Bugün ne giydin? Çek görelim..

Tanrica,
tabi bidahakine dikkat edecegim, dedigim gibi ilkekledigim icin bilemedim,
düzeltilebiliyorsa düzeltirim :)

rica ederim canım. şimdi sen hangi siyteden resim yükledin bilmiyorum ama.linki kopylamadan ayarlar var 640 400 falan filan rakamlar çıkar. 640 yaparsan diğer arkadaşların boyutları ı ile aynı olur.

Tamam canim cooook tesekkür ederim :)))) Coook Saol, olumunekankayizsmile
peki daha önce yüklediklerimi geri silebiliyormuyum ???
olmazsa ben onu geri sileyim sonra yeniden yükleyeyim :)))))

rica ederim canım.edit tuşu kalktı alesef ediler ilgilenir düzeltirler merak etme.bir daha aynısını yüklemene gerek yok ediler düzeltince normal boyuta gelicek

betül üstündeki güzel görünüyor ama hiç anlayamadım canım eskiden edit vardı mesajını değiştirebiliyodun ama artık değiştiremiyosun burasıyla ilgilenen modlar var onlara bildirirsen değiştiriyolar sanırım

tamam ozaman, tekrar tesekkür ederim, bidahakine gece kusu arkadasimin dedigi sekilde yükleyecegim resimleri, modlar degistirir diye tahmin ediyorum görünce.
baska zaman belki baska bir kombineyle eklerim olmazsa üstümdekini, daha net belli olur :))
tüh yaa binbir hevesle yüklemistim :)) (
sansim pek iyi gitmedi (((
neyse artik daha cook yüklerim =)))) olumunekankayizsmile

:roflol::roflol::roflol:
hakket ya, moon spora mi gidiyosun sen napiyosun. sakin bir sey yapmiyorum deme alsanaalsanasmile

susu hirkani begendim bayanssulusmile

Tanrica,
tabi bidahakine dikkat edecegim, dedigim gibi ilkekledigim icin bilemedim,
düzeltilebiliyorsa düzeltirim :)

canım,zaten ilk defa eklemişsin,olur böyle aksiliklerolumunekankayizsmile
düzeltme şansımız olmadığı için,diğer arkadaşlarında aklında olsun diye önizleme yapın dedim betülkaydirigubbakcemile5
yetkili modlarımız ilgilenicektirvereliniortakmerak etmeopuyorumnanaktan

selammm opuyorumnanaktan yine ben kaydirigubbakcemile3
etekli görmek istiyoruz demişlerdi kırmak istemedim hihoyyyt
ee malum çalışınca klasik takılıyoruz

[/CENTER]

3gün öncekii ben.:1closedeyes:

:1closedeyes:[/QUOTE]

onun saçları ne kadar harika öyleee :1shok:

bana yorum yapan herkese cok tesekkur ederim..

pati cok hos gozukuyorsun ya aksi soylenenemez bence

gaydırı gubbak patiiiiiiiiiiii sen misin laaa oooo
abooo vazgeçtim yafri sen resim filan ekleme ben bunalıma gircem yeminleeee:roflol:
sütun gibi bacaklara bak hele abooooo:teytey:
üstündekini çok çok beğendim saçların da upuzun ne güzel allaaaamm e güzel arkidişlerim var böleeeeekaydirigubbakcemile2

vay anam vayyyy pati bacım yaktın geçtin ortalığııı mankenimmm benim harika olmuşsun daşşş mibarek daşşşşşşşşşşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…