Bugün ne giydin? Çek görelim..

tugibu yine ayaklarla cikmisin taa evin bas kösesine gecende yataktaydin cizmelerle :))
onun disinda uyum süper sen süper siyah beyaz cok hos duruyor

sempatiksalakcinni

tuğibu çok şıksn cnm nereye yolculukaklinialirimsmile

valla öle arkadaşlarla atıcaz kendimizi du bakalım aklinialirimsmile

ewet canım benim kayınvalidemler yeşilköyde oturuyorlar bende gittiğimde fırsat bulursam bakarım oraya
ama genelde bakırköy loyadan falan alıyorum

evet ordada güzel şeyler var opuyorumnanaktan

tugibu sen hergün eve kadın alıyon galiba bacım
yoksa evde bir katya, süleyman usta, cemile gibi hizmetçi grubumu barındırıyon sempatiksalakcinni
çıkar bakim şu çizmeleri, altını silsende ommas sempatiksalakcinni ı ıhh :eek:lmaz:
kıyafetlerine dicek yok siyah beyazın asaleti işte :asigim:

ama ama ama bu çizmelerim yenii ohaoldumsmile ay zaten ben varım yahu hizmetçi gibi hergün sil süpür takıntılıyım eyvahedigeldismile

tugibu cok zarif olmu$sun $ekerr

teşekkür ederim aşkitoom opuyorumnanaktan

Ayy allah iyiligini versin:roflol:

ay bayilazim bihter gibin geziyo evde ben diyecektim sen dedin kaydirigubbakcemile3 valla benim akkabıyla çekinemememin sebebide bu sempatiksalakcinni hiç altını silerek giyemem evde hertürlü mikroba basıyoruz dışarda silerek ölmez onlarbilmiyorumkismile

ahah ama cicilerimi göremezdinizz aklinialirimsmile

BarbieveKen ;Evli olduğunuda yeni öğrendim kocana üzüldüm bee canım:))))))

Sana para yetiştiremiyordur :eek:

ben çalışıyorum zaten canımm maaşım kendime kaydirigubbakcemile3
ayrıca öyle çokta müsrif değilim

Evet şaka yapıyorum belli aslında insanın yüzünden kişiliği az da olsun kendini ele veriyor.Kararlı,her zaman her konuda seviyesini konuran biri gibisin canım...Neyse çıkmam lazım görüşmek üzere...:)

Halen işteyiz :

Diğer arkadaşlarda çok şıklar tabi.

Evet şaka yapıyorum belli aslında insanın yüzünden kişiliği az da olsun kendini ele veriyor.Kararlı,her zaman her konuda seviyesini konuran biri gibisin canım...Neyse çıkmam lazım görüşmek üzere...:)

Halen işteyiz :

Diğer arkadaşlarda çok şıklar tabi.

resimden karakter tahlilili süpersin canım kaydirigubbakcemile3
tanımak isterims eni aile albümümle birlikte kaydirigubbakcemile3
kolay gelsin tatlım, iyi mesailer

tuticim hava güzel gibi ben gömlek giydim valla :hulya: sende altına dar paça pantolon yada tayt cek üstüne çizmeleri boynuna bir şal uzun gömlek varsa bir kemer tak şapka varsa oda hoş durur işte sana kombin canımın içi aklinialirimsmile

kuzum walla aynen öyle yaptımmmm...
çok şık olmuşsun tatlımmmm harikasın...
opuyorumnanaktan

sempatiksalakcinnibugünde bende bişey yok evdeyim resim koyammıycam hadi kızlar resim koyun gari

3029.jpg

ben böle giydim çanta kahverengi luois vuitton çanta takcam...

X