktan​

oyyy patimde eklemis yine nereye öyle sessizce cekip gitmek saclarindan yakalariz seni
canim elbisen cok hos ,ten renginede cok yakismis
kemerinde pek hosmus ayakkabilarinda cok güzel ama onuda elbisene yakin bir tonda secseydin veya kemeri siyah dahami hos olurdu görmeen bilemiyecegim gerci
devamli ekle sen resim emi cok güzelsin

çok taşşşşşsın patii:kedi:

teşekkr ederim rapunzelimm opuyorumnanaktan :kedi:

selayım Şeniz çook teşekkr ederim güzelim Şeniz inanırmısın bende 10 saat düşündüm koyu kahve kemerimi mi taksam kremi mi diye CADIARZU ee zevkler uyuyu dimi olumunekankayizsmile
ayakkabılarım koyu kahve buarada,siyah kemer demişsin ama yerimseniben
seni mi kırcam bidaha giyersem degişirm kemeri aklinialirimsmile Şeniz

patim ozaman kahve kemer diye degistiriyorum
ben ayakkabilari siyah gibi gördümde e yaslilik :roflol:
bileziklerinde cok güzel duruyorlar zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…