Bugün ne giydin? Çek görelim..

Askitom ve handem cok hos gozukuyorsunuz kizlar
Speedy cok cici olmusunuz cantan haric ufak bisey taksaydin keske

Lactadectusmuyduki niki canim dun kiyafetlrrini begendigim arkadas renkler cok bogmus birbirini

patiiii kötükedihüso
barbiiiii :teytey:

aboooo patim nirelere gelmişş
hoşgeldin kuzu sarmam fücudun taş mibarek taşşşş :roflol: bacakların benim bilekler kadar ama aolmas ki böleee çatlarıs bak:roflol:

gece kusum sen gündz takılırmydn yaa sempatiksalakcinni
nirelere geldim bakkk boshayallersmile saol tatlımmm yorum içinn opuyorumnanaktan
begeniyosan yine eklerimm aklinialirimsmile

Kasvetli ve yagmurlu bir günden..
evden cikamadik ..

bu senin ev halin mi ayol? tam kokomontisin:))))))) bluzün çok gzüelmiş... kolyen de gzüel ki takılar hep güzel... pantolan da öyle kemer de olmuş... ama üstündeki yeleğe gelince tıkandım kaldım.. çık pek cezbetmedi beni o yelek... hatta olmasa daha şık olurdu bence....

barbi,piyanist şantör gömleğinin yeşili bende var:icecream:
ama senin yüzünden pembesinide alıcam..ordan tarabyaya gidip ümit besen şarkısı patlatırım artık:smiley-cool:
hayatın draması varsa,rondonun kreması vaaaar:teytey:

vaayyy herkesler pek şık fegat

körpe çiçeğim patime bittiğimi sölemeden geçemicem kız ne dadlusun sen öle üzerindeki bluza kotun kalıba pabuçlar abittim cano maşallahhh çok yakışmış kız şu bacaklarınan bi de etenk görsek mi ciğerim hee ne dirsin seksüü dadlu bademim

haa bi de hanturks hatunum da çok şıkmış pantulunn canısı

eşorfmanlılar da çok tatlıydı ya sipidiiiii

barbimo foto net olmadığından gördğm ama detayı inceleyemedim ama biğendim çiçeğim

patiiii kötükedihüso
handeee badine bittimmm :içelim: kombin :asigim:
sağol bebeğim Şeniz badi bildiğin düz bisiklet yakaydı bu hale geldi beğenmene sevindim yerimseniben
Askitom ve handem cok hos gozukuyorsunuz kizlar
Speedy cok cici olmusunuz cantan haric ufak bisey taksaydin keske
teşekkür ederim selayhusum Şeniz
hanturks bluz müthiş..keza pantolonda öyle..uyum çok hoş canm yerimseniben
teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan bluz kendi imalatım :kedi:

ay tanrıça kopardın beni gece gece ya... bence daha fazla reklam izleme:)))))))

körpe çiçenk açıldı kızz :smiley-cool: kızz daha yeni gördün pantollu :icecream: hemen etege zıpladın :hulya:
bi elim alışsın bikinili bilem eklerim arzumm :jeyyar:
saolasın cierimmm :içelim:

evden cikamadik ..

oyyy aşkommmm bu senin ev halin mi anam paçalı don giysen yine seksüsün yine seksüü,yelekler orda da moda dimek. bi ben alamadım yaa bihtereözenenkuşsmili:roflol:
barbiiiii :teytey:

gece kusum sen gündz takılırmydn yaa sempatiksalakcinni
nirelere geldim bakkk boshayallersmile saol tatlımmm yorum içinn opuyorumnanaktan
begeniyosan yine eklerimm aklinialirimsmile

geldim oukldan yorgun argın gelip sizi meak etmedend duramadım bal küpüm:roflol: valla nerelere düşmüşssün sen ortak yaww ama ben beğendim devamını bekliom o bacakları etekle de görmek istiommm tenhada sıkıştırırım:roflol:

ilk ben yükliyim bugün oğlumla dolaşmaya çıkıcaz :)) arkadaki resimde çıplak değilim haa, straplez elbise var eyvahedigeldismile öhööömm bayanssulusmile

ege de böyle geliyor kaydirigubbakcemile3

Darkolive hos ve sade guzel gorunuyorsun canim
Dellenmis anne naaapti kiiii öyle guldurdun beni sabah sabah

darkolive teşekkür ederim canım
sen de çok rahat ve hoş görünüyosun kemerini ve pantolonun rengini çok beğendim
önceden bir iki resmini görmüştüm baya kilo vermişsin galiba bravo oğlunda çok tatlı maşallah göbüşü tam yemelik

Darkolive hos ve sade guzel gorunuyorsun canim
Dellenmis anne naaapti kiiii öyle guldurdun beni sabah sabah

hahhaaaa can sıkıntısından naparsın hayatım, onunla uğraşıyorum, allah canlarını sağ etsin kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederimm, ewet 22 kilo verdim verilecek son 8 kilom filan kaldı, şu basenlerden bir kurtulabilseydim, ölücem gitcem o beni bırakmıycak galiba sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederimm, ewet 22 kilo verdim verilecek son 8 kilom filan kaldı, şu basenlerden bir kurtulabilseydim, ölücem gitcem o beni bırakmıycak galiba sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3
valla canım ben üniv.deyken 49 kiloya düştüm yinede totom diğer yerlere göre büyüktü, kiminin de üst kısmı geniş oluyor totosu küçücük yapı yani yapacak bişey yok heralde alışıcaz böyle yaşamaya

oo çok hoşsun Kot kemer yelek güzelmiş
Egeyide yerim ben yeriiim:asigim:

evden cikamadik ..

Çok şıksın yine kokoşumŞeniz
selam kızlar bugün ben

renkler harika Ayrıca çok marifetlisin ablacığım maşallah

Buda haftasonundan biz. çok seviyorum bu eşortmanları.. :)

Çok şirin görünüyorsunuz Çanta hariç çok beğendim

Süpeeeer En büyük en büyük FENEER

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…