Bugün ne giydin? Çek görelim..

tsk ederim canim iki gündür is yerine gidip geliyorum islerim icin artik temelli baslayinca SIK SIK kumasta giyerim , badi konusundada insan kendinden biliyor iste .

twettyme özel poz vercem :)

xzgicim canimciiim tatlim cok tsk ederim simarttin beni :)
ehhehehe bekliycemaklinialirimsmile
hey maaşallah bizim kızlar bombaaa selayhus,tweety,tugibu hepinize brawo unuttuklarım warsa afedin barbiem senin resmini görmedim eklemedin sanırım bugün

xzgim yawrum çıkma tabe dışarı hawalarda garip zaten otelde takılın sıcak sıcak...
teşk.ler t utti fruttim allah kavuştursun senide
etiketler yine cok komik yaa ay güldüm gece gece twettyim gitmeseydi oda görürdü beni yazdi sanacak bugun cok takildim ona ama vallahi ben degilim canim

tutim gece kusum hosgeldin sagol bebek
canım ben etiketlere yazannın buraya yazmayan kişiler olduğunu düşünüyorum açıkçası
selayhus twetty çok güzel olmuşşunuz kızlar barbımm yerım senın tişörtünü ben ya çok beğendimmm ohaoldumsmile

aybur34 selayhus cokoprenses twetty vazgeçilmezim nikoncan barbie hanturks melike_ecesu tutti güzel yorumlarınız için teşekkür ederim kızlarr :asigim: valla dediğim gibi artık bu yaz siyahtan vazgeçicem azcık eyvahedigeldismile renkli giyinicem aklinialirimsmile herkesten iyi yorumlar aldım burdaaa kaydirigubbakcemile5 beni görenler şaşırdı bayağıı kaydirigubbakcemile3

saol tuğibu:kedi:

barbicim bu tarz t-shirtler geniş yakada daha hoş duruyor sanki yuvalak ben sevmiyorum zati ama açık olduğunu düşünüyorsan üstüne ince siyah hırkayla süper duruyorŞeniz

barbim elbisen cok yakismiss..
dün giydigin bluzün aynisini aliyordum gecen hafta. son an da vazgecmistim :)

bulusan bulusana :)) iyi geceler canim , iyide bulusmalarkaydirigubbakcemile

teşekkür ederim balım saolopuyorumnanaktan

yasasın yasasınnn ne guzel haber bu bıtanem cok sevındım bende bu gece 4 de cıkıyorum yola yarın sabah bende nısanlıma kavusuyorumm kaydirigubbakcemile2 iyi geceler canımınıcı :asigim:

teşekkür ederim tatlım sanada iyi yolculuklar canım dikkat et tatlım kendine güzel vakit geçirmeniz dileği ile kuşum...opuyorumnanaktan

ehhehehe bekliycemaklinialirimsmile

teşk.ler t utti fruttim allah kavuştursun senide

canım ben etiketlere yazannın buraya yazmayan kişiler olduğunu düşünüyorum açıkçası

saol tuğibu:kedi:

tweety'im sol bebem allah razı olsun...opuyorumnanaktan

beste'cim çok şık olmuşsun siyahı taşıyabileceğine inanıyorum zaten çok yakışmış...opuyorumnanaktan
iyi eğlenceler canım

etiketlere hep aynı kişiler yazan arkadaşım medeni cesaretini görelim , gel sen de koy da aynı kişiler olmasın hep bi zahmet...:nazar:

itiraf ediyorum kuzucanlar etiket etimek tatlısı adlı etiketin sahibi benim napim canım etimek tatlısı istedi etiketle uyumlu oldu bende yazdım :KK70:

tutuklayın beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

itiraf ediyorum kuzucanlar etiket etimek tatlısı adlı etiketin sahibi benim napim canım etimek tatlısı istedi etiketle uyumlu oldu bende yazdım :KK70:

mühebbet veriyorumdelikafadulden

bide o tatli nasil oluyor ben bilmiyor hic duymadi :)

Son düzenleme:
delikafadulden
yeni gördüm rahatsizmi olmuslar .:teytey::teytey:
öyle olmuş galiba bayanssulusmile

ay çok güldüm tutiş kaydirigubbakcemile3
tuttuklamak yerine gıdıklayalım seni bencesositososito

barbim elbisen cok yakismiss..
dün giydigin bluzün aynisini aliyordum gecen hafta. son an da vazgecmistim :)

tşk ederim aşkitom
neden vazgeçtin cnm ? aslında daha güzelde ben hiç poz verip badimi gösteremedim acele acele kareler sempatiksalakcinni

bende resim koymak ısterım ama nasıl resım konuluyo tardımcı olurmusunuz

mesaj sayin 100 olmadan nasil konur bilmiyorum
digertürlü hizliresim.comdan veya upload siteleri var oralardan yükleyebilirsin sonra link i buraya kopyalaman gerekiyor ama dedigim giib 100 mesaj olmadan bilmiyorum sempatiksalakcinni

mühebbet veriyorumdelikafadulden

bide o tatli nasil oluyor ben bilmiyor hic duymadi :)

kızzzzzzzzzzzzzz sen bana müebbet werme ben sana tatlı tarifi wereyim hahahahaahaha
anlaşalım karşılıklı :KK70:::KK70::KK70: çok kolay kızzzzzzzzzz arat googlede bulursun bebem çok basit bir tatlı ımhhhhhhhhhhh ağzımın suyu aktı yine :KK70:
cokacimcoook

delikafadulden
öyle olmuş galiba bayanssulusmile

ay çok güldüm tutiş kaydirigubbakcemile3
tuttuklamak yerine gıdıklayalım seni bencesositososito

allah ağlatmasın tatlım...
gıdıklayın beni yakalarsanız tabe heheheheh
olumunekankayizsmile

ülen bağımlılık yapıosunuz he kalkamıyorum pc nin başından sewgilim aradı buluşalım diye ben hala giyinmedim:KK70: pofffffffffffffff yardım edin bana ne giyiyim yauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu birde daha makyaj bapcem ölme eşşem ölmeeeeeeeeeeeeee

X